PDA

View Full Version : Мъжките зърна



vralev
05-24-2011, 10:41
Много мразя, когато зърната ми са отпуснати, защото така гърдите ми изглеждат все едно, че са увиснали, а това не е така, защото тренирам доста активно и когато не са така ми изглеждат доста добре за възрастта ми. И така искам да попитам как мога да направя така, че винаги да са ми втвърдени ли не знам как да се изряза точно и дали изобщо може да се постигне нещо подобно. Ако има някой, който не ме е разбрал какво съм искал да обясня да пише и ще се опитам да му го кажа така, че да го разбере. Моля ви помогнете ми, защото това много ме притеснява като ходя някъде навън гол и като съм отпуснат като сопол. :X

sisi92
05-24-2011, 10:48
Много си ги стегнал до такава степен че вече да висят :smt023

Chacho
05-24-2011, 10:49
В пубертета понякога тялото произвежда повече естроген и се получават така наречените "женски гърди" при мъжете. После отминава.

vralev
05-24-2011, 10:53
Много си ги стегнал до такава степен че вече да висят :smt023

Не става въпрос за гърдите с тях нямам никакви проблеми просто зърната ми са отпуснати. Благодаря все пак, че откликна на молбата ми. :)

vralev
05-24-2011, 10:54
В пубертета понякога тялото произвежда повече естроген и се получават така наречените "женски гърди" при мъжете. После отминава.

Много хора са ми го казвали това нещо, но вече съм почти на 18 години докога ще продължи това нещо можеш ли да ми кажеш? :)

loveca777
05-24-2011, 11:25
Много мразя, когато зърната ми са отпуснати, защото така гърдите ми изглеждат все едно, че са увиснали, а това не е така, защото тренирам доста активно и когато не са така ми изглеждат доста добре за възрастта ми. И така искам да попитам как мога да направя така, че винаги да са ми втвърдени ли не знам как да се изряза точно и дали изобщо може да се постигне нещо подобно. Ако има някой, който не ме е разбрал какво съм искал да обясня да пише и ще се опитам да му го кажа така, че да го разбере. Моля ви помогнете ми, защото това много ме притеснява като ходя някъде навън гол и като съм отпуснат като сопол. :X
Значи и при мен е така със зърната :D
Не,че овисват, а се набъбват по някой път .
Когато ми стане студено се оправят.
Ама лятото - гадна работа..
Като ходиш на плаж първата ти работа трябва да е да се метнеш в студената вода, за да се оправят или да ги разтъркаш. А иначе познавам хора дето зърата им винаги са стегнати...

vralev
05-24-2011, 11:33
Много мразя, когато зърната ми са отпуснати, защото така гърдите ми изглеждат все едно, че са увиснали, а това не е така, защото тренирам доста активно и когато не са така ми изглеждат доста добре за възрастта ми. И така искам да попитам как мога да направя така, че винаги да са ми втвърдени ли не знам как да се изряза точно и дали изобщо може да се постигне нещо подобно. Ако има някой, който не ме е разбрал какво съм искал да обясня да пише и ще се опитам да му го кажа така, че да го разбере. Моля ви помогнете ми, защото това много ме притеснява като ходя някъде навън гол и като съм отпуснат като сопол. :X
Значи и при мен е така със зърната :D
Не,че овисват, а се набъбват по някой път .
Когато ми стане студено се оправят.
Ама лятото - гадна работа..
Като ходиш на плаж първата ти работа трябва да е да се метнеш в студената вода, за да се оправят или да ги разтъркаш. А иначе познавам хора дето зърата им винаги са стегнати...

Значи ти си ми брат по проблем и сега, ако някой каже и как да се оправим двамата с теб ще е много добре. :)

loveca777
05-24-2011, 11:46
Да :)
Наистина е много гадно това със зърната, защото и аз доста тренирам, а катo ,,набъбнат става грозно.
Ако има някaкъв начин да са стегнати постоянно, който знае да каже, но то май нямя..

awerw
05-24-2011, 12:40
Гали си зърната да настръхнат, но пак няма да са за постоянно така, то нормалната форма им е отпуснати.

