PDA

View Full Version : Работаа ..



FunnubunnY
05-23-2011, 21:05
Здравейтее , въпросът ми е кратък и много се надявам да може някой от вас да ми помогне , аз и една приятелка си търсим работа спешно тя е на 14 аз съм на 15 трябват ни пари , а в случая родитеите няма как да но помогнат някой случайно предложения .. В Google намирам стари обяви моля ви помогнете ми :) :)

badsector
05-23-2011, 23:47
Принципно можеш да започнеш да работиш при навършени 16 със съгласие на родителя. На вашата възраст се насочете да помагате на някой познат.

PinkGirl195
05-24-2011, 06:51
На тези години няма как да ви вземат на сериозна работа и с добра заплата,единственото,което се сещам ако сте достатъчно убедителни е за раздаване на брошури,но там заплатата е нещо от сорта на 5лв. и то за доста часове работа и хиляда раздадени броики,така че не мисля,че е много изгодно,но ако имате толкова голяма нужда пак е някакъв вариант.Другият е както и предният потребител е споменал да помагате на приятел/познат. :)

FunnubunnY
05-24-2011, 07:33
На тези години няма как да ви вземат на сериозна работа и с добра заплата,единственото,което се сещам ако сте достатъчно убедителни е за раздаване на брошури,но там заплатата е нещо от сорта на 5лв. и то за доста часове работа и хиляда раздадени броики,така че не мисля,че е много изгодно,но ако имате толкова голяма нужда пак е някакъв вариант.Другият е както и предният потребител е споменал да помагате на приятел/познат. :)

За листовките имам приятелки ,които са го работели и найстина работата е гадна , но зависи къде се хванеш и за какви пари се разбереш тук ми е проблемът на мене , че в Google обявите са стари и не мога да намеря НИЩО :shock: :shock:

Co0kieGirl
06-01-2011, 13:01
И аз си търсех нещо с листовки,но цялата работа е,че трябват връзки.Особено ако искаш нормално заплащане,а не както някой спомена 5лв за хиляди часове..