PDA

View Full Version : страх ме е



darkwish9
05-23-2011, 22:08
Имам малко странен проблем, обаче е от доста време и вече не издържам...
Страх ме е от хората, мразя ги.. Изпитвам антипатия към почти всеки, който видя. Отблъсквам ги, избягвам ги, за да не срещам погледите им. Но когато харесам някой, не зная какво да правя, тъй като не съм свикнала да съм човечна.
Ако случайно някой се излъже и ме хареса, такава каквато съм, аз насирам работата. Толкова съм неуверена и несигурна, че просто съм ужасна. На никого до сега не съм вярвала, колкото и да се е опитвал да им спечели доверието.. Не защото не искам - просто не мога.. Писнало ми е от тъпи, незначителни, филмирани и драматизирани връзки.
Искам нещо нормално, но не знам как да постъпя. :(

w0sh
05-23-2011, 22:11
Като поотраснеш и спреш да се мислиш за специална, ще ти мине.

В противен случай можеш спокойно да си сложи скайп ник СоЦиОПаТкаА бейби.

или нещо такова.

pressiana
05-23-2011, 22:15
Не искаш филми и драми - ами излез от филма.
Нормално е някои хора да не ти харесват, ама чак па почти всички ...
С близките си как общуваш тогава, като не се доверяваш на никого?

w0sh
05-23-2011, 22:19
Дае.
Ако си хубава можеш да ми пишеш едно ЛС.

darkwish9
05-23-2011, 22:39
Като поотраснеш и спреш да се мислиш за специална, ще ти мине.

В противен случай можеш спокойно да си сложи скайп ник СоЦиОПаТкаА бейби.

или нещо такова.

Хах..мн остроумно.. И определено не се мисля за специална. Просто съм негативна и искам тва да се промени, но не знам как - за тва и пуснах тема.
А хората кат теб, които нямат кво да кажат - си мълчат.

DENKAZ
05-23-2011, 22:45
Човече, спри да се превземаш, дръпни си малко и ще ти улекне.

SisiStrange
05-24-2011, 07:02
Ми спри да подхождаш към всички с такава нагласа.

DaSparKonE
05-24-2011, 12:40
А как по точно изглеждаш , хейтърче ? 30 килограма грим , кубинки 17 piercing - а или нещо от сорта ... защото това би могло да обясни нещата , а и съдейки по никнеймът ти е възможно ! :o :-o

ZooB
05-24-2011, 13:38
Като поотраснеш и спреш да се мислиш за специална, ще ти мине.

В противен случай можеш спокойно да си сложи скайп ник СоЦиОПаТкаА бейби.

или нещо такова.

xinfamous
05-24-2011, 13:44
имах подобен проблем но моето беше малко по-сериозно.посещавах психолог,след това психиатър в продължение на година и нещо.може да си антисоциална.

darkwish9
05-24-2011, 19:46
И аз съм ходила няколко пъти, обаче не ми помогна. :(

badsector
05-24-2011, 20:18
Споко, ще поотраснеш, ще станеш студент, ще смениш средата. После може пак да я смениш... В крайна сметка ще намериш нещо, което те устройва. Важното е да не спираш да търсиш. Очевидно е, че сегашната среда не те устройва, но за момента трябва да се примириш с положението. Имай търпение. А и винаги можеш да потърсиш сродни хора, дори и в нета. Не е задължително да сте от един град дори.

Rorschach
05-25-2011, 07:57
уош даде перфектното мнение, но не беше разбрано.
Няма универсална формула или съвет, който да ти помогне, съжалявам.

Eddie92
05-28-2011, 20:26
Боже като го прочетох се уплаших.Сякаш аз сам го писал.Преди не бях такъв харесвах хората но когато прозреш какви са всъщност... не знам просто предпочитам да остана сам.

AdrenaliNa
05-28-2011, 21:31
И аз съм така...

SmilezZz
05-29-2011, 07:35
Колкото и да си мислите,че можете сами - не,не можете..
Човек не може да живее напълно сам - нищо,че някои твърдят обратното..

По темата:
Наистина спри да се имаш за специална.. Личи си,че просто ,не знам и аз как да се изразя, се смяташ за някакво по-висше същество от останалите хора.. Но не си. Нормално е в днешно време да нямаш доверие на почти никого,но да се държиш по този начин и да отблъскваш всичко... :?
Ти ако самата не си помогнеш,никой няма да успее да го направи..
Просто спри да си с такава нагласа към хората..

А всъщност и аз да попитам: с родителите си и близките си как се държиш ? С тях не общуваш ли ? Нямаш ли им доверие ?

Lysander
05-29-2011, 10:25
Посещавай anger management курсове.