PDA

View Full Version : Мъжките зърна



vralev
05-24-2011, 10:52
Много мразя, когато зърната ми са отпуснати, защото така гърдите ми изглеждат все едно, че са увиснали, а това не е така, защото тренирам доста активно и когато не са така ми изглеждат доста добре за възрастта ми. И така искам да попитам как мога да направя така, че винаги да са ми втвърдени ли не знам как да се изряза точно и дали изобщо може да се постигне нещо подобно. Ако има някой, който не ме е разбрал какво съм искал да обясня да пише и ще се опитам да му го кажа така, че да го разбере. Моля ви помогнете ми, защото това много ме притеснява като ходя някъде навън гол и като съм отпуснат като сопол. :X

ex7azy
05-24-2011, 11:02
По принцип зърната настръхват когато на човек му е хладно или е възбуден от нещо!
Не мисля, че има начин непрекъснато да са ти настръхнали ( или каквото е там )! :D

vralev
05-24-2011, 11:05
По принцип зърната настръхват когато на човек му е хладно или е възбуден от нещо!
Не мисля, че има начин непрекъснато да са ти настръхнали ( или каквото е там )! :D

Да това, което казваш е така и го знам, но търся все пак, ако има някакъв такъв начин да го използвам, защото това е много дразнещо, а и съм виждал доста хора, който постоянно са си така в нормално състояние на зърната. :)

badsector
05-24-2011, 11:18
Взимаш ли стероиди?

vralev
05-24-2011, 11:20
Взимаш ли стероиди?

Не не не взимам никакви такива глупости дори не тренирам във фитнес, ако това те интересува. Тренирам със собственото си тегло на лостове главно. :)

ex7azy
05-24-2011, 11:56
Аз зачетох някаква тема по твоя проблем, обаче нямам време да я дочета, защото излизам след 30 мин. и ставам!
Ако не те мързи прочети я, може да са намерили решението!
Ще се радвам ако съм ти помогнала :)
http://www.bb-team.org/forums/viewthread/17422

GLaDOS
05-24-2011, 12:06
Пич, на колко си ?
Тренирай здраво за да оформиш гърдите и дори пак да се отпускат така няма да е кой знае колко забележимо .