PDA

View Full Version : Проблем!!! Може ли?!



Maria98
05-24-2011, 11:29
с приятеля ми правихме секс без презерватив преди 3 дена. той не сварши в мен пък и аз зех едно от хапчетата на мама за противозачатачност. се пак има ли шанс да зебременея?

Ashenvale
05-24-2011, 11:32
Аман от тъпи теми. Щом не е свършил в теб как очакваш да забременееш ? :-x

badsector
05-24-2011, 11:34
Дори и да не е свършил, пак има вероятност да отделя осеменителна течност по време на акта. Противозачатъчните трябва да се пият редовно, за да имат ефект и то поне няколко дена преди акта. Задължително се изписват от гинеколог. Предполагам си малка и не е добре от сега да ги почваш, затова ползвайте презервативи.

Antixrist
05-24-2011, 11:38
Аман от тъпи теми. Щом не е свършил в теб как очакваш да забременееш ? :-x

Аман и от тъпи коментари,които само заблуждават хората!Да,може да се забременее и без да е свършил в тебе заради предекулационната течност. :-x Ма и вие сте тъпи лапетии 12-13 секс праят че и без презерватив.

Extremescream
05-24-2011, 11:46
Пила си 'хапче за противозачатъчност'....ъъъъ , това не са хапчета за спешна контрацепция. А и има шанс да забременееш, само дето е малък.
И на 13 години, като явно си нямаш представя от секс, то какво по дяволите правиш? Родители нямаш ли си, толкова ли си нямат идея какво прави детето им? Баси безхаберните кретени, честно....

Maria98
05-24-2011, 11:49
я не казвай кои какав е. аз питам тука за савет, а не за конско.

the_man
05-24-2011, 11:51
Колко си тъпа да пиеш противозачатъчни, намерени в шкафа. А майка ти колко по-тъпа е да ги остави там.. то за това си пише "пази на места, недостъпни за ДЕЦА".. да знайш, не си осиновена ;)
Другия път ако ше дъниш хапове, по добре иди си купи ескапеле, щото тея нормалните противозачатъчни не са за спешна контрацепция и семето ако е посято вече, немоат те спасят.. само ти объркват хормоните, дето и без тва не са ти у ред :-&

Extremescream
05-24-2011, 11:51
Добре, ето ти съвети:
1. Научи се да пишеш, сексът не оправя неграмотност.
2. Вземи се образовай малко преди да продължиш да правиш секс. За твое добро е.

onestar
05-24-2011, 11:59
М'да, определено не пишеш на шльокавица нарочно... просто не можеш по друг начин.

...
Следвай съветите на Extremescream и стискай палци поне малко от това което ще прочетеш относно секса да ти влезе в главата.

NomNomNom
05-24-2011, 12:07
Не учете момичето на морал , то само ще се научи .
Да правиш секс е полезно и здравословно .

Не, не си бременна. Ама следващият път без хапчетата .

Maria98
05-24-2011, 12:09
не помагат ли? ескапеле ли да купувам? преди или след се пие?

naksdy
05-24-2011, 12:09
И аз мога да ти дам съвет:

1. Изчети всички важни теми тук (стига си се е*ала, ами се ограмоти малко)
2. Ползвай презервативи!!!! То се е видяло че вече си раздрънкана кофа, поне недей прави повече такива като теб :D
3. Разбери за какво служи Ескапел и как се използва.
4. Разбери кво е туй жувотно "овулация" и как се изчислява.
5. Вземи иди при майка ти най-накрая и почнете да говорите за секс, преди женицата да е станала баба на 33 (примерно).
6. Оправи си малко правописа, защото така хич не те виждам на матурите :-D

Extremescream
05-24-2011, 12:11
не помагат ли? ескапеле ли да купувам? преди или след се пие?

Ескапел се пие до 72 часа след рисков полов акт, СЛЕД.
Момиче, липсата на сексуална култура е страшна...

onestar
05-24-2011, 12:18
И гледай сега да се втурнеш да си купуваш Ескапел толкова често колкото си купуваш и Аналгин.

