PDA

View Full Version : Бързо качване на маса



ProKiller2
05-23-2011, 19:34
Здравейте бихте ли ми дали някаква програма за хранене с която да кача някъде към 5-6 кила мерси на 14 съм

pencilwarrior
05-23-2011, 19:53
Каква маса, какви 5-6 кила на 14... Спортувай си, ама ти е рано още за фитнес. На плажа, дори да си вейка, пак има какво да ти се лепне, не се притеснявай ;)

fatrat
05-23-2011, 20:42
за какъв период от време става въпрос?

ccdesigns
05-23-2011, 21:55
Ако искаш да ти дам малко от мене, и без това трябва да сваля толкова някъде :D

Evellexis
05-23-2011, 21:59
за какъв период от време става въпрос?

и аз искам да кача кила на 18 съм.. примерно за месец два..?

fatrat
05-24-2011, 06:11
за какъв период от време става въпрос?

и аз искам да кача кила на 18 съм.. примерно за месец два..?
За лятото евентуално кило може да качиш!

navar
05-24-2011, 07:27
искам да съм як,да съм нацепен,и всички девойки да въздишат по мен,а момчетата да ги е страх от мен,ама ..да стане за месец два,да не се потя много,да ям квот аз си искам,да не ходя в зала,и ако може да не ставам от компа..дайте ми програма моля ви..

reload1222
05-27-2011, 13:49
искам да съм як,да съм нацепен,и всички девойки да въздишат по мен,а момчетата да ги е страх от мен,ама ..да стане за месец два,да не се потя много,да ям квот аз си искам,да не ходя в зала,и ако може да не ставам от компа..дайте ми програма моля ви..

Такова нещо незнам дали има, ако искаш нещо трябва да му дадеш време и много тренировки човек, яж и тренирай е решението, но за 2 месеца незнам дали е възможно, просто имаш някакви много странни цели, толкова ако искаш да се плашат от тебе момчетата запиши се да тренираш някое бойно изкуство като kraf maga

Chacho
05-27-2011, 13:52
navar се бъзикаше братле. Иронизираше Evellexis.

ZipFail
05-27-2011, 14:12
искам да съм як,да съм нацепен,и всички девойки да въздишат по мен,а момчетата да ги е страх от мен,ама ..да стане за месец два,да не се потя много,да ям квот аз си искам,да не ходя в зала,и ако може да не ставам от компа..дайте ми програма моля ви..

Такова нещо незнам дали има, ако искаш нещо трябва да му дадеш време и много тренировки човек, яж и тренирай е решението, но за 2 месеца незнам дали е възможно, просто имаш някакви много странни цели, толкова ако искаш да се плашат от тебе момчетата запиши се да тренираш някое бойно изкуство като kraf maga

АХАХАХАХАХАХХААХХ :lol: :lol: :lol:

awerw
05-27-2011, 15:44
Е такъв човек ми треа като reload1222 :D Ще отговори на всичките ми въпроси щом отговори на този :lol:

mlakniwe2
05-27-2011, 15:56
И аз искам да кача маса от 13 годишен стоя същото тегло сега съм почти на 18 :booooomb: но искам без фитнес, ако става с някви хр режими да надебелея не ми тряят мускули искам сланина да ме топли през зимата :)

DownloadVirus
05-27-2011, 16:24
И аз искам да кача маса от 13 годишен стоя същото тегло сега съм почти на 18 :booooomb: но искам без фитнес, ако става с някви хр режими да надебелея не ми тряят мускули искам сланина да ме топли през зимата :)

WTF ?

loveca777
05-27-2011, 17:04
phahHHAHhhahA :razz: :razz:
От все по тъпи , на все по прости стават коментарите

mlakniwe2
05-27-2011, 17:32
И аз искам да кача маса от 13 годишен стоя същото тегло сега съм почти на 18 :booooomb: но искам без фитнес, ако става с някви хр режими да надебелея не ми тряят мускули искам сланина да ме топли през зимата :)

WTF ?

Стига с тез wtf-та искам да напълнея а не да имам мускули-не ми тряят пък и повечето нацепени дето познавам са кухи лейки така че къв е смисъла-аз съм умен и това е достатъчно, а който е тъп прай мускули за да се бие с тоз и оня, щото не може да се разбере по друг начин с него и да впечатлява останалите 8)

pencilwarrior
05-27-2011, 18:31
И аз искам да кача маса от 13 годишен стоя същото тегло сега съм почти на 18 :booooomb: но искам без фитнес, ако става с някви хр режими да надебелея не ми тряят мускули искам сланина да ме топли през зимата :)

WTF ?

Стига с тез wtf-та искам да напълнея а не да имам мускули-не ми тряят пък и повечето нацепени дето познавам са кухи лейки така че къв е смисъла-аз съм умен и това е достатъчно, а който е тъп прай мускули за да се бие с тоз и оня, щото не може да се разбере по друг начин с него и да впечатлява останалите 8)
Още си на 13, не си порастнал, ако сериозно го пишеш :D

DownloadVirus
05-27-2011, 18:36
А кой е тоя дето "прави мускули,за да се бие" ? Тва е пълна идиотщина

redbul2
05-27-2011, 18:45
искам да напълнея а не да имам мускули-не ми тряят пък и повечето нацепени дето познавам са кухи лейки така че къв е смисъла-аз съм умен и това е достатъчно

А колко кила си и на какъв ръст? Интересно е на какво се крепи тоя гениален ум? На каква основа? :)

loveca777
05-27-2011, 18:57
Божичко :shock:
На 18 години с такава логика...
Не знам дали да сe смея или да го съжалявам.
Мускули не се правят за бой .
Като искаш може да се запишеш на някой бойно изкуство .
Вярно е , че трябва да си нацепен , но .. абе хора, тоя май си прави ебавка! :D

awerw
05-27-2011, 19:00
Много яко ви ебава и не само той :lol: по-лошото е, че тук 80% се хващате :D тука ако дое някой трол ше ви напрай на сапун :?

pencilwarrior
05-27-2011, 19:01
Бе ебавка ще да е, не ми се вярва да има човек с такива представи на 18..

navar
05-27-2011, 19:33
Такова нещо незнам дали има, ако искаш нещо трябва да му дадеш време и много тренировки човек, яж и тренирай е решението, но за 2 месеца незнам дали е възможно, просто имаш някакви много странни цели, толкова ако искаш да се плашат от тебе момчетата запиши се да тренираш някое бойно изкуство като kraf maga
само за справка,пише се "krav maga" в превод от иврит,"ръкопашен бой" и не е бойно изкуство,а система,и далеч не е толкова удачна и лесна за усвояване колкото се рекламира,да не говорим че нивото на "преподаващия" и "директор" за България е повече от плачевно..от друга страна Навар първо отдавна е порастнал на всичко,100 кила са му достатъчни..да не говорим че май няма нужда да се"записва " да тренира каквото и да е ,имайки предвид с какво се занимава в последните 25 години :) за справка-
http://www.facebook.com/pages/ST-GYM-Muay-thaikickboxingMMA/186259961713
и
http://www.facebook.com/pages/Combat-club-ST-GYM/148096411922161


Стига с тез wtf-та искам да напълнея а не да имам мускули-не ми тряят пък и повечето нацепени дето познавам са кухи лейки така че къв е смисъла-аз съм умен и това е достатъчно, а който е тъп прай мускули за да се бие с тоз и оня, щото не може да се разбере по друг начин с него и да впечатлява останалите 8)
ми да ве,мускули се правят за да се биеш,бойни изкуства се тренират за да изглеждаш добре..акъл тряя тука брат,нищо че си лоена топка :)