PDA

View Full Version : Проблем



Stefanaki
05-23-2011, 20:04
Значи проблема е следния: С приятелката ми го правихме за 5-6ти път. Първо беше с презерватив и аз свърших в него, изчаках 10на минути, и после пак опитах, но без презерватив и без да свършвам, опитвах се да и доставя удоволствие само на нея, аз нямаше да свърша и без това. Обаче по едно вереме мн почна да я боли корема, до такава степен, че направо заплака и не можеше да се движи, уж това стана след като го вкарах и се получи вакуум. Нали притесних се доста, но и мина след някакво време. Днес пак го правихме за пореден път, с презерватив, към края свърших, но после изведнъж пак почна да я боли корема много. След това и мина, тя седна, оправяше се и изведнъж пак я заболя. И то много. После пак го правихме без презерватив и без да свършвам и не я болеше. В момента е в края на цикъла си. Та въпросите са ми няколко: Първо ако съм свършил скоро и после малко по-късно пак го сложа, след като съм махнал презерватива и всичко, може ли да забременее, като е баш в края на цикъла си? И второ, от какво може да се породи тази болка в корема и? Описва я като пареща и някак си нещо и прищраква в корема, получава се след като се получи вакуум като го вкарам?

ccdesigns
05-23-2011, 20:40
Не знам на колко си, но след като се "изпразниш" в презерватива, ако го правите пак без презерватив скоро, може да забременее, защото продължава да се отделя малко количество сперма. А за болките в корема.. Не знам. Да отиде на гинеколог.

the_man
05-23-2011, 20:42
Първо бременност - никакъв шанс при тея условия точно след цикъл... просто можеш да спиш спокойно в тва отношение. Иначе пареща болка никога не е на добре :oops: Ако и е 5-6 път както казваш е възможно да получава някакви рефлекси съкращения в корема или матката, незнам (ако ти е голем чепа :D ) Може би е просто някакви артефактни менструални болки. Ако се влоши - доктор, ама едва ли.

badsector
05-23-2011, 20:44
Около цикъла вероятността да забременее е малка, но не е нулева. Затова преди да го вкараш втори път, го измии, примерно. Болката може да се дължи на комбинация от цикъла и количеството хормони, което отделя при полов акт (вероятно е малка и с още несъвсем развито тяло, което не знае как да реагира в такива случаи); може като я лашкаш да опираш в матката й, а паренето може да е от инфекция на пикочните канали. За всеки случай нека отиде на гинеколог и без това е добър момент, щом сега й свършва.

zvezdii4kaa
05-23-2011, 20:47
Първо бременност - никакъв шанс при тея условия точно след цикъл... просто можеш да спиш спокойно в тва отношение. Иначе пареща болка никога не е на добре :oops: Ако и е 5-6 път както казваш е възможно да получава някакви рефлекси съкращения в корема или матката, незнам (ако ти е голем чепа :D ) Може би е просто някакви артефактни менструални болки. Ако се влоши - доктор, ама едва ли.

Това са пълни глупости.Защо като не знаете съветвате хората?Винаги има шанс от забремеяване,когато не се използват предпазни средства,бил то и минимален...

naksdy
05-23-2011, 22:47
Хора, спрете да го правите без презервативи бе. Винаги има минимална възможност за бременност, недейте си мислете че няма. А това завтаряне просто... :? Никога не го прави за втори път преди да си се измил както трябва и да си ходил по малка нужда, защото знаеш ли колко бебета са станали по този начин... Иначе относно това парене - не съм доктор, но мисля че е някаква инфекция. Попитай я като пишка пари ли и,защото съм чувала че цистита се получава и при секс и не бих се учудила ако е това.

the_man
05-24-2011, 06:49
zvezdii4kaa, знаеш ли какъв е шансът да има зряла, жива яйцеклетка повреме на цикъл? Особено последните дни. Знаеш ли къв е шанса 2-3 дена след това ендометриумът на матката да е в състояние да приеме оплодена яйцеклетка? Да ти кажа - Клони към нула :) Ако не вярваш, питай някой доктор, не гугъл или кварталните

Antixrist
05-24-2011, 09:59
Абе хора що се занимавате с глупости с гума-без гума....слагайте си презервативите и няма да се притеснявате за такива работи! :o А за болките..няма кво толкова да ти кажем отидете на лекар човека ще ви каже.

kalpazanka
05-24-2011, 10:01
Колко дни е МЦ?
Тя в края на менструация ли е била или към края на цикъла?

Evellexis
05-24-2011, 10:13
ооо никога не прави така повече.. аз след като свърша после след 5-10 минути изкарвам стабилно количество от бялата течност и нз..

Stefanaki
05-24-2011, 10:15
Не съм много запознат с тия термини, но ако менструацията е края на кървенето, тоо да, тя е точно в края на тоя период. Даже в неделя и беше общо взето последния ден (тая неделя) и тогава го правихме, и после пак в понеделник.

Stan4o123
05-24-2011, 10:22
Пичага,сперматозоидите живеят до няколко часа след като си ги изхвърлил,затова след като свършиш трябва да се изпикаеш,измиеш със сапун и т.н.

kalpazanka
05-24-2011, 10:26
Месечен цикъл- периодът от първия ден на последната редовна менструация до първия ден на следващата. Та, мацката, както вече разбрахме, е била към края на менструацията, но, за да видим има ли риск от забременяване, трябва да кажеш колко е дълъг МЦ и в кой ден е бил рисковият полов акт.