Chacho
05-24-2011, 13:32
Това е нормално и става при всеки човек. Пък и да ти се отпуснат малко звучи по-добре, отколкото да полагаш специални грижи за зърната си.

anonymous546178
05-24-2011, 16:17
Абе вие мъже ли сте или лукови глави.. Кво ви боли как ви изглеждат зърната... самата идея да си галиш зърното не ви ли звучи леко.. педалско.. Тренирайте, вместо да се занимавате с глупости

awerw
05-24-2011, 18:03
Еми човек как да настръхнат и да се стегнат с вода ли да ги мокри, така става най-бързо.

redbul2
05-24-2011, 18:21
Абе вие мъже ли сте или лукови глави.. Кво ви боли как ви изглеждат зърната... самата идея да си галиш зърното не ви ли звучи леко.. педалско.. Тренирайте, вместо да се занимавате с глупости

Правилно! Най-сетне някой да им го каже! :-D

loveca777
05-24-2011, 18:41
Еми човек как да настръхнат и да се стегнат с вода ли да ги мокри, така става най-бързо.
Със студена вода - и някакъв гел :razz: най-бързо :lol:

ludia_max
04-12-2012, 15:40
И аз имам същия проблем. Четох много из форуми и говорих с много инструктори и в крайна сметка сега мисля да пробвам с Л карнетин гел. Надявам се да помогне, понеже да си призная не ми се ходи някои шарлатанин да ме реже и да му изсипа 1500 лв. Някой ако е пробвал гела нека сподели, за да знаем всички има ли смисъл да го проваме.

DownloadVirus
04-12-2012, 16:51
Зависи дали имаш гинекомастия или просто са отпуснати (което е нормално..)

При промяна на температура се свиват и тогава вече на мен поне изглеждат като на културист (самите зърна искам да кажа ,то гърдите ясно,че са като на културист :D)

loveca777
04-12-2012, 17:29
Зависи дали имаш гинекомастия или просто са отпуснати (което е нормално..)

При промяна на температура се свиват и тогава вече на мен поне изглеждат като на културист (самите зърна искам да кажа ,то гърдите ясно,че са като на културист :D)

При някои хора се отпускат доста и седи наистина грозно . Всичко е до гена

DownloadVirus
04-12-2012, 20:13
И при мен е така зърната се отпускат многоо гадно ама после като се свие изглеждат добре.Тъй или иначе и те играят роля.

awerw
04-15-2012, 16:14
тук всичките имате гинекомастия :D:D:D

tonique
04-15-2012, 16:18
кво си говорите за зърната бре .. :D *ша овиснеш след времи* :D

ivanov94
07-29-2013, 02:41
Значи и при мен е така със зърната :D
Не,че овисват, а се набъбват по някой път .
Когато ми стане студено се оправят.
Ама лятото - гадна работа..
Като ходиш на плаж първата ти работа трябва да е да се метнеш в студената вода, за да се оправят или да ги разтъркаш. А иначе познавам хора дето зърата им винаги са стегнати...

pich i kaji v kraina smetka kakvo stana opravi li se ?

ivanov94
07-29-2013, 02:45
i pri men e absolutno 1/1,kaji ti kakvo napravi ?

ledenakrasota
07-29-2013, 06:45
Когато някой ви майтапи за зърната, много се връзвате. :lol:

klimatronik
08-01-2013, 17:51
Когато някой ви майтапи за зърната, много се връзвате. :lol:

ти па къде вадиш такиа стари теми... за зърна ли си се интересувала :Д

skornex
08-02-2013, 22:20
:lol:

ge6aaaa3
08-02-2013, 22:30
Яж повече зърнени закуски!