PDA

View Full Version : Не Го разбирам?!



VQTUR
05-25-2011, 00:40
Здравейте,

До сега не ми се е случвало с друго момче и не знам..

Аз съм момиче на 20г, живея в Лондон. От 8 месеца се познавам с едно момче - Г. В началото (за около месец) всичко беше цветя и рози. След това започна да иска само секс и да няма време за разходки, излизане и т.н.... Трябва да знаете че живота тук е много натоварен. Наистина мноого натоварен - всичко трябва да се прави на минутата, без отлагане, иначе си си пропуснал шанса (говоря в професионална сфера). И двамата сме студенти, с разликата че той И работи в същото време. Работата му е вечерна - от 20 до 1ч през нощта и работи точно в дните когато човек излиза по заведения ( от четв до нед).
За мен - аз уча музика, всеки петък вечер съм с компанията навън. Не се лишавам от излизания и започнанства с нови хора. Т.е. точно обратното на него. Той през деня учи, а вечер работи и не излиза с приятели, никъде.
Това беше малко инфо за да навлезнете в ситуацията :)

Сегашните ни взаимоотношения с него са ''на изчакване'' така да се каже: Не ходим сериозно защото той е зает с учението си, аз също. Ноември тази година се очаква той да се дипломира и тогава евентуално ще започнем сериозна връзка. Понякога се виждаме за по една нощ, чуваме се по тела редовно. Общо взето прители сме си. Аз не крия че си имам и други момчета (нали не сме обвързани сериозно) и дори нарочно го уведомявам най-подробно за новите ми 'приятели' (от мъжки пол)
Така нещата си вървяха гладко, учиме си, виждаме се И... След една нощ прекарана заедно (всичко беше ОК) Чакам той да ми се обади 1ви.. минава ден, 2, 3.. Цяла седимца никакво позвъняване или смс от него. Реших аз да му звънна - направих го веднъж, ест никой не ми вдигна, нито ми се обади по късно. Изчаках ОЩЕ 2 дена и му писах смс "Г. жив ли си?'' - без отговор.
Първоначално мислех че нарочно не ми звъни, но след някой и друг ден ще го направи. После ме хвана ЯД. Как може да не ми отговори на обаждане и смс, никой не го е правил до сега, още повече той. Знам че държи на мен, защото не веднъж ме е питал къде на шега, къде по-сериозно - за брак!
Общо взето сериозно момче е, НО И МНОГО СТРАНЕН!!!
Някой би ли ми пояснил какво може би се случва, защото в момента аз мога само да гадая, тъй като нямам никаква комуникация с него. А, и да добавя - след всички усилия от моя стряна без резултат просто взих решение и го изтрих от skype-a и facebook-a ми.

Ако сте го прочели до тук или поне малка част от историята ми, моля ви за здравомислещи предположения и съвети. Какво да правя? Това нормално ли е? Може би сме твърде различни с него, за да го разбера правилно???

Благодаря Ви и хубав ден! :)

TheNewReligion
05-25-2011, 01:01
Изтрила си го от фейса и скайпа, за да се направиш на интересна. Много умен ход, браво. Случайно да ти мина през главата, че нещо може да се е случило с негов близък роднина и той да се чувства достатъчно зле, че да не иска да говори с теб? Или пък самият той да е пострадал?
Сама каза, че държи на теб. Иначе не бих написала такива крайни предположения. Винаги същестува варианта да те е заебал по мъжки, но щом нямате сериозна връзка (поздравления за което), не ми се вярва да е това.

SmilezZz
05-25-2011, 04:50
Наистина - от какъв зор си го махнала от фейсбук и скайп.. ??
Съгласна съм с предишния съфорумник - може да му се е случило нещо.. И за това да не е успял да ти отговори на смс и обажданията..

JackCarter
05-25-2011, 05:48
Ако му се е случило нещо - ясно.

Нека обмислим варианта, в който не му се е случило.

Тва да се направиш на интересна и да го изтриеш от фейсбук, скайп би подействало на 15 годишен дрисльо.

Момичета, които са ми правели подобни сцени, номера(както искаш го наречи) съм ги отписвал още от тоя миг, не ми трябва да се занимавам с няква патка, дето ще ми се прави на интересна по толкова детински начин.