Хапчето вреди на организма ти, така че не можеш да го пиеш през седмица, две.
Прочети нещо бе момиче, в твоя полза ще е.

NomNomNom
05-24-2011, 12:18
Защо й е култура, най-много да забременее или да хване някоя болест.
Нейна си работа .
Удоволствието си заслужава.

Drako89
05-24-2011, 12:19
А бе хора тоя ескапел го пиете като ментови бонбонки бе!?!?!? Всяка тема за секс без презерватив ескапел... Тия хапчета са хормонална бомба, а на едно 13 годишно момиче могат да оставят и трайни последствия!

По-добре измисли какво да кажеш на майка си, защо си и пила от хапчетата защото те се пият всеки ден и са надписани и ще те усети, и повече не го прави!

Малко вероятно е да си бременна ама другият път с презерваив задължително да ти е мирна главата!

И тоя ескапел, само в МНОГО крайни случай!

NomNomNom
05-24-2011, 12:28
А бе хора тоя ескапел го пиете като ментови бонбонки бе!?!?!? Всяка тема за секс без презерватив ескапел... Тия хапчета са хормонална бомба, а на едно 13 годишно момиче могат да оставят и трайни последствия!

По-добре измисли какво да кажеш на майка си, защо си и пила от хапчетата защото те се пият всеки ден и са надписани и ще те усети, и повече не го прави!

Малко вероятно е да си бременна ама другият път с презерваив задължително да ти е мирна главата!

И тоя ескапел, само в МНОГО крайни случай!

Аз си го пия всеки месец и нищо ми няма , не е вреден.

Поне от личен опит говоря.

the_man
05-24-2011, 12:46
Пий, пий... после ше даваш и ти съвети в оная тема оня дето незнаел колко често да си бръсне патката...

danchobg
05-24-2011, 14:25
Всеки ден :shock: ти добре ли си :shock: това го учихме тази година по психология. НЕ СЕ ЛАПАТ КАТО БОНБОНИ.Ще си съсипеш организма. Не съм си записал през колко време е безопасно... ама всеки месец :shock:. Ти по-добре си карай на антибиотици през ден , за да не се разболяваш.

NomNomNom
05-24-2011, 15:54
Всеки ден :shock: ти добре ли си :shock: това го учихме тази година по психология. НЕ СЕ ЛАПАТ КАТО БОНБОНИ.Ще си съсипеш организма. Не съм си записал през колко време е безопасно... ама всеки месец :shock:. Ти по-добре си карай на антибиотици през ден , за да не се разболяваш.
Как бе, нищо ми няма. 3 години вече си пия Ескапел всеки месец и съм добре . Баси , кви глупости ви учат, нямам думи .
Инак , преди много ме блъскаха с антибиотици, солидно болни периоди имах . Тогава пак си взимах Ескапел и нищо ми нямаше.
~30лв на месец не са нищо .
Така съм съм сигурна , защото Ескапел ме пази целите 28 дни . Няма нужда всеки ден да взимам хапче или презервативи, като мога да пия веднъж в месеца.




Srsly ..

the_man
05-24-2011, 16:30
Всеки ден :shock: ти добре ли си :shock: това го учихме тази година по психология. НЕ СЕ ЛАПАТ КАТО БОНБОНИ.Ще си съсипеш организма. Не съм си записал през колко време е безопасно... ама всеки месец :shock:. Ти по-добре си карай на антибиотици през ден , за да не се разболяваш.
Как бе, нищо ми няма. 3 години вече си пия Ескапел всеки месец и съм добре . Баси , кви глупости ви учат, нямам думи .
Инак , преди много ме блъскаха с антибиотици, солидно болни периоди имах . Тогава пак си взимах Ескапел и нищо ми нямаше.
~30лв на месец не са нищо .
Така съм съм сигурна , защото Ескапел ме пази целите 28 дни . Няма нужда всеки ден да взимам хапче или презервативи, като мога да пия веднъж в месеца.

И как точно те пази 28-те дена тоя ескапел? пиеш го в овулация ли, кво? 28 дена далеч не ми звучат като 72 часа..


