PDA

View Full Version : Бедра



valentinn
05-24-2011, 10:29
на 16 години момче съм ,имам един проблем и той е малко по дебелите бедра кажете някакви упражнения за да ги направя по слаби и стегнати мс предварително :)

sisi92
05-24-2011, 10:33
Ами ако са дебели и ти искаш да ги стегнеш ще стане грозно защото ще стегнеш сланини ! :-D Една мой фр така направи и сега има дебели и грозно стегнати бедра ! Моят съвет е да си направиш някакъв режим на хранене, диета или мързеливия но ефикасен вариянт е да караш на чай за отслабване :) \:D/

vralev
05-24-2011, 10:50
Като за начало започни да приемаш по-малко хляб на ядене, но не да го спреш като цяло просто да започнеш да ядеш колкото се може по-малко хляб. Другото е да ходиш да караш колело и да бягаш. Също така можеш да скачаш на въже или да правиш клекове. Друго на този етап не мога да ти предложа, ако имаш някакви други въпрос питай и ще се опитам да ти помогна. :)

mo0nlightt
05-24-2011, 13:45
Амии, аз не съм сигурна , че от правенето на упражнения вкъщи бедрата ти ще станат ''грозно стегнати''. Наистина, ДОСТА ефикасно е да ходиш в парка и да бягаш, да караш колело и т.н.. Но според мене и упражненията вкъщи няколко пъти седмично никак не са излишни :) Имах късмета да си купя списание Джой , изданието за април месец тази година.. има доооста добри упражнения вътре, не само за бедра. Като ги изпълняваш от-до наистина се усеща натоварването. Казват, че от конкретните упражнения, при изпълняване 4 пъти седмично, се отслабва с по 3-4 килограма за 2 седмици, доколко е вярно- не знам, при мен не се получи, но не съм и от най-активните :D

shisharka
05-25-2011, 07:46
Кардио дейности : тичане , скачане на въже , колело , плуване , филмчета с упражнения примерно тае-бо такива неща за да изгориш мазнините прави и някакви леки упражнения за стягане за да не се отпуска кожата , но не прекалено , защото както казаха вече не е хубаво .Дебелите крака бедра не превъзхождат особено просто дебелите крака .Кляканията при твърде много повторения може да ти направят краката груби , прави максимум 20-30 повторения . Относно режима на хранене , стандартните неща : не яж боклуци главно бели рафинирани отрови и производните им ; повече пълнозърнести храни ; млечни продукти ; плодове зеленчуци и много много вода особено сега лятото 2-3 л.

Nich
05-25-2011, 10:41
отиди на фитнес, инструкторите са там заради такива като теб : )

anonymous708973
05-27-2011, 06:51
Амии, аз не съм сигурна , че от правенето на упражнения вкъщи бедрата ти ще станат ''грозно стегнати''. Наистина, ДОСТА ефикасно е да ходиш в парка и да бягаш, да караш колело и т.н.. Но според мене и упражненията вкъщи няколко пъти седмично никак не са излишни :) Имах късмета да си купя списание Джой , изданието за април месец тази година.. има доооста добри упражнения вътре, не само за бедра. Като ги изпълняваш от-до наистина се усеща натоварването. Казват, че от конкретните упражнения, при изпълняване 4 пъти седмично, се отслабва с по 3-4 килограма за 2 седмици, доколко е вярно- не знам, при мен не се получи, но не съм и от най-активните :D

Може ли да ми сканираш 2 определени страници от броя? Пиши ми на лично, моля те.

FuckingFreak
05-27-2011, 06:53
Амии, аз не съм сигурна , че от правенето на упражнения вкъщи бедрата ти ще станат ''грозно стегнати''. Наистина, ДОСТА ефикасно е да ходиш в парка и да бягаш, да караш колело и т.н.. Но според мене и упражненията вкъщи няколко пъти седмично никак не са излишни :) Имах късмета да си купя списание Джой , изданието за април месец тази година.. има доооста добри упражнения вътре, не само за бедра. Като ги изпълняваш от-до наистина се усеща натоварването. Казват, че от конкретните упражнения, при изпълняване 4 пъти седмично, се отслабва с по 3-4 килограма за 2 седмици, доколко е вярно- не знам, при мен не се получи, но не съм и от най-активните :D

Аз също по най-голяма случайност си го взех, може би и само за корицата. Упражненията са добри, наистина. И аз като теб не съм много активна и резултат не съм видяла, но със сигурност с постоянство ще се забележи .. :)

annayordanova
05-27-2011, 07:19
единствено което може да направиш е да караш много колело и да бягаш ще се махнат мазнините и ще се стегнат
няма смисъл от диети и прочие защото няма да свалиш само от бедрата ,а от всякъде и ефекта може да е грозен отново