Защо не ти отговаря? Ами може наистина да се е случило нещо, може да е срещнал някоя мадама и да не иска да се вкарва във филми като говори с теб.

Може и изведнъж да е решил, че ти не го правиш хепи и той не иска да се занимава повече с теб.

А има и варианта просто да се прави на играч, щото след всичко в крайна сметка ти си по-хлътнала от всякога и той само да ти подаде сламка ти ще я уловиш на секундата.

Rorschach
05-25-2011, 07:41
Типичен случай - ти си си развявала коня и си си живеела живота, докато той се скапва - едновременно учи и работи, няма свободна минута, но ти за всеки случай му сипваш сол в раната и му разказваш и с кой друг си се изхендрила, а после се чудиш защо са му кипнали лайната и ти е теглил една...

badsector
05-25-2011, 08:07
Типичен случай - ти си си развявала коня и си си живеела живота, докато той се скапва - едновременно учи и работи, няма свободна минута, но ти за всеки случай му сипваш сол в раната и му разказваш и с кой друг си се изхендрила, а после се чудиш защо са му кипнали лайната и ти е теглил една...
Точно. На човекът му е писнало да го разиграваш и те е зарязал по най-бързия, безболезнен и сигурен начин. Move on.

eminemfenka
05-25-2011, 08:29
Аз бих постъпила по същият начин, защото ''(предполага се ,че той ми дължи поне няколко мотива,обяснение за постъпката си , след като сме имали нещо заедно)'''' не виждам никакъв смисал да поддържам контакт с човек,който не желае да поддържа такъв с мен .

VQTUR
05-25-2011, 14:46
...
Изтрих го защото той не ми пишеше като вижда че съм на линия. И двамата сме online. Няма смисъл само да седя и да го гледам и да се изкушавам да му пиша, като най-вероятно той няма да отговори.
И не се правя на интересна. ТОЙ е този който се държи неприемливо и неадекватно. Не мога да разбера каква му е логиката да не ми пише или звънне, тъй като не сме се карали когато се видяхме за последно, всичко си беше на 6.


....

Не му се е случило нищо, защото нямаше да свети online в skype и всеки ден да си сменя снимката в facebook-a.

Очевидно го прави с някаква причина, цел. Но аз не мога да разбера с каква?

1ви вариант - иска да ме пробва колко ми пука за него и дали ще настоявам да се свържа. (не веднъж
ми е правил проверки за различни неща)
2ри вариант - не може да ми предложи цялото си време за това предпочита изобщо да не се виждаме.
3то - нещо съвсем различно което само един мъжки мозък може да измисли... но аз съм в неведение.

Но каквото и решение да е взел - сам той няма правото да решава генерално и за 2мата.



Rorschach написа:
Типичен случай - ти си си развявала коня и си си живеела живота, докато той се скапва - едновременно учи и работи, няма свободна минута, но ти за всеки случай му сипваш сол в раната и му разказваш и с кой друг си се изхендрила, а после се чудиш защо са му кипнали лайната и ти е теглил една...


Точно. На човекът му е писнало да го разиграваш и те е зарязал по най-бързия, безболезнен и сигурен начин. Move on.


Не го разигравам аз него, а той мене, както се вижда. Което изобщо не ми харесва.. Получава се нещо като борба кой ще е водещия във взаимоотношенията.
Всичко е толкова странно, чувствам се като следовател на криминале... и най-лошото е че от вътре не ме оставя на мира докато не разбера какво всъщност се слушва и защо по дяволите се държи като вханат от гората!!!

Josefinne
05-25-2011, 14:51
Няма какво, просто продължаваш да призвънкваш или пишеш. не мисля , че е било добра идея да ги изтриваш. Ние още по-малко го познаваме, за да знаем какво точно става.

badsector
05-25-2011, 14:55
...Не го разигравам аз него, а той мене...
Е, ти си с него, пък си се клатиш и с други, че отгоре на всичкото му казваш. Това си е чиста проба брутално, курвенско, разиграване. Просто той в момента ти го връща. На негово място директно бих ти изтрил всички възможни контакти, предполагам и на него ще му писне да играе по сегашния начин и ще те изтрие от живота си.