Srsly ..

danchobg
05-24-2011, 16:39
Всеки ден :shock: ти добре ли си :shock: това го учихме тази година по психология. НЕ СЕ ЛАПАТ КАТО БОНБОНИ.Ще си съсипеш организма. Не съм си записал през колко време е безопасно... ама всеки месец :shock:. Ти по-добре си карай на антибиотици през ден , за да не се разболяваш.
Как бе, нищо ми няма. 3 години вече си пия Ескапел всеки месец и съм добре . Баси , кви глупости ви учат, нямам думи .
Инак , преди много ме блъскаха с антибиотици, солидно болни периоди имах . Тогава пак си взимах Ескапел и нищо ми нямаше.
~30лв на месец не са нищо .
Така съм съм сигурна , защото Ескапел ме пази целите 28 дни . Няма нужда всеки ден да взимам хапче или презервативи, като мога да пия веднъж в месеца.




Srsly ..

консултирай се с лекар, сериозно.

Extremescream
05-24-2011, 16:45
Всеки ден :shock: ти добре ли си :shock: това го учихме тази година по психология. НЕ СЕ ЛАПАТ КАТО БОНБОНИ.Ще си съсипеш организма. Не съм си записал през колко време е безопасно... ама всеки месец :shock:. Ти по-добре си карай на антибиотици през ден , за да не се разболяваш.
Как бе, нищо ми няма. 3 години вече си пия Ескапел всеки месец и съм добре . Баси , кви глупости ви учат, нямам думи .
Инак , преди много ме блъскаха с антибиотици, солидно болни периоди имах . Тогава пак си взимах Ескапел и нищо ми нямаше.
~30лв на месец не са нищо .
Така съм съм сигурна , защото Ескапел ме пази целите 28 дни . Няма нужда всеки ден да взимам хапче или презервативи, като мога да пия веднъж в месеца.


Srsly ..


:razz: :razz: :razz: Чак ме заболя корем

BlackJ
05-24-2011, 17:34
Всеки ден :shock: ти добре ли си :shock: това го учихме тази година по психология. НЕ СЕ ЛАПАТ КАТО БОНБОНИ.Ще си съсипеш организма. Не съм си записал през колко време е безопасно... ама всеки месец :shock:. Ти по-добре си карай на антибиотици през ден , за да не се разболяваш.
Как бе, нищо ми няма. 3 години вече си пия Ескапел всеки месец и съм добре . Баси , кви глупости ви учат, нямам думи .
Инак , преди много ме блъскаха с антибиотици, солидно болни периоди имах . Тогава пак си взимах Ескапел и нищо ми нямаше.
~30лв на месец не са нищо .
Така съм съм сигурна , защото Ескапел ме пази целите 28 дни . Няма нужда всеки ден да взимам хапче или презервативи, като мога да пия веднъж в месеца.


Srsly ..


:razz: :razz: :razz: Чак ме заболя корем


Момиче ама и ти блестиш с акъл и богата сексуална култура честно.!!!!
Първо на самата опаковка на Ескапел си пише, че не се препоръчва да се пие повече от 2 пъти в година-защо ли? Това е ударна доза хормони,която не влияе добре на организма, по абсолютно никакъв параграф.Взима се само в изключителен случай, когато си сигурна, че момчето е направило белята. По-добре иди на гинеколог да ти изпише противозачатъчни, които на месец ще ти излизат максимум 20 лв.
Към авторката на темата, мила тук никой не се заяжда с теб, но всеки втори пост ти дава възможно най-ценния съвет за теб-преди да почнеш да се ебеш като разпрана, вземи се образовай малко, добре е да започнеш с учебника по биология, в който авторите са си обяснили като малоумни как се зачева бебе и на доста места са писали кои са безопасните методи за правене на секс!!!!! После питай чичо Гугъл ако те интересува нещо допълнително, има достатъчно такива сайтове написани от умни хорица, които няма да тръгнат да те лъжат.И накрая вземи иди при един гинеколог , който ще те прегледа и ще ти предпише примерно някакви хапченца, които няма да ти навредят или ще ти каже много си малка, шибай се само с презерватив, то вече няма смисъл да ти се говори да не се ебеш....
Няма те ли някакво себе уважение бе? Преди да почнете да се правите на големи, да се плякате на ляво и надясно-образовайте се и тогава пускайте хипер умните теми или мнениея... :?

