PDA

View Full Version : Какъв смс да пратя на бившия ми в 00:00



angel4etootada
05-23-2011, 18:45
Може да кажете че не е нужно,но аз искам да му пратя ... предложете ми нещо ... неискам да е нещо пресилено но да е трогващо!

evilGirL97
05-23-2011, 18:57
Нещо от песен примерно.,.


Все едно ми е коя разболял си - излекувах се от тебе отдавна, даже белег в сърцето ми няма!

badsector
05-23-2011, 18:58
"Случайно да имаш да ми заемеш няколко презерватива?"

mArMaLaDkA
05-23-2011, 19:03
Достатъчно трогващо е, че не си го преживяла, но се опитваш всячески да го/се убедиш по възможно най-смешните начини. :)

angel4etootada
05-23-2011, 19:11
Достатъчно трогващо е, че не си го преживяла, но се опитваш всячески да го/се убедиш по възможно най-смешните начини. :)

Ммм да доста добре казано и е така :(

shmurkam
05-23-2011, 19:15
Изтрий му номера, момиче.

GLaDOS
05-23-2011, 19:16
"Случайно да имаш да ми заемеш няколко презерватива?"
:razz: :lol: :lol: :lol:

П.П. Защо точно в 00.00 ? Защо изобщо трябва да му пращаш смс ?

angel4etootada
05-23-2011, 19:20
"Случайно да имаш да ми заемеш няколко презерватива?"
:razz: :lol: :lol: :lol:

П.П. Защо точно в 00.00 ? Защо изобщо трябва да му пращаш смс ?

Искам да му пратя ,още го "Обичам" това е достатъчно обяснение според мен

shmurkam
05-23-2011, 19:23
"Случайно да имаш да ми заемеш няколко презерватива?"
:razz: :lol: :lol: :lol:

П.П. Защо точно в 00.00 ? Защо изобщо трябва да му пращаш смс ?

Искам да му пратя ,още го "Обичам" това е достатъчно обяснение според мен
Искаш да му пратиш смс, а ти е бивш. Мисля, че това е достатъчна причина да му изтриеш номера.

angel4etootada
05-23-2011, 19:26
"Случайно да имаш да ми заемеш няколко презерватива?"
:razz: :lol: :lol: :lol:

П.П. Защо точно в 00.00 ? Защо изобщо трябва да му пращаш смс ?

Искам да му пратя ,още го "Обичам" това е достатъчно обяснение според мен
Искаш да му пратиш смс, а ти е бивш. Мисля, че това е достатъчна причина да му изтриеш номера.

Нямам смелост!Мога да кажа да права си ще го истрия но знам че няма да го направя ... държахме контакт до скоро но сега непише и аз не му пиша...

shmurkam
05-23-2011, 19:30
Значи всичко е свършило, приеми го.
Изтрий го от живота си, той очевидно вече го е направил. Не виждам логика да продължаваш да живееш в миналото.
Мислиш си, че не променяш нищо, но като изтриеш снимките и номера му, правиш първата крачка към възстановяването си. Повярвай ми, действа много ободряващо.

angel4etootada
05-23-2011, 19:32
Значи всичко е свършило, приеми го.
Изтрий го от живота си, той очевидно вече го е направил. Не виждам логика да продължаваш да живееш в миналото.
Мислиш си, че не променяш нищо, но като изтриеш снимките и номера му, правиш първата крачка към възстановяването си. Повярвай ми, действа много ободряващо.

Ще пробвам ... благодаря но смятама че смс ще пратя :D

Angeleyes
05-23-2011, 19:33
Ми като си откачена пращай :razz: :D

GossipGirl89
05-23-2011, 19:33
Не ви знам отношенията, но по-добре не му пиши нищо.
На мен например винаги ми е изглеждало супер жалко, когато някой бивш ми пише сълзливи, любовни смс-и...
Човек трябва да има малко достойнство и да преодолява нещата - скъсали сте, еми ок-скъсали сте, това обаче далеч не значи, че рябва да му се кланяш и да му се молиш щото ти е криво... Стискай зъби и продължавай напред :) Кажи си, че те чака нещо по-добро и с времето ще ти мине.

angel4etootada
05-23-2011, 19:38
Ми като си откачена пращай :razz: :D

Не ти го пожелавам но и ти яе разбереш за какво говоря и защо искам ...

w0sh
05-23-2011, 19:39
Ми като си откачена пращай :razz: :D

Не ти го пожелавам но и ти яе разбереш за какво говоря и защо искам ...

Значи ако разбирам правилно, ти искаш да пратиш СМС, не знаеш какъв, знаеш защо, не искаш да ни кажеш, но ни молиш за съвет.