VQTUR
05-25-2011, 15:06
...Не го разигравам аз него, а той мене...
Е, ти си с него, пък си се клатиш и с други, че отгоре на всичкото му казваш. Това си е чиста проба брутално, курвенско, разиграване. Просто той в момента ти го връща. На негово място директно бих ти изтрил всички възможни контакти, предполагам и на него ще му писне да играе по сегашния начин и ще те изтрие от живота си.

Извинявай, но заради каква точно причина да съм му вярна, като той не ми предлага нищо в замяна - говоря за време прекарано заедно, внимание.
Много ясно че ще се срещам и с други. И на него съм му казала че е свододен да се вижда с което момиче иска, друг е въпросът че той е зает и явно няма желание и не се занимава с други момичета сега.
В началото си мислех че ходим сериозно, но ТОЙ ми даде да разбера че няма време за сериозна връзка с мен сега. И в момента просто го чакам.. чакам и аз нз какво. Тъпа работа.

xinfamous
05-25-2011, 15:34
Най-смислено и правилно построената тема която съм виждал от тия 2 години в сайта!

Може би просто си е загубил телефона (всичко е възможно), или пък е решил да прекрати отношенията с теб..но го прави по някакъв много глупав начин.Според мен забрави за него и си гледай живота,а може да ти изскочи с обяснение,което е малко вероятно.

nepowtorima
05-25-2011, 16:03
Ами.. по-добре е щяло да бъде ако го оставиш в фейскбук и скайп.. Но тва си е твое решение. Момчето може да е заето.. Това че му е включен скайпа и фейсбука не означава, че не трябва да ти пише. той може и да е искал да ти каже, но ти вече си прекратила контакта от там. Може пък да не иска да си прави голяма сметка като ти звъни и пише смс-и всеки ден. Все пак.. по-добре се вижте очи в очи и се разберете защо е постъпил така.

VQTUR
05-25-2011, 17:33
Най-смислено и правилно построената тема която съм виждал от тия 2 години в сайта!

Може би просто си е загубил телефона (всичко е възможно), или пък е решил да прекрати отношенията с теб..но го прави по някакъв много глупав начин.Според мен забрави за него и си гледай живота,а може да ти изскочи с обяснение,което е малко вероятно.

БЛАГОДАРЯ! (bow)

Май наистина трябва да си гледам живота и да го забравя за известно време. Защото знам че рано или късно, все някога пак ще ме потърси. Винаги така се случва. А и няма нищо с което да съм го наранила, обидила или нещо лошо да съм му направила. Ще видим!



Ами.. по-добре е щяло да бъде ако го оставиш в фейскбук и скайп.. Но тва си е твое решение. Момчето може да е заето.. Това че му е включен скайпа и фейсбука не означава, че не трябва да ти пише. той може и да е искал да ти каже, но ти вече си прекратила контакта от там. Може пък да не иска да си прави голяма сметка като ти звъни и пише смс-и всеки ден. Все пак.. по-добре се вижте очи в очи и се разберете защо е постъпил така..

Телефона му е безплатен - смси и обаждане, не е проблем за него. Има ми номера - ако иска знае как да ме намери.

fUcKsMiLe
05-25-2011, 17:39
Имам един въпрос.
Защо за бога, за толкова време не си отишла да го питаш очи в очи - какво става с вас, с него, защо не ти отговаря?!

Иначе съм съгласна с останалите.

Josefinne
05-25-2011, 17:45
Имам един въпрос.
Защо за бога, за толкова време не си отишла да го питаш очи в очи - какво става с вас, с него, защо не ти отговаря?!

Иначе съм съгласна с останалите.

Това би изглеждало супер отчаяно!

fUcKsMiLe
05-25-2011, 17:59
Имам един въпрос.
Защо за бога, за толкова време не си отишла да го питаш очи в очи - какво става с вас, с него, защо не ти отговаря?!

