PDA

View Full Version : Симулиране .. ?



Vui
05-25-2011, 05:47
Здравейте!!
Имам въпрос (главно към момиченцата).
Много ми е интересно .. колко често симулирате и по каква причина ? :-o
Естествено, ако не ви е срам :?
Благодаря ви предварително :grin: .. Извинете ако има друга такава тема .. 8-)

stefko1996
05-25-2011, 09:03
Аз съм момче но мисля че мога да ти помогна.Когато правите сек* и ти не можеш да я задоволиш тя симолира ,може да я е срам да ти каже че неможеш да я задоволиш...

the_man
05-25-2011, 09:08
Симулират дъртите и разни дълги връзки деазнам... до ся не съм попадал на момиче да симулира, или и е кеф или - не. Трудна работа да я е срам да ти каже, че не е доволна... по-скоро ше си замълчи да не те нарани ако ти е много терсене, че неможеш да я изръгаш докрай.. :D

TheBeliever
05-25-2011, 09:15
Симулацията е върха на простотията. Хем няма да свърша, хем ще му вдигам самочувствието? И какво печеля аз? По-добре да види, че не се справя и следващия път да се постарае повече, отколкото да се мисли за велик и аз всеки път да оставам с пръст в уста.

Та да отговоря - никога не съм симулирала и нямам такова намерение.

BlackJ
05-25-2011, 11:39
Симулацията е върха на простотията. Хем няма да свърша, хем ще му вдигам самочувствието? И какво печеля аз? По-добре да види, че не се справя и следващия път да се постарае повече, отколкото да се мисли за велик и аз всеки път да оставам с пръст в уста.

Та да отговоря - никога не съм симулирала и нямам такова намерение.

+1

nichiiq
05-25-2011, 11:42
Симулацията е върха на простотията. Хем няма да свърша, хем ще му вдигам самочувствието? И какво печеля аз? По-добре да види, че не се справя и следващия път да се постарае повече, отколкото да се мисли за велик и аз всеки път да оставам с пръст в уста.

Та да отговоря - никога не съм симулирала и нямам такова намерение.


Мда ! + 1 ! :D

LovelyGirl
05-25-2011, 14:31
.. до ся не съм попадал на момиче да симулира

Винаги съм се чудила на такива като теб, ти откъде може да си сигурен дали момичето не е симулирало? :)

Vui
05-25-2011, 14:36
Мерси за инфото 8)

Мойта мисля, че не симулира , просто исках да чуя другите мнения :)

6amanago6ko
05-25-2011, 14:42
.. до ся не съм попадал на момиче да симулира

Винаги съм се чудила на такива като теб, ти откъде може да си сигурен дали момичето не е симулирало? :)

остави го.. той е Човека :lol:

BlackJ
05-25-2011, 15:40
.. до ся не съм попадал на момиче да симулира

Винаги съм се чудила на такива като теб, ти откъде може да си сигурен дали момичето не е симулирало? :)

остави го.. той е Човека :lol:

Еми поне според мен се усеща, когато едно момиче симулира.Сега ако и се връзваш всеки път като квичи като разпрана, че е свършила лошо.Иначе почти на 90% можеш да познаеш кога една жена наистина свършва-конвулсиите във вагиналните мускули примерно трудно могат да бъдат симулирани....

the_man
05-25-2011, 17:07
.. до ся не съм попадал на момиче да симулира

Винаги съм се чудила на такива като теб, ти откъде може да си сигурен дали момичето не е симулирало? :)

остави го.. той е Човека :lol:

Еми поне според мен се усеща, когато едно момиче симулира.Сега ако и се връзваш всеки път като квичи като разпрана, че е свършила лошо.Иначе почти на 90% можеш да познаеш кога една жена наистина свършва-конвулсиите във вагиналните мускули примерно трудно могат да бъдат симулирани....

Верно не съм се замислял по тая тема... може и да са ме лъгали и все пак си миля, че щях да забележа... Незнам кво има да ми се чудите, не съм казал, че всички, дето са били с мен са си умирали от кеф. Просто като не им е харесвало просто не са се правили че им харесва и мен ми е ставало ясно, че не им харесва.. ебаси толкова ли е трудно да си искрен като правиш секс?

LovelyGirl
05-25-2011, 17:07
Конвулсите се имитират по-добре и от пъшкането ;д
Не че аз симулирам и затова го казвам, не виждам смисъл от това като цяло, просто наистина страшно трудно се разбира кога едно момиче го прави :)

BlackJ
05-25-2011, 18:17
Конвулсите се имитират по-добре и от пъшкането ;д
Не че аз симулирам и затова го казвам, не виждам смисъл от това като цяло, просто наистина страшно трудно се разбира кога едно момиче го прави :)

Поне според мен има голяма разлика между стягането на вагиналните мускули а.к.а Упражнения на Кегел и конвулсиите при оргазъм....
Пък и съм си говорила доста на тая тема с мои приятели мъже и те също си казват, че има разлика...ама мое мнение :)

marilyn
05-26-2011, 07:22
Здравейте!!
Имам въпрос (главно към момиченцата).
Много ми е интересно .. колко често симулирате и по каква причина ? :-o
Естествено, ако не ви е срам :?
Благодаря ви предварително :grin: .. Извинете ако има друга такава тема .. 8-)

Не симулирам, защото не ми се налага. Просто винаги стигам до оргазъм. ;)

BlackJ
05-26-2011, 07:51
Здравейте!!
Имам въпрос (главно към момиченцата).
Много ми е интересно .. колко често симулирате и по каква причина ? :-o
Естествено, ако не ви е срам :?
Благодаря ви предварително :grin: .. Извинете ако има друга такава тема .. 8-)

Не симулирам, защото не ми се налага. Просто винаги стигам до оргазъм. ;)
Евала!!!