Тогава СМС-ът трябва да бъде.

"ako iska6 da prekara6 sledva6tata godina ot jivota si dobre, me zareji vyzmojno nai-byrzo"

angel4etootada
05-23-2011, 19:41
Не ви знам отношенията, но по-добре не му пиши нищо.
На мен например винаги ми е изглеждало супер жалко, когато някой бивш ми пише сълзливи, любовни смс-и...
Човек трябва да има малко достойнство и да преодолява нещата - скъсали сте, еми ок-скъсали сте, това обаче далеч не значи, че рябва да му се кланяш и да му се молиш щото ти е криво... Стискай зъби и продължавай напред :) Кажи си, че те чака нещо по-добро и с времето ще ти мине.

Немисля да е нещо сълзливо просто жест и уважение ... дори и да е просто 4РД пак ще го пратя просто исках да се посъветвам какво е по приемливо а не кое е правилно или не защото аз знам кое!

funkey
05-23-2011, 19:43
Нещо от песен примерно.,.


Все едно ми е коя разболял си - излекувах се от тебе отдавна, даже белег в сърцето ми няма!Супер банално :razz:

GossipGirl89
05-23-2011, 19:44
Ааа ама той рожден ден ли има? Ми така кажи. Аз разбрах, че няма повод, а просто ей така си си наумила да му пишеш нещо...
Ми просто му честити рд-то, пожелай му редовните неща и напиши нещо от себе си... в смисъл би трябвало да го познаваш по-добре и да знаеш какво точно да му пожелаеш.

angel4etootada
05-23-2011, 19:46
Ми като си откачена пращай :razz: :D

Не ти го пожелавам но и ти яе разбереш за какво говоря и защо искам ...

Значи ако разбирам правилно, ти искаш да пратиш СМС, не знаеш какъв, знаеш защо, не искаш да ни кажеш, но ни молиш за съвет.

Тогава СМС-ът трябва да бъде.

"ako iska6 da prekara6 sledva6tata godina ot jivota si dobre, me zareji vyzmojno nai-byrzo"

Да нз какъв но и казах защо искам обичам го и да моля за съвет тъй като незнаех какво е подходящо

angel4etootada
05-23-2011, 19:50
Ааа ама той рожден ден ли има? Ми така кажи. Аз разбрах, че няма повод, а просто ей така си си наумила да му пишеш нещо...
Ми просто му честити рд-то, пожелай му редовните неща и напиши нещо от себе си... в смисъл би трябвало да го познаваш по-добре и да знаеш какво точно да му пожелаеш.

Моя е грешката не съм оточнила мислех в заглавието да го напиша но съм се отнесла

Nakadah
05-23-2011, 20:29
"ставай бе поспалан!"

tanch3t093
05-23-2011, 20:35
"ЧРД, Гоше!
Жив и здрав да си, от всичко в големи количества ти пожелавам и бай дъ уей те обичам, ама споко. " :razz: :razz: :razz:

cigarettekisses
05-23-2011, 20:57
"Случайно да имаш да ми заемеш няколко презерватива?"

hahahhaha :D

angel4etootada
05-23-2011, 21:08
Благодаря за пожеланията и съветите написах му " ЧРД ставай стига спа днес е твоя ден! Да си жив и здрав и само успехи!

jghgh
05-23-2011, 22:08
И аз доста често мисля да напиша един извинителен смс на бившиО или да му се обадя, но се замислям, че това няма да промени абсолютно нищо. И някои ситуации е добре да приключат без удължаване, дори да са имали грозен край, защото изводите и равносметките си остават едни и същи. И е по-добре да се продължи напред.

Съгласна съм, че понякога е по-добре просто да не предприемаш нищо, иначе нещата се забатачват и избозват. А каквото е казано и направено и помислено .. вече е сторено.

pressiana
05-23-2011, 22:20
Да бе, момчетата точно това обичат - да скъсат с някоя и тя да продължава да ги занимава.
Ако искаш да го спечелиш, недей да му се буташ постоянно. Освен това ти е бивш, оставяй го.
На колко години си, между другото?

Biskfitka
05-23-2011, 23:23
"ставай бе поспалан!" :lol:

badsector
05-23-2011, 23:34
След като сте решили, че връзката е приключила, си дръжте на решението. Колкото повече мислите за миналото, толкова повече ще страдате и ще пропускате настоящето. Последния път като се разделяхме с една, директно изтриих всичките й номера, блокаж във фейса, скайп и ICQ и определено беше правилното решение - значително по-бързо я преживях и грам не ми липсва.

antifashionshit
05-24-2011, 11:41
'спиш ли?' ама някъде към 3 часа след полунощ ще има по-голям ефект..