Иначе съм съгласна с останалите. Това би изглеждало супер отчаяно! Защо да е супер отчаяно?
По-отчаяното в момента е, че момичето пита във форум за нещо такова. Да сигурно той е искал да спре всякакви контакти с нея. А ако отиде лице в лице при него и поговорят? Нали уж 'ходят', дори да не е сериозна връзката ? Или е просто от онези ..'отворени връзки'.
Момичето спомена, че..
Знам че държи на мен, защото не веднъж ме е питал къде на шега, къде по-сериозно - за брак!
Общо взето сериозно момче е, НО И МНОГО СТРАНЕН!!! а защо тогава се държи така? И аз не го разбирам и единственото, което ми изниква във главата е - разговор, на живо, защото няма как да се свърже с него, явно.

fear4o
05-25-2011, 18:06
Разговора на живо ако не друго ще реши всичко. Или ще се разберат и ще продължат нататък, или ще се скарат и ще се разделят. И в двата случая проблемите изчезват. Така само да седи и да се терзае какво се случва с него и защо се държи така е излишна загуба на нерви.

VQTUR
05-25-2011, 18:53
Имам един въпрос.
Защо за бога, за толкова време не си отишла да го питаш очи в очи - какво става с вас, с него, защо не ти отговаря?!

Иначе съм съгласна с останалите. Това би изглеждало супер отчаяно! Защо да е супер отчаяно?
По-отчаяното в момента е, че момичето пита във форум за нещо такова. Да сигурно той е искал да спре всякакви контакти с нея. А ако отиде лице в лице при него и поговорят? Нали уж 'ходят', дори да не е сериозна връзката ? Или е просто от онези ..'отворени връзки'.
Момичето спомена, че..
Знам че държи на мен, защото не веднъж ме е питал къде на шега, къде по-сериозно - за брак!
Общо взето сериозно момче е, НО И МНОГО СТРАНЕН!!! а защо тогава се държи така? И аз не го разбирам и единственото, което ми изниква във главата е - разговор, на живо, защото няма как да се свърже с него, явно.

Разговор на живо? Как да го срещна на живо като нямам комуникация с него? Смени си квартирата и още не съм била на новото място. А и да знаех къде живее - нямаше да му отида на крака. От къде на къде аз да ходя, като че ли аз трябва да се извинявам за нещо, а не той за тъпото си поведение.

И връзката ни не беше сериозна, дори и не знам какво име да и сложа. Може би приятели, които си прекарват хубаво време понякога, това е.

fear4o
05-25-2011, 18:56
Приятели с привилегии е може би най-точното понятие. Значи мацка по някакъв начин(ако има такъв) си уговорете среща някъде когато ви е удобно. Ако не по скайп/фейсбук/телефон се разберете какво се случва и какво ще правите, защото е меко казано тъпо ти да седиш и да го чакаш да се реши да се свърже с теб и през това време да си късаш нервите.

VQTUR
05-25-2011, 23:34
^^ Тази вечер се реших да му звънна по телефона. Звънях доста пъти с надеждата че все по някое време че вдигне. Уви, без отговор.
Явно е наистина много упорит или просто чисто луд!!!
Утре с една приятелка ще му напишем съобщение във Fb.
Вече наистина се плаша нормален ли е, какво прави, защо не отговаря по дяволите!?!!?
Just no comment :-o

xinfamous
05-26-2011, 00:48
^^ Тази вечер се реших да му звънна по телефона. Звънях доста пъти с надеждата че все по някое време че вдигне. Уви, без отговор.
Явно е наистина много упорит или просто чисто луд!!!
Утре с една приятелка ще му напишем съобщение във Fb.
Вече наистина се плаша нормален ли е, какво прави, защо не отговаря по дяволите!?!!?
Just no comment :-o

НЕДЕЙ!!!! Наистина НЕДЕЙ! От момчешка гледна точка ти казвам,че ако ти се прави на недостъпен или че те отбягва това ще го накара ОЩЕ повече да го прави! Спри да му ходиш след гъза и така-нататък. Даже факта че тази вечер си му звъняла 'доста пъти' е прекалено! Ако е искал да ти каже нещо е щял да ти вдигне.Спри да му досаждаш,така може и сам да реши да ти обърне внимание,ако ли не , тегли му една майна и да си ебе майката! Има куп други момчета които биха искали да са с теб! Стискам ти палци!