GregoryHouse
05-24-2011, 17:36
Feed harder... :lol: :lol:

the_man
05-24-2011, 17:42
Няма те ли някакво себе уважение бе?

И в реалния живот ли заекваш? :razz:

danchobg
05-24-2011, 17:43
BlackJ е стабиуен си

BlackJ
05-24-2011, 17:46
Няма те ли някакво себе уважение бе?

И в реалния живот ли заекваш? :razz:

Да проблем ли ти е ?

P.S. Мерси за комплимента, ама съм женско :-D

GregoryHouse
05-24-2011, 17:48
Ноу спам, броус! 8-)

NomNomNom
05-24-2011, 17:57
Момиче ама и ти блестиш с акъл и богата сексуална култура честно.!!!!
Първо на самата опаковка на Ескапел си пише, че не се препоръчва да се пие повече от 2 пъти в година-защо ли? Това е ударна доза хормони,която не влияе добре на организма, по абсолютно никакъв параграф.Взима се само в изключителен случай, когато си сигурна, че момчето е направило белята.

Това са пълни глупости , не знам как си чел и к'де си го видял/а това да го пише. И да, ударна доза е , тъкмо от това имам нужда.
А и то моя всеки месец прави белята , аз в това съм сигурна . Иначе нямаше да го пия.



По-добре иди на гинеколог да ти изпише противозачатъчни, които на месец ще ти излизат максимум 20 лв.


Да бе , да не съм луда да пия отново , мързи ме всеки ден по едно и съще време .
Якото на Ескапела е тъкмо това, че го взимаш веднъж в месеца и после си купонджийстваш колко щеш и с когото щеш.



Към авторката на темата, мила тук никой не се заяжда с теб, но всеки втори пост ти дава възможно най-ценния съвет за теб-преди да почнеш да се ебеш като разпрана, вземи се образовай малко, добре е да започнеш с учебника по биология, в който авторите са си обяснили като малоумни как се зачева бебе и на доста места са писали кои са безопасните методи за правене на секс!!!!!


Колко си грижовен и великодушен .
Иначе , като си цъкаш на компа, ако си обикновен потребител - не знаеш какво има вътре и как получаваш кефа от бозенето .
И със секса е така - защо трябва да знаеш кое как става, като е важно, че се енджойваш от него .
А и защо безопасен метод - някои хора сме търсачи на силни усещания.
Е , аз вече ползвам редовно ескапел, не ми се губят нерви - дали се е изхлузил презерватива , дали не съм повърнала ясмина след пиянството снощи и т.н.


Преди да почнете да се правите на големи, да се плякате на ляво и надясно-образовайте се и тогава пускайте хипер умните теми или мнениея... :?

Защо бе, човек ? Какво ти пречим , какъв ти е проблема ? Ще се чукам колкото и с когото искам, ще пия каквото искам . Ти , щом имаш излишни нерви за губене , нерви се тука у форуму .

Целувкам те :-)

BlackJ
05-24-2011, 18:10
Момиче ама и ти блестиш с акъл и богата сексуална култура честно.!!!!
Първо на самата опаковка на Ескапел си пише, че не се препоръчва да се пие повече от 2 пъти в година-защо ли? Това е ударна доза хормони,която не влияе добре на организма, по абсолютно никакъв параграф.Взима се само в изключителен случай, когато си сигурна, че момчето е направило белята.

Това са пълни глупости , не знам как си чел и к'де си го видял/а това да го пише. И да, ударна доза е , тъкмо от това имам нужда.
А и то моя всеки месец прави белята , аз в това съм сигурна . Иначе нямаше да го пия.



По-добре иди на гинеколог да ти изпише противозачатъчни, които на месец ще ти излизат максимум 20 лв.


