PDA

View Full Version : сдухана и затворена



bonbonenoizkushenie
05-23-2011, 15:44
много съм сдухана .. и нямам приятели ( или поне така си мисля ) на 15 съм а досега не съм имала гадже и не съм се целувала ... гадно ми е срам ме е от това ..

pencilwarrior
05-23-2011, 15:50
е, я стига с тея глупости. това за гаджето е пълна глупост, сериозно... а за приятелите, защо така мислиш? имаш приятели, но те не държат на теб, или? намери хора, които те оценяват и държат на теб, а не те използват и се държат лицемерно. а за гадже, не се притеснявай, след време ще се чудиш как да се оттървеш от навитаци :D
живей си живота и се забавлявай :)

badsector
05-23-2011, 16:35
На 15 си. Не приемай нещата на сериозно. В тази възраст е важно да си учиш уроците и да имаш някаква визия за бъдещото си образование. Останалото ще дойде от самосебе си, няма какво да го мислиш.

xinfamous
05-23-2011, 17:32
дай снимка и ще ти кажем къде е проблема.

Angeleyes
05-23-2011, 19:37
Не се отчайвай не си само ти.Аз съм на 16 години не съм имал гадже до сега и аз не съм се целувал просто живота е пред нас винаги има време да си намериш приятел/приятелка и тнт. ;) :)

badsector
05-23-2011, 21:02
Не се отчайвай не си само ти.Аз съм на 16 години не съм имал гадже до сега и аз не съм се целувал просто живота е пред нас винаги има време да си намериш приятел/приятелка и тнт. ;) :)
Абсолютно. Не трябва това да ви е фикс идея. Имате много по-важни неща за момента.

darkwish9
05-23-2011, 21:46
Това са пълни тъпизми... Като си на 15 не значи, че нямаш право на личен живот. Намери общи интереси с някой от своя клас или даскало. Не бъди поредния книжен плъх, по тоя начин само ще отблъснеш хората. Имай своите планове, но бъди и по-социална. А за гаджето - просто излизай повече и контактувай с различни хора. Рано или късно ще го срещнеш :)

Evellexis
05-23-2011, 21:52
банята , ножа , вените - край на проблемите :)

w0sh
05-23-2011, 22:10
банята , ножа , вените - край на проблемите :)

:razz: :razz:


Не се смея на коментара ти, със сигурност.

Nakadah
05-24-2011, 04:06
Ходи се изповядаш в най-близката джамия

SisiStrange
05-24-2011, 06:43
Усмихвай се повече и заговаряй хората. Т.е. бъди по-общителна.
Какво по-точно имаш в предвид под "сдухана"?

NomNomNom
05-24-2011, 07:42
Абсолютно. Не трябва това да ви е фикс идея. Имате много по-важни неща за момента.
Да бе.

vans123
05-24-2011, 09:33
Може би не точно сдухана е най-точния епитет,а по-скоро срамежлива.Окей,нямала си гадже досега,но както казаха по-горе,животът е пред тебе,не се отчайвай- намери си хора,отговаящи на твоите интереси,излизайте навън,забавлявайте се,купонясвайте и ще видиш как бързо ще се оттървеш от това гадно чувство ,а много скоро може и момчето да се появи :)

tanch3t093
05-24-2011, 09:38
Абсолютно. Не трябва това да ви е фикс идея. Имате много по-важни неща за момента.
Да бе.
Кво да бе? На тази възраст да мислите за гаджета и целувки далеч не е най-важното нещо. Просто бъди по-контактна, по-разговорлива ... Просто си по-срамежлива от обикновеното, но спокойно нещата ще се оправят няма да си цял живот така ;)

peyton31
05-24-2011, 10:13
бе глупости са, не си сдухана, срамежлива си, това си е качество. И аз съм така, ма го преодолявам .. ужким.
излизай повече, бъди контактна, не се изолирай към хората, тръгни с добро към тях и в повечето случаи и те ще ти отговорят с добро .. не сме човекоядци, нали ;дд
а колкото до гаджето най-смисления съвет, който мога да дам и от моя опит е че любовта идва когато най-малко я очакваш .. затова се усмихни, живота е пред теб ..

selenagomez45
05-24-2011, 11:53
Защо си мислиш така!
Никой не е идеален,ако не искаш да си сдухана излизай, ходи по кафета насам натам,и тогава ще завържеш нови приятелстава,и тогава сама ще си вдигнеш самочувствието,я се нагласи,и не си мисли глупости сама си го правиш да ти е тъпо,повярвай ако не опиташ губиш много.Сама прецени

:-P

againstyou
05-24-2011, 12:11
Ще му дойде времето.И аз преди се вайках за тва,ама нещата се променят.Просто няма да усетиш как този период е минал.