Josefinne
05-26-2011, 07:08
^^ Тази вечер се реших да му звънна по телефона. Звънях доста пъти с надеждата че все по някое време че вдигне. Уви, без отговор.
Явно е наистина много упорит или просто чисто луд!!!
Утре с една приятелка ще му напишем съобщение във Fb.
Вече наистина се плаша нормален ли е, какво прави, защо не отговаря по дяволите!?!!?
Just no comment :-o

НЕДЕЙ!!!! Наистина НЕДЕЙ! От момчешка гледна точка ти казвам,че ако ти се прави на недостъпен или че те отбягва това ще го накара ОЩЕ повече да го прави! Спри да му ходиш след гъза и така-нататък. Даже факта че тази вечер си му звъняла 'доста пъти' е прекалено! Ако е искал да ти каже нещо е щял да ти вдигне.Спри да му досаждаш,така може и сам да реши да ти обърне внимание,ако ли не , тегли му една майна и да си е** майката! Има куп други момчета които биха искали да са с теб! Стискам ти палци!

Aми да, съгласна съм. просто до тук си направила всичко възможно. Спри да го търсиш повече, защото преминаваш границата на себеуважението. Той може спокойно да си види пропуснатите обаждания от теб и да ти се обади. ако иска. Ако не иска - то няма за какво да го търсиш и ти повече.

badsector
05-26-2011, 10:29
На практика излиза, че вие връзка сте нямали, просто от време навреме сте правили секс. Той е имал някакви идеи за съвместно бъдеще с теб, но явно разпуснатия ти сексуален живот го е отблъснал. Все пак изглежда сериозно момче и сигурно се е замислил над въпроса дали ако сте заедно, ще продължиш да водиш такъв живот и вероятно си е отговорил положително. В момента е решил, че разумно би било да те изтрие от живота си, но или изпитва някакви чувства, или просто си му удобна за секс, или все още са живи спомените за приятните моменти с теб. Затова се колебае и не те е изтрил напълно, но това ще се случи с времето. Според мен, просто не сте един за друг. Потърси някой, който няма да има нищо против многобройните ти сексуални подвизи.

VQTUR
05-27-2011, 01:25
^^Прави сте!
Днес НЕ му писах и съм много доволна. Направих достатъчно крачки към него, стига толкова.
Тъпото е, че той прецака нещата ей така изведнъж, без дори да каже защо...
Сигурно си има някакви комплекси.. може и егоист да е, не знам, но със сигурност вече тотално ме изгуби. Ако иска някой ден пак да му говоря - доста трябва да се потруди.

Жив и здрав да е, и дано бъде щастлив с постъпките си!

VQTUR
05-27-2011, 01:42
badsector, Наистина връзката ни беше повече сексуална, НО това трябваше да бъде само за определен период. След това щяхме да пробваме сериозни отношения.
Може би грешката ми е в това че позволих да ме има само за секс, без да сме обвързани... и сексуалните ми подвизи не са толкова много, колкото ги изкарваш. Аз не спя с всеки срещнат!
Работата е там, че Не искам той да си мисли че си седя мирно и го чакам да благоволи да ми обърне повече внимание, не! Понякога нарочно го карам да ревнува като му разказвам за разни момчета, но всъщност аз нищо не съм правила с тях. Друг е въпроса че той почти никога не ми вярва и все ме пита дали съм била с този или онзи.
Както и да е. За сега, колкото и да ми е гадно - забравям за него.
Пък да видим какво ще стане в бъдеще.

наистина вярвам, че един ден той пак ще ме потърси!

balu4ka
05-27-2011, 06:11
Хмм,след като за него това е било просто ..как да го кажа "отбиване на времето","разнообразяване".Ти си му давала всичко това,но не мислиш ли ,че е адски глупаво да седнеш и да го караш да ревнува по този начин...детинско е.Погледни какви проблеми идват,точно след такива необмислени твои постъпки.Несъзнателни или съзнателни,ако бях аз .. те режа и толкова!>.>След като ,не изпитва желение да те чуе,да знае как си ...значи не се интересува особено от теб.Залъгвал те е ,за да си с него .Сега ,вече може би си станала по-настоятелна и той е решил от сега да ти бие шута.