Да бе , да не съм луда да пия отново , мързи ме всеки ден по едно и съще време .
Якото на Ескапела е тъкмо това, че го взимаш веднъж в месеца и после си купонджийстваш колко щеш и с когото щеш.



Към авторката на темата, мила тук никой не се заяжда с теб, но всеки втори пост ти дава възможно най-ценния съвет за теб-преди да почнеш да се ебеш като разпрана, вземи се образовай малко, добре е да започнеш с учебника по биология, в който авторите са си обяснили като малоумни как се зачева бебе и на доста места са писали кои са безопасните методи за правене на секс!!!!!


Колко си грижовен и великодушен .
Иначе , като си цъкаш на компа, ако си обикновен потребител - не знаеш какво има вътре и как получаваш кефа от бозенето .
И със секса е така - защо трябва да знаеш кое как става, като е важно, че се енджойваш от него .
А и защо безопасен метод - някои хора сме търсачи на силни усещания.
Е , аз вече ползвам редовно ескапел, не ми се губят нерви - дали се е изхлузил презерватива , дали не съм повърнала ясмина след пиянството снощи и т.н.


Преди да почнете да се правите на големи, да се плякате на ляво и надясно-образовайте се и тогава пускайте хипер умните теми или мнениея... :?

Защо бе, човек ? Какво ти пречим , какъв ти е проблема ? Ще се чукам колкото и с когото искам, ще пия каквото искам . Ти , щом имаш излишни нерви за губене , нерви се тука у форуму .

Целувкам те :-)


Ъъъ, по първия ти въпрос къде съм го чела...
Баща ми е гинеколог и да ти кажа навътре съм с информацията.Ескапел няма трайност 28 дни, това не знам от къде го измисли. :o
Ами трябва да се образовате поне малко, за да не се получава после да пускате уникалните теми, които на моменти ме шокират. Аз не се нервя, нали това е форум и търсите мнение, аз изразявам своето.Не съм седнала да ти чета морал, имаш си родители и глава на раменете да мислиш, избрала си си така, така си живей-относно Ескапел, сега нямаш проблеми, но след време със сигурност ще имаш.

Мерси за целувкането :-)

danchobg
05-24-2011, 18:15
...А и защо безопасен метод - някои хора сме търсачи на силни усещания....

има разлика между силни усещания и глупоста.
Виждам, че немога да те убедя, че има и други начини да изпитваш тези усещания без да се тровиш много.
После като те удари по главата ще се сетиш за онзи 15 годишен глупак който ти каза да ги спреш. До тогава, много здраве.....

BlackJ
05-24-2011, 18:16
...А и защо безопасен метод - някои хора сме търсачи на силни усещания....

има разлика между силни усещания и глупоста.
Виждам, че немога да те убедя, че има и други начини да изпитваш тези усещания без да се тровищ много.
После като те удари по главата ще се сетиш за онзи 15 годишен глупак който ти каза да ги спреш. До тогава, много здраве.....

+1

magita
05-24-2011, 18:17
аа нее тва противозачатачност ме разби ... хахах
ясно ми е колко си образована на тая тема а секс тръгнала да прави !! само таке давай, поне ше ни нарасне населението ;]]

the_man
05-24-2011, 18:22
NomNomNom, като си търсач на усещания и емоции и се чудиш как да си вкараш хард демидж земи да дъниш на кетамин... по-добре да си пръднеш мозъка на 20, от колкото да сееш болести или да направиш некво бъгаво дете, което после да не можеш да гледаш и то да страда заради теб.... всички съждения ги правя, на базата на последните ти 2-3 коментара :booooomb:

SpOrTs_GiRl
05-24-2011, 19:10
Не мога да спра да се смея :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .....

naksdy
05-24-2011, 19:48
NomNomNom, не че нещо ,ама според мен няма нужда повече да пиеш Ескапела, защото според мен няма как да забременееш, понеже яко вече си си прецакала вече организма. :?

NomNomNom
05-24-2011, 19:59
Не мога да спра да се смея :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .....
И аз, и аз.

