PDA

View Full Version : клавиатурата ми зацепва-помощ



kupi95
05-24-2011, 20:40
Значи както си играх цс и клавиатурата ми(на около 1 година е)на пс-то-играх си цс и изведнъж се бъгна и неможех да вървя напред.И смених клавиатурата отрави се но след малко пак със сменената клавиатура неможах да вървя напред(понякога се оправяше).И на 1 фр стана така като при мене хелп.

sisi92
05-24-2011, 20:42
Ами едва ли има друго обяснение освен - ОТ СТАРАТА КЛАВИЕТУРА ТИ Е ! :-D :?

kupi95
05-24-2011, 20:44
Ами едва ли има друго обяснение освен - ОТ СТАРАТА КЛАВИЕТУРА ТИ Е ! :-D :?

не е пробвах с 2 клавиатури

JDeel
05-24-2011, 23:31
Тогава значи е от компютъра (софтуера) или CS-a.
Може на една клавиатура да откаже един бутон или няколко, но е малко вероятно и друга клавиатура по това време да покаже същия хардуерен проблем.
Не ми се вярва и да е проблем в буксата на компютъра, защото тя няма претенции кой бутон е натиснат. Ако там нещо не е наред - всички бутони няма да работят.
Поиграй си с настройките на CS, или пък изключи някои програми дето случайно могат да се бъркат.

dubi95
05-25-2011, 11:52
Тогава значи е от компютъра (софтуера) или CS-a.
Може на една клавиатура да откаже един бутон или няколко, но е малко вероятно и друга клавиатура по това време да покаже същия хардуерен проблем.
Не ми се вярва и да е проблем в буксата на компютъра, защото тя няма претенции кой бутон е натиснат. Ако там нещо не е наред - всички бутони няма да работят.
Поиграй си с настройките на CS, или пък изключи някои програми дето случайно могат да се бъркат.

пробвах с нов цс-не е от цс-а пробвах с 2 клавиатури и 2-те цепят.И като пиша(дори в момента)копчетата на клавиатурата зацепват.Помощ.А ако е от буксата на пс-то продават ли се евтини и хубави усб клавиатури.И ако да предложи ми.

MrCreeper
05-25-2011, 12:06
Тогава значи е от компютъра (софтуера) или CS-a.
Може на една клавиатура да откаже един бутон или няколко, но е малко вероятно и друга клавиатура по това време да покаже същия хардуерен проблем.
Не ми се вярва и да е проблем в буксата на компютъра, защото тя няма претенции кой бутон е натиснат. Ако там нещо не е наред - всички бутони няма да работят.
Поиграй си с настройките на CS, или пък изключи някои програми дето случайно могат да се бъркат.

пробвах с нов цс-не е от цс-а пробвах с 2 клавиатури и 2-те цепят.И като пиша(дори в момента)копчетата на клавиатурата зацепват.Помощ.А ако е от буксата на пс-то продават ли се евтини и хубави усб клавиатури.И ако да предложи ми.

Опс ето я истината дуби95 и купи95 са един човек :D :D :D

RadioMan
05-25-2011, 12:21
ахахах ти нали беше маняк на гта сега на цс след малко да не видим тема че на фифа ти забива клавиша :lol: :-P :lol: :lol:

Опс ето я истината дуби95 и купи95 са един човек то половината никове в форума са негови кво да се прави човек без работа

dubi95
05-25-2011, 12:43
Разбрах че и на 1 друг е станало като при мене клавиатурата да зацепва(И ТРЯБВА ДА ЪПДЕЙТНА ДРАЙВЕРИТЕ-ДА СЛОЖА НАЙ-НОВИТЕ НА БИОСА)-моля ви дайте ми да си сваля най-новите драйвери на биоса-параметри:
интел целерон е3300 дуал коре 2.50 @ 2.50
интел г41
интел гма 4100 256мб(вградено видео)

моля дайте най-новите драйвери за биоса

ThEKiNgG
05-25-2011, 12:58
Уау ще пипа биоса скоро ще има тема : Моля препоръчайте ми ново пц :-D ти добре ли си бе тва е почти невъзможно да е от биоса просто опитай да си прейнсталираш уиндолса а за да ти дадем драйвър ще ни трябва името на дъната платка.

RadioMan
05-25-2011, 14:40
Човека иска да прави нова технология това не го ли разбрахте нищо чудно довечера да видим тема препоръчаите ми ново ПЦ :lol: :lol: :lol:

dubi95
05-26-2011, 19:46
помагайте що клавиатурата ми цепи така?

GregoryHouse
05-26-2011, 22:49
Ае вие кфо избивате комплекси в темите на дуби ли? Ако ви се спами - марш в Кофата!

Или пишете по темите или НЕ пишете!
Предупреждавам за ПОСЛЕДЕН ПЪТ всички!
Да си знаете защо имате бан за 1 седмица после, да не питате...

ПТ: Възможно е да от вирус.