ПС:Не е единствения,срещни момче с точни и ясни намерения към теб. След като се нуждаеш от внимание и сериозна връзка ,давай. Просто го забрави и толкова . ;3

badsector
05-27-2011, 08:43
...това трябваше да бъде само за определен период...Нещата не стават така. Или заедно, или не. Поне не и във варианта, в който единия има и други сексуални партньори.

...Работата е там, че Не искам той да си мисли че си седя мирно и го чакам да благоволи да ми обърне повече внимание, не! Понякога нарочно го карам да ревнува...
Работата е, че ти явно не оценяваш времето, което той ти е отделял въпреки супер натовареното си ежедневие. Не е редно да искаш от някой невъзможни неща и да му се сърдиш, че не ти ги дава. И никога не карай един мъж да те ревнува, ако искаш да имаш нещо сериозно с него. Бъди винаги супер честна и поставяй картите на масата.
В случая явно и не сте били един за друг. За теб сексът е повече физическо удоволствие, докато при него е силно обвързващо емоционално състояние и не може да си представи да дели партньора си с други.

VQTUR
05-27-2011, 12:00
...това трябваше да бъде само за определен период...Нещата не стават така. Или заедно, или не. Поне не и във варианта, в който единия има и други сексуални партньори.

...Работата е там, че Не искам той да си мисли че си седя мирно и го чакам да благоволи да ми обърне повече внимание, не! Понякога нарочно го карам да ревнува...
Работата е, че ти явно не оценяваш времето, което той ти е отделял въпреки супер натовареното си ежедневие. Не е редно да искаш от някой невъзможни неща и да му се сърдиш, че не ти ги дава. И никога не карай един мъж да те ревнува, ако искаш да имаш нещо сериозно с него. Бъди винаги супер честна и поставяй картите на масата.
В случая явно и не сте били един за друг. За теб сексът е повече физическо удоволствие, докато при него е силно обвързващо емоционално състояние и не може да си представи да дели партньора си с други.

Ахх, не можеш да си представиш колко си прав!
Наистина имах нужда някой да ми каже нещата и от другата страна, благодаря ти!

За честността - винаги бях честна с него, даже и за неща които явно не трябва да знае (като някои момчета напр) Точно поради това че знаеше всичко, той понякога ми казваше: ''някой ден ще си изпатиш от начина ти на мислене и поведение.'' Аз тогава не го разбирах какво има предвид, но сега..
Като че ли вече мога да разбера защо прави всичко това с ''не отговарянето'' и прекъсването изведнъж на всякакви контакти.
Той е много умен и решителен човек. Когато си реши нещо - нищо не може да го спре. Последния път, пак ме питаше срещала ли съм се с някой и аз му казах че за малко съм щяла, но не се е получило. Явно е видял, че за сега ме мога ( и не искам) да съм само с него и е предпочел да прекрати всякакви контакти за някакъв период от време. Иска да ме накара да искам само него и да го оценя като изчезне изведнъж.
Аз водя полов живот от скоро, до сега съм нямала сериозна връзка. Той е наясно с това и сигурно ми оставя някакво време да се покефя и после ( надявам се) пак ще ме потърси.

Дано по-скоро ми дойде акъла в главата, за това как стават нещата. хАх

sladur4etyYy
05-27-2011, 12:37
badsector, Наистина връзката ни беше повече сексуална, НО това трябваше да бъде само за определен период. След това щяхме да пробваме сериозни отношения.




пък после великденския заек и дядо коледа щяха да ви купят общ сватбен подарък. :-P

badsector
05-27-2011, 13:52
...За честността - винаги бях честна с него, даже и за неща които явно не трябва да знае...
Абе по-добре всичко да си споделяте, без да разделяте нещата на "трябва да знае" и "не трябва да знае". Така правилно си оценявате връзката, а в противен случай след време може изведнъж да изскочи подводен камък и да се окаже, че сте изгубили сумати време.

...''някой ден ще си изпатиш от начина ти на мислене и поведение.''...
Не го разбирай погрешно. Имал е предвид не само себе си, ами свестните мъже като цяло. Затова се замисляй над действията си и какво отражение биха дали на евентуална бъдеща връзка.