Чудя се как може да има толкова нещастие по този свят.

Толкова са заслепени да си избиват комплексите, че не могат да различат действителността от илюзиите в техните глави .

Хора, спокойно, веднъж в живота ми съм взимала Ескапел , знам как действа , ползвам презервативи и т.н.

Как може да се връзвате толкова здраво , не ми е ясно .
Даже не ми е забавно да ви троля вече.
Депресирате ме .
Депресирате ме повече, от колко необразованите малки същества, които се чукат без капут .

Те поне си мълчат и не злобеят , вие само злоба и храна изливате, вместо да се загрижите, че има момиче в беда, което не знае как да приема медикаменти .

Кой се загрижи , кой писа на ЛС - мацка , имаш проблем, вярвай ми .

Всички публично почнахте да храните.

И какво , много ли си начесахте егото 8-)

Яд ме е , само акъл давате , вместо да действате . Седнали тук да поучават.

Що не излезете навън и не обясните на ромчетата ,дето би било хуманно и полезно, тук сте седнали да се заяждате кое е правилно и кое не .
Поне файда да имаше от избиването ви на комплекси .

danchobg
05-24-2011, 20:08
Те поне си мълчат и не злобеят , вие само злоба и храна изливате, вместо да се загрижите, че има момиче в беда, което не знае как да приема медикаменти .


Аз се отказвам, 1 път да започна да пиша съвети без да обиждам и товаря хората.... и те ще започнат да се гаврят. Б Д С
=================================================
По темата: отиди, да ти скъсат гъза от ебане после са друсай с хапове и отиди пак да та сцепят..... Човек разбира най-добре като си удари главата.

the_man
05-24-2011, 20:16
Тая па лудата, ти с кво и помогна бре? да не ходи в тях да говориш с майка си. Обяснявай да тъпче секи месец ескапел... тъпо пЪрче
И ше ми обяснява тя на мен за цигани и ромчета... я са бягай ве

аре локвайте я тая тема, че зе грозно да става

NomNomNom
05-24-2011, 20:20
Не говорех за авторката , както забелязвате, тя е толкова сериозна, колкото аз бях, когато започнах да обяснявам , че пия ескапел всеки месец.
Ама вие и това няма как да зацепите.
8-)

danchobg
05-24-2011, 20:26
Стой си в кофата, като ще се лигавиш.

BlackJ
05-24-2011, 20:30
Не мога да спра да се смея :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .....
И аз, и аз.

Чудя се как може да има толкова нещастие по този свят.

Толкова са заслепени да си избиват комплексите, че не могат да различат действителността от илюзиите в техните глави .

Хора, спокойно, веднъж в живота ми съм взимала Ескапел , знам как действа , ползвам презервативи и т.н.

Как може да се връзвате толкова здраво , не ми е ясно .
Даже не ми е забавно да ви троля вече.
Депресирате ме .
Депресирате ме повече, от колко необразованите малки същества, които се чукат без капут .

Те поне си мълчат и не злобеят , вие само злоба и храна изливате, вместо да се загрижите, че има момиче в беда, което не знае как да приема медикаменти .

Кой се загрижи , кой писа на ЛС - мацка , имаш проблем, вярвай ми .

Всички публично почнахте да храните.

И какво , много ли си начесахте егото 8-)

Яд ме е , само акъл давате , вместо да действате . Седнали тук да поучават.

Що не излезете навън и не обясните на ромчетата ,дето би било хуманно и полезно, тук сте седнали да се заяждате кое е правилно и кое не .
Поне файда да имаше от избиването ви на комплекси .


Аха и ти като пишеш уж на шега на момиче, което явно не знае какво да прави, че пиеш Ескапел всеки месец не си и дала умната идея да пробва и тя ли? Само че, тук не видях някой който да злобее или да храни освен теб, просто обясняваме на момичето кое в действията и е правилно и кое не.Не мисля, че някой тук избива комплекси-ако ти го правиш не значи , че някой го прави.
А ти като си много отворена знаеш ли, че ги има такива организации, които всяка седмица ходят навън при въпросните ромчета и им обясняват кое е хуманно, кое полезно и кое не . Така, че преди да се правиш на интересна пред непознат-порасни. Извинявай ако съм била груба.