bonbonenoizkushenie
05-24-2011, 13:08
Благодаря ви на всички много сте мили .. аз наистина съм срамежлива и просто съм по-мълчалива и имам нужда някой да бъде по-внимателен и търпелив с мен .. и имам нужда да общувам с хора които повече говорят щото когато и двамата мълчим тогава ще ми стане много кфти и още повече ще се сдухам .. просто ни обичам да се навирам на очи и съм такъв човек , че ако някой не дойде при мен аз дори и да го харесвам никога няма да отида първа при него просто не обичам да се натрапвам на хората

balu4ka
05-24-2011, 13:33
Благодаря ви на всички много сте мили .. аз наистина съм срамежлива и просто съм по-мълчалива и имам нужда някой да бъде по-внимателен и търпелив с мен .. и имам нужда да общувам с хора които повече говорят щото когато и двамата мълчим тогава ще ми стане много кфти и още повече ще се сдухам .. просто ни обичам да се навирам на очи и съм такъв човек , че ако някой не дойде при мен аз дори и да го харесвам никога няма да отида първа при него просто не обичам да се натрапвам на хората

Ами научи се да общуваш ,когато си само с 1 човек..не е толкова трудно.Когато си общителен ..не значи,че се натрапваш,досаждаш и прочие.Хората харесват усмихнати,позитивни,разгов орливи събеседници.Опитвай първа да започваш разговор.

bbbbPleasure
05-24-2011, 15:35
Запознай се с повече хора.. Пък и това с гаджетата - бе те не са задължителни и няма смисъл да те е срам от това,че не си имала гадже :)

badsector
05-24-2011, 20:10
Ходи в общината да си свършиш някаква работа, или примерно да вадиш международен паспорт, или лична карта. Да видиш как от бруталната бюрокрация толкова ще се изнервиш, че ще забравиш колко си срамежлива и ще ги разпсуваш всичките като последния каруцар :smt044
Срамежливостта си е чист страх от това да не се изложиш, когато попаднеш в някоя неловка ситуация. Вариантът да се пребориш с това е да се изправиш срещу страха си и нарочно да попадаш в такива. След време просто няма да ти пука.

icebulllet14
05-24-2011, 20:12
рег-ни се в някой сайт за запознанства и си намери някой сдухан, колкото теб (sun) :D

TheNewReligion
05-24-2011, 22:28
Приятелите са най-важни. Търси истински хора.
Всеки има моменти, в които се чувства сдухан. Нормално е. Но не позволявай тея мимолетни чувства да те прецакват.
За гаджета има време. Ако не си готова, няма как да стане.

dejan95
05-26-2011, 18:48
Здравей! И аз съм на 15 и имам подобен проблем. Ако искаш може да си пием по скайп - моят е dejan9509pz

VampireLover3
05-26-2011, 18:58
И какво по хубаво от това? Няма кой да те ядосва, няма за кой да се притесняваш, няма заради кой да игнорираш приятелите си! Я се успокой и си живей живота момчета на всяка крачка ще си намериш приятел след време! Сега се наслаждавай на всички хубави моменти с приятелите си!

asasfdf
05-26-2011, 23:02
Здравей! И аз съм на 15 и имам подобен проблем. Ако искаш може да си пием по скайп - моят е dejan9509pz

хаха яко :D 8-)

---------
До авторката на темата - Ами много хора са каквито ги описваш. Ако си симпатична, то тогава е въпрос единствено и само на лош късмет, че някой лош батко не ти е хвърлил око. Много момчета си падат точно по срамежливите :P

Lysander
05-28-2011, 05:41
Купи си вибратор.

riani
05-28-2011, 09:05
Да,прави сте по много отношения ,но не е много лесно,и аз на 18 години съм ,но не съм се целувала ,приятелите ми са само две ,а останалите са просто познати,излиза ми се ,но няма с кого,искам да си намеря повече приятели ,но не знам как ,kaк да заговориш непознат,повечето гледат външността ти ,не те опознават вътрешно,а за момчетата да не говорим те единствено външността гледат :(

badsector
05-28-2011, 09:40
...излиза ми се ,но няма с кого...
Ако под "излизане" разбираш само кафенета, да ще ти трябват познати за там. Но нищо не пречи да се запишеш на някакви курсове и там да си намериш познати. Разбери, че когато си в летаргия и в свободното си време циклиш у вас, вероятността да завържеш контакти е много малка. Просто трябва да водиш активен живот и нещата се подреждат. Нормално е хората да гледат външността на другия, тя се вижда веднага и създава първото впечатление. И там не е толкова важно да си мега красивата пичка, важно е да си личи, че се поддържаш, да имаш интелигентен и чаровен поглед и лъчезарно излъчване :) Колкото до това, че не си се целувала - ами може да измислим нещо :D

DiidolinaA
05-28-2011, 11:19
Бъди по-общителна :) А относно гаджето.... момиче та ти си едва на 15, животът е пред теб! Сега тепърва започва готината част!!! :P 8-) :-)

Eddie92
05-28-2011, 20:13
Има ли значение.Хората са толкова слаби имат нужда от приятели и подкрепа.Глупости.Не ти е нужен никой.

galet0
05-28-2011, 22:23
банята , ножа , вените - край на проблемите :)

Взе ми думите от клавиатурата
Още като видях името на темата си го помислих това