...Аз водя полов живот от скоро, до сега съм нямала сериозна връзка...
Е, извинявай ама т'ва че водиш полов живот от скоро, не означава, че трябва набързо да навърташ километраж (бройки). Още повече фактът, че правиш секс без сериозна връзка, не говори хич добре за теб.

...Той е наясно с това и сигурно ми оставя някакво време да се покефя и после ( надявам се) пак ще ме потърси...
Какво означава да ти оставе време да се "покефиш"? Искаш да строшиш възможно най-много п*шки за най-малко време? Е, аре замисли се какъв тип хора биха търпели това :) По-скоро директно е решил да прекрати взаимоотношения с теб, особено ако наистина е сериозен човек.

...Дано по-скоро ми дойде акъла в главата, за това как стават нещата...
Нещата стават просто - свестните момчета си търсят свестни момичета и обратно. А свестните хора са малко, ти вече си изтървала един такъв, помисли си какво ще правиш, ако някой ден намериш друг такъв :)

VQTUR
06-27-2011, 23:34
Здравейте отново,
изваждам старата си тема за да пиша за доброто развитие на нещата. :)
Както винаги се оказва - не е това което си мислиш а нещо съвсем друго.
Въпросното момче имаше изпити и точно тогава са му били излезнали резултаите. Той вложи ужасно много усилия и време за да учи. Резултатите му обаче не са били блестящи, както явно е очаквал. Поради тази причина не е искал да говори с абсолютно никой.
Наистина за някои може да е странно - да се сдухаш толкова сериозно само заради някакви резултати... но явно, че той наистина си гони нещата и това дълбоко го е разстроило.

Сега вече пак общуваме, скоро предстои да се срещтнем отново.
Наистина изпитах поговорката "Когато загубиш нещо, тогава започваш да го цениш най-много"

Радвам се и силно се надявам всичко между нас да върви добре и ако ни е писано - да се обичаме!

Благодаря ви и поздрави от Лондон!

:)

delly
06-27-2011, 23:48
Браво за доброто развитие на нещата :) !! И само така информативно...никога не бъди просто приятелка с привилегии...дали ти ще се влюбиш,дали той...винаги има пострадал... ако искаш нещо от някой..кажи му го ! Не оставяй страха от загубата му (ако откаже да имате връзка..) да те спре ! А ако той ти откаже..заради друга...не спирай да се бориш..дори ,когато всичко е изгубено..

Fur1ous
06-27-2011, 23:49
Тс, с пълнолетни момичета , които не знаят какво искат , не се занимавам. И научете се на малко граматика , бе . Ама разтваряй си краката по-често и всички ще са щастливи.

delly
06-27-2011, 23:50
Не,че аз послушах съвета си ..но карай :Д А ако случайно се окаже психопат и ти наговори неща за некви планове и тн и тн... кажи ,че не ти пука и продължи напред :)

horacio
06-28-2011, 09:41
Темата е от Сряда Май 25, 2011

VQTUR
06-29-2011, 10:49
Темата е от Сряда Май 25, 2011



Здравейте отново,
изваждам старата си тема за да пиша за доброто развитие на нещата. Smile
Както винаги се оказва - не е това което си мислиш а нещо съвсем друго.
Въпросното момче имаше изпити и точно тогава са му били излезнали резултаите. Той вложи ужасно много усилия и време за да учи. Резултатите му обаче не са били блестящи, както явно е очаквал. Поради тази причина не е искал да говори с абсолютно никой.
Наистина за някои може да е странно - да се сдухаш толкова сериозно само заради някакви резултати... но явно, че той наистина си гони нещата и това дълбоко го е разстроило.

Сега вече пак общуваме, скоро предстои да се срещтнем отново.
Наистина изпитах поговорката "Когато загубиш нещо, тогава започваш да го цениш най-много"

Радвам се и силно се надявам всичко между нас да върви добре и ако ни е писано - да се обичаме!

Благодаря ви и поздрави от Лондон!

Smile


Моля темата да бъде заключена, за да не стават обърквации.

Благодаря! :)