PDA

View Full Version : кофти ситуация ... КАКВО СТАВА



mmagdalenaa
05-24-2011, 19:14
с едно момче имахме нещо като зарибявка 4 месеца той не беше много сигурен и накрая взе да се осъзнава и пак много се промени в положителна насока показваше си симпатиите вечно намеци подхвърляния и т.н и в един ден съвсем случайно без да очаквам той ми призна чувствата си аз също но той не ме разбра правилно после се дръпна виждахме се пак не много често защото е 12 клас и вече почти не идваше ... и сега на 23 т.е вчера имаше бал ... оказа се че всички приятели от компанията и дори неговите \"приятелки\" са поканени но за мен просто е забравил ... пред мен стана въпрос за 23 той нищо не каза само се смее и т.н и въпроса ми е защо така рязко се дръпна ? все пак достатъчно пъти му казах че не ме е разбрал правилно и е станала грешка ... дали просто не се е отказал ... ? ;\\

nepowtorima
05-24-2011, 19:37
Е ти какво си му казала, че той не те е разбрал правилно?
Попитай го.. поговори с него защо се е отдръпнал... пък най-добре се откажи.. Ще го забравиш!!

badsector
05-24-2011, 19:38
Ами изяснете се, но не с намеци, ами директно си кажете какво мислите. Все пак сте пълнолетни, не сте чак толкова малки. Ти какво искаш от него? Може да не сте се разбрали, може на него да му се е събрало повече напрежение покрай бала, може да е решил да не започва нищо, защото иска да учи в друг град... Вие си знаете най-добре, слагайте картите на масата.

Angeleyes
05-24-2011, 20:43
Е ти какво си му казала, че той не те е разбрал правилно?
Попитай го.. поговори с него защо се е отдръпнал... пък най-добре се откажи.. Ще го забравиш!!
+1 :)

onestar
05-24-2011, 20:47
Според мен се е отказал.
Щом е спрял да ти показва симпатиите си и се "прави", че не вижда намеците ти... значи за него всичко е приключило.

GuardianAngel
05-24-2011, 20:53
Повярвай ми ако някой те харесва истински ще те покани на ден като този...но явно просто си е променил мнението...забрави го и успех

mmagdalenaa
05-24-2011, 20:59
Повярвай ми ако някой те харесва истински ще те покани на ден като този...но явно просто си е променил мнението...забрави го и успех :(

DiidolinaA
05-28-2011, 10:13
Добре дошла в клуба :( Кофти тръпка е да, но се преживява. Просто сигурно се е отказал..щом така те игнорира. Един съвет- направи същото. Той щом не е разбрал, че и ти го харесваш, макар и казвайки го по грешен начин, значи му е малко през к**а :( Звучи гадно, но най-ввероятно е така, защото и на мен ми се случи нещо подобно. Ако наистина много го харесваш и ти се занимава, пробвай още веднъж...поговорете си, но според мен е загубена кауза :? Успех :-)