PDA

View Full Version : Помощ!...Среща??



ruth
05-24-2011, 20:24
Утре имам среща с момче, страх ме е...за какво да си говорим? Мразя неловките мълчанияя :( :( :( ПОМОЩ!!

katq14
05-24-2011, 20:38
можете да си говорите за всичко. ако зациклиш, огледай се и все ще намериш нещо, за което да говорите

horacio
05-24-2011, 20:39
Намерете обща тема
Опознайте се първо
питай го за неговите интереси и т.н. ако имате общи неща обсъдете ги
всичко ще дойде от самосебе си
иначе да кофти е като се мълчи доста време
отпусни се и ще се справиш

sisi92
05-24-2011, 20:39
Знаеш ли много пъти съм изпитвала това..Отговара е - ОТПОСНИ СЕ НЕ СТОЙ КАТО ГРЪМНАТА ;) И говори за първото каквото ти дойде на акъла..У С П Е Х ! ! :)

Angeleyes
05-24-2011, 20:40
Егати тъпия въпрос ..... Ако няма какво да си кажете отпусни се попитай го какво обича да гледа (филм) каква музика слуша и тнт за да се опознаете един друг ;)

BlackJ
05-24-2011, 20:42
Спокойно, нали за това са срещите да се опознаят хората.Не е нужно да го подлагаш на кръстосан разпит.Започни от това каква музика слуша, какви филми гледа, обсъдете примерно Карибски пирати, стига да намерите нещо общо разговора бързо ще тръгне. Само бъди спокойна.

MaLkaTa_LaDy
05-24-2011, 20:43
Най-лесно той ще говори за себе си. Оставяш го малко да поразказва "интересни" истории, за да му се вдигне самочувствието... Само внимавай да не прелее, че става зле.

sisi92
05-24-2011, 20:44
Най-лесно той ще говори за себе си. Оставяш го малко да поразказва "интересни" истории, за да му се вдигне самочувствието... Само внимавай да не прелее, че става зле.


:D :D :D :D Това ми ХАРЕСАА

badsector
05-24-2011, 21:29
Просто го опознай. Какви филми гледа, каква музика слуша, какво яде, по колко пъти на ден се храни, спортува ли, гледа ли някакви спортове по телевизията, ходи ли на мачове, иска ли кола, напива ли се често, взима ли наркотици, какво обича да пие, как си представя, че ще протече живота му, какви са му моралните ценности и принципи.... абе баси има огромно количество теми, които можете да обсъждате, действай и тъкмо ще прецениш доколко си заслужава да бъдеш с този човек.

TheNewReligion
05-24-2011, 22:33
Щом те е страх, значи го харесваш.
Ако изгледаш някой смешен филм, в който има сцена на конфузна ситуация, може да ти помогне да се отпуснеш преди срещата.

w0sh
05-24-2011, 22:58
Абе вие ако на 1-вите срещи няма за какво да си говорите, какво оостава за после?

GLaDOS
05-24-2011, 23:26
Виж сега, забелязал съм че не е задължително ама през цялото време да не млъквате . Добре е да си говорите за нещо ,след като изчерпите темата ,малко вървите без да говорите ,после изскача нещо друго и продължавате да си говорите. Много е важно да не се напрягаш в момента когато не говорите . Ако е пичага ,ще поддържа разговора... просто не се впрягайте и това е ...

Hilary_
05-25-2011, 06:47
Вие ако сега си мълчите к'во остава за по - натам .. :?

Nakadah
05-25-2011, 06:53
Винаги можеш да почнеш да говориш за грим и прически :lol:

Dyany10000
05-25-2011, 08:48
При мене се слу4и нещо такова- каня я аз, измислил съм си някъв там "развой на събитията", и мисля 4е си4ко ше мине по план. Ама тя ква станааа.... Срещаме се пред даскалото, казваме си е'но здрасти и тръгваме към е'но кафене. А аз мъл4а . Ненам кво да кажа. Влизаме в кафенето, зимам аз 2 коли, сядаме.... и аз пак упорито мъл4а- незнам как да запо4на.... след минута-две тя ме подтикна, нали, "еее?" и аз....едвааа едвааа заговорих....след 30 секунди просто и казах ,4е ми е за 1 път, 4е се притеснявам, 4е"треперя кат' телефон на вибрация" ХД...и оттам стана по-лесно... Просто му кажи как се 4увстваш и нататък си4ко ше мине по масло \:D/