PDA

View Full Version : Тренировки за начинаещ



nikeadidaspuma
05-23-2011, 21:20
Здравейте, аз съм 57 килограма, висок съм около 180 см и след 2 седмици навършвам 16 години. Реших да се престраша да ходя на фитнес, въпреки че ще ми се подиграват :(, но все пак ще го преглътна. Препоръчайте ми какво да ям за да кача килограми и във фитнеса какво да тренирам, как да тренирам, по колко пъти в седмицата и т.н. Знам, че съм бос в занаята, но дълго време ми отне докато се реша да отида. Освен това съм решен да отделям 3 пъти в седмицата за фитнес, за колко месеца смятате, че мога да придобия малко видима разлика от мускули и релеф.

ZipFail
05-23-2011, 21:46
Аз за над 5 години откакто съм във фитнеса, никога не съм видял някой да се подграва на когото и да е, ама ти щом казваш че ти се подиграват - така да е 8-)

Greennight
05-24-2011, 07:34
И аз преди година и половина като влезнах за пръв път в зала си мислех,че всичко ще ми се смеят,обаче не беше така.Даже ми помагаха хората,показваха ми как да правя упражненията и всичко.Няма закво да ти се подиграват,щото всеки е почнал отнякъде в крайна сметка.А иначе тренировките са строго индивидуални и трябва да ти направи програма човек дето те познава на живо.

firstdiesel
05-24-2011, 12:13
Иди там кажи треньора да те подготви, 1 седмица ша се въртиш на уредите, 1 седмица на свободните тежести, за да научиш кое как се изпълнява и след това яла да питаш за програма ;) ако не се откажаеш след първата седмица де, както правят много лапета ....

да не ти пука, че си слаб, да не би другите да се се родили здрави кат телета .....
за ефект няма да питаш, то става за 1 година, става и за 5 години .... ако си несериозен и за 30 години, може нищо да не сториш

nikeadidaspuma
06-04-2011, 19:02
Здравейте отново, от 1 седмица ходя вече на фитнес,но проблема е че във фитнеса няма инструктор и сега правя разни упражнения но не знам, помогнете ми за изготвяне на програма. :(

Reaper93
06-04-2011, 19:13
Аз като почнах(с треньор), една две седмици обикалях повечето уреди(без за крака), но с малки тежести разбира се.Трябва да влезеш в ритъм, след това ти се прави програма..

А за смеха просто си го избий от главата, но намери друг фитнес с инструктор, поне няколко месеца да ти показва кое как се прави, все пак неправилното изпълнение може да доведе до травми.

Също разгрявай преди тренировка, ;d врат, ръце, кръст ;)

awerw
06-04-2011, 19:21
Аз като почнах(с треньор), една две седмици обикалях повечето уреди(без за крака), но с малки тежести разбира се.Трябва да влезеш в ритъм, след това ти се прави програма..

А за смеха просто си го избий от главата, но намери друг фитнес с инструктор, поне няколко месеца да ти показва кое как се прави, все пак неправилното изпълнение може да доведе до травми.

Също разгрявай преди тренировка, разкърши врат, ръце, кръст ;) А ТАКА http://www.vbox7.com/play:97fabd92 :grin:

Reaper93
06-04-2011, 19:24
Аз като почнах(с треньор), една две седмици обикалях повечето уреди(без за крака), но с малки тежести разбира се.Трябва да влезеш в ритъм, след това ти се прави програма..

А за смеха просто си го избий от главата, но намери друг фитнес с инструктор, поне няколко месеца да ти показва кое как се прави, все пак неправилното изпълнение може да доведе до травми.

Също разгрявай преди тренировка, разкърши врат, ръце, кръст ;) А ТАКА http://www.vbox7.com/play:97fabd92 :grin:


Аа брато стига де, не мога да го слушам тва :D:D
Ама не съм ли прав? 8-)

awerw
06-04-2011, 19:26
Прав си, прав си. ДАЙЙЙЙЙЙЙЙ :grin: :grin: разкърши кръст, ръце :grin: :grin:

nikeadidaspuma
06-04-2011, 20:46
В моя район фитнесите не извират... този ще е