PDA

View Full Version : Пак този Фейсбук..........



bloodymirror
05-24-2011, 18:36
Значи проблемът е от седмица вече и не се е оправил..и преди се е получавал,но от само себе си се е оправял след известно време..та,абсолютно всичко ми е от лявата страна,известията и съобщенията са отворени и заемат половината ми страница,някой който е имал този проблем да помогне? :(

Anichkaxxwee
05-24-2011, 19:10
Аз имам друг проблем .. Искам да вляза във Фейсбук, обаче самата страница ми дава грешка ](*,) ](*,) и от 1 седмица така и не се оправя

JDeel
05-24-2011, 23:39
Пускайте картинки на проблема. Print Screen на клавиатурата, после Ctrl+V в програмата Paint на Windows.

bloodymirror, звучи ми като css проблем. Всеки сайт използва "стилове" - специални .css файлчета в които има информация за графичното разположение и размери на обектите в сайта. Ако случайно тези .css файлове не могат да се заредят от браузъра се получава такова некоректно визуализиране. Facebook е сложен сайт, така че едно грешно визуализиране би изглеждало страшно.
При мен това нещо се получава при много бавна връзка с интернет -когато сайта зарежда до някъде и се отказва, но все пак показва нещо доколкото е успяло да зареди. Провери как изглежда в друг браузър, изчисти кеша.
Anichkaxxwee, какво гласи грешката?

bloodymirror
05-25-2011, 05:31
Пускайте картинки на проблема. Print Screen на клавиатурата, после Ctrl+V в програмата Paint на Windows.

bloodymirror, звучи ми като css проблем. Всеки сайт използва "стилове" - специални .css файлчета в които има информация за графичното разположение и размери на обектите в сайта. Ако случайно тези .css файлове не могат да се заредят от браузъра се получава такова некоректно визуализиране. Facebook е сложен сайт, така че едно грешно визуализиране би изглеждало страшно.
При мен това нещо се получава при много бавна връзка с интернет -когато сайта зарежда до някъде и се отказва, но все пак показва нещо доколкото е успяло да зареди. Провери как изглежда в друг браузър, изчисти кеша.
Anichkaxxwee, какво гласи грешката?

С Мозила ми е както преди,обаче аз не искам да влизам с Мозила,а чрез Интернет Експлорър,ето и снимка http://www.prikachi.com/images/406/3379406z.jpg

Anichkaxxwee
05-26-2011, 10:20
Пускайте картинки на проблема. Print Screen на клавиатурата, после Ctrl+V в програмата Paint на Windows.

bloodymirror, звучи ми като css проблем. Всеки сайт използва "стилове" - специални .css файлчета в които има информация за графичното разположение и размери на обектите в сайта. Ако случайно тези .css файлове не могат да се заредят от браузъра се получава такова некоректно визуализиране. Facebook е сложен сайт, така че едно грешно визуализиране би изглеждало страшно.
При мен това нещо се получава при много бавна връзка с интернет -когато сайта зарежда до някъде и се отказва, но все пак показва нещо доколкото е успяло да зареди. Провери как изглежда в друг браузър, изчисти кеша.
Anichkaxxwee, какво гласи грешката?


The webpage cannot be found
HTTP 400
Most likely causes:
There might be a typing error in the address.
If you clicked on a link, it may be out of date.

What you can try:
Retype the address.

Go back to the previous page.

Go to www.facebook.com and look for the information you want

^
това пише