PDA

View Full Version : Изпотяване на ръцете



vralev
05-24-2011, 10:58
Ръцете ми се изпотяват винаги при всякакви обстоятелства. Искам да премахна това нещо, защото е много дразнещо за хората, с който имам допир най-вече, а да не говорим като карам кола кормилото на какво става след мен. По принцип всички казват, че от пубертета става така, когато се притеснявам от нещо, но не знам как ще се обясни това, че когато си стоя най-спокойно на стола и не се занимавам с нищо се потя целия много обилно, а за ръцете, краката и подмишниците да не говорим за какво става въпрос. Опитвал съм с много медицински медикаменти, но нищо не успя да ми помогне. Моля хората, който могат да ми дадат адекватен отговор на въпроса да пишат. Благодаря предварително на всички откликнали на проблема ми.

sisi92
05-24-2011, 11:12
Абе ти гърди ,ръце .. много си дефектен :smt046 :razz:
До колкото до темата една фр беше така излезе от побертита и сега си е добре

vralev
05-24-2011, 11:16
Абе ти гърди ,ръце .. много си дефектен :smt046 :razz:
До колкото до темата една фр беше така излезе от побертита и сега си е добре

Благодаря за комплимента все пак :D , но този моя пубертет не го знам до кога ще е, защото вече съм почти на 18 години и все още имам детски проблеми така да ги нарека, ако могат изобщо да се квалифицират като някакви такива. :)

sisi92
05-24-2011, 11:22
:D ...
:) ами съжалявам немога да ти помогна

vralev
05-24-2011, 11:24
:D ...
:) ами съжалявам немога да ти помогна

Е няма нищо благодаря ти все пак, че се опита да ми помогнеш. :)

SuperBadSuperFresh
05-24-2011, 11:26
Абе ти гърди ,ръце .. много си дефектен :smt046 :razz:
До колкото до темата една фр беше така излезе от побертита и сега си е добре

Чудно ми е,ако наистина си 92,дали си взела матурата по БЕЛ...

Авторе,според мен не е от пубертета,търси проблема другаде.Всъщност,това ми е мисълта.Намери проблема,преди да мислиш за временни решения.

vralev
05-24-2011, 11:32
Абе ти гърди ,ръце .. много си дефектен :smt046 :razz:
До колкото до темата една фр беше така излезе от побертита и сега си е добре

Чудно ми е,ако наистина си 92,дали си взела матурата по БЕЛ...

Авторе,според мен не е от пубертета,търси проблема другаде.Всъщност,това ми е мисълта.Намери проблема,преди да мислиш за временни решения.

Най-вероятно и така ще направя, защото за момента не виждам някаква друга перспектива за борба с проблема ми. :X