PDA

View Full Version : Ако може да помогнете малко с информация за металокерамика



cherinka
05-24-2011, 15:03
Здравейте!
С мост от четири зъба съм, металокерамична конструкция, преди време два от тях ги счупих леко, и понеже нямам възможност за нов мост в момента (600лв.), зъболекарят ми ги пооправи, за временно, нали, докато събера парички за ново мостче. Миналата седмица ми ги оправи, като го питах за цена, все сменяше темата. Разбрахме се тази седмица да му платя. Одеве му звъннах, викам така и така, утре ще дойда, колко парички да нося и той ми отвърна "О, не знам, колкото - толкова". Това понеже ме знае, че съм бедна мишка 8-) Ама покрай бала събрах парички и ще му дам колкото е нужно, само че от одеве ровя като луда в гугъл и баш за тази моя манипулация никаква информация не намирам и реших да се допитам до вас, евентуално знаете ли нещо?
Това неговото ми прозвуча като все едно съм била на врачка "Ми, колкото оставиш, моето момиче" 8-) 8-) 8-)


п.п. да се има впредвид, че едно 5хил. е изкарал от мен и затова сигурно ми говори така 8-)

Та, и съм благодарна, че и със закъснение може да му се плати, и някаква ориентировъчна цифра да ми предложите?