DarkTemplar
05-24-2011, 21:34
Кeфи ме как няколко човека веднага се вързаха. Ех рибоци... :D

stynioo
05-24-2011, 21:48
Как може да се впрягате така бе хора .. :-o

Drako89
05-24-2011, 22:27
Не мога да спра да се смея :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .....
И аз, и аз.

Чудя се как може да има толкова нещастие по този свят.

Толкова са заслепени да си избиват комплексите, че не могат да различат действителността от илюзиите в техните глави .

Хора, спокойно, веднъж в живота ми съм взимала Ескапел , знам как действа , ползвам презервативи и т.н.

Как може да се връзвате толкова здраво , не ми е ясно .
Даже не ми е забавно да ви троля вече.
Депресирате ме .
Депресирате ме повече, от колко необразованите малки същества, които се чукат без капут .

Те поне си мълчат и не злобеят , вие само злоба и храна изливате, вместо да се загрижите, че има момиче в беда, което не знае как да приема медикаменти .

Кой се загрижи , кой писа на ЛС - мацка , имаш проблем, вярвай ми .

Всички публично почнахте да храните.

И какво , много ли си начесахте егото 8-)

Яд ме е , само акъл давате , вместо да действате . Седнали тук да поучават.

Що не излезете навън и не обясните на ромчетата ,дето би било хуманно и полезно, тук сте седнали да се заяждате кое е правилно и кое не .
Поне файда да имаше от избиването ви на комплекси .


Просто си за бой! С какъв акъл ти цял ден убеждаваш хора(деца) как пиеш всеки месец ескапел! Тъпо парче!


Е то простотия по тоя свят ама чак пък толкова... То не стига, че акъл за 2 стотинки нямаш ами и публично го показваш!

NomNomNom
05-24-2011, 22:37
Как не ме е срам , не .

Как може да нямам грам мозък.

Срамота.

BgHtH
05-24-2011, 23:40
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
не мога,човек,не мога

А ако момче беше казало че пие ескапел всеки месец съм 100% сигурен че захранките по темата щяха да са същите....
Как се извъдихте толкова пластави на 1 място ...
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

CupcakeKitty
05-25-2011, 10:02
Не учете момичето на морал , то само ще се научи .
Да правиш секс е полезно и здравословно .

Не, не си бременна. Ама следващият път без хапчетата .


Ние да не я учим... ама детето и ще я научи ;]

anonymous708973
05-25-2011, 10:24
Как не ме е срам , не .
Как може да нямам грам мозък.
Срамота.

:razz: :razz: Сериозно, аз съм наивна, ама вие сте трагични. 10 човека й обясняват как не можело да пие Ескапел всеки месец. Ооох.. :razz: :razz: Тя ви обяснява как Ескапел я пази 28 дни, вие се връзвате.. Накъде отива тоя свят? :lol:

АВТОРКЕ: Противозачатъчните се пият всеки ден, независимо преди или след полов акт. (Има специален цикъл (повторяемост), пише го в листовката вътре. Докато ги пиеш, си защитена.
Ескапел е хапче, което взимаш СЛЕД секс, ако е станала белята. Струва около 30 лв.

8LittleStar8
05-25-2011, 11:04
А бе момиче, '98 набор и правиш секс? И се чудиш какви противозачатъчни да пиеш?? Отвърщаваш ме! :shock:

the_man
05-25-2011, 11:06
А бе момиче, '98 набор и правиш секс? И се чудиш какви противозачатъчни да пиеш?? Отвърщаваш ме! :shock:

Tell`em, Nigga! :razz: :razz: :razz:

BlackJ
05-25-2011, 11:40
А бе момиче, '98 набор и правиш секс? И се чудиш какви противозачатъчни да пиеш?? Отвърщаваш ме! :shock:

Tell`em, Nigga! :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: