PDA

View Full Version : LEON



suNnykaty96
05-24-2011, 08:58
Скоро го изгледах... невероятен филм ! А от коментарите в замунда разбрах, че имало и още една, неофициална или нецензурирана версия, не знам как се води.. ( пак с Натали Портман ), а отделно имало и друг филм със същото име, същия сюжет, но с различни артисти. Ако някой знае къде да намеря тези две версии на филма, да пише. Благодаря предварително (:
ПП. А, и ако може да ми препоръчате още филми с Натали Портман ( без Black Swan само, че него съм го гледала )

SorrowEyes
05-24-2011, 22:21
По принцип официалната версия, която е била пусната по американските кина, е малко по-различна от тази в европейските. Във втората има кардри и моменти от филма, които не са включени в американската. Тази версия я има в Замунда и се води uncut .. ( и ако питаш мен по-добре тази версия да се гледа, защото иначе се губи смисъла на някои сцени)...
Аз не знам дали точно за това говориш, но поне само за това се сетих.
Иначе за друг филм Леон аз не съм чувала, но героя Леон е изграден като прототип на героя от филма Никита (пак на Люк Бесон) и малко се приличат героите.

Дано да съм помогнала :)

Иначе и на мен страшно много ми хареса филма и ми стана много тъжно накрая, изобщо цялата история беше ужасно трогателна и лично на мен ми въздейства много !