PDA

View Full Version : Дебела ли съм



sisi92
05-25-2011, 10:51
Зравейте ! Значи проблема ми е ,че имам спортно тяло ,имам първи и втори ред леки плочки на корема без да съм тренирала нищо и на краката - баджаците :D .. Така де милълта ми е че изглеждат леко пълни ,но като ги стегна излизат само мусколи каквито и упражнения да правя за крака те не отслабват а се стягат и оголемяват .. ПОМОЩ :( :(

Evellexis
05-25-2011, 10:54
ами по 1-2 часа няколко километра на ден тичане из парка или някъде ще ти направи крачетата здрави слаби и хубави.. успех :-) (също и каране на колело ще помогне ако е за крака става въпрос )

sisi92
05-25-2011, 10:55
ами по 1-2 часа няколко километра на ден тичане из парка или някъде ще ти направи крачетата здрави слаби и хубави.. успех :-) (също и каране на колело ще помогне ако е за крака става въпрос )

Това с бягането сям го правила преди редовно не помогна , пак само ми направи мусколи :( , но благодаря ,че се опита да помогнеш

ZipFail
05-25-2011, 10:58
Аз лично предпочитам стегнати крака, пред слаби като клечки, но отпуснати. Но всеки с вкуса си 8-)


Мускули се свалят много по-трудно от мазнини, така че първо реши дали наистина ти трябва чак толкова, понеже ще трябва доста сериозно да се поизпотиш :)

sisi92
05-25-2011, 11:00
Аз лично предпочитам стегнати крака, пред слаби като клечки, но отпуснати. Но всеки с вкуса си 8-)


Мускули се свалят много по-трудно от мазнини, така че първо реши дали наистина ти трябва чак толкова, понеже ще трябва доста сериозно да се поизпотиш :)

8-) 8-) ами благодаря и за подкрепата :mrgreen: , но как така да се поизпотя как да ги сваля не да правя още мускули

ZipFail
05-25-2011, 11:10
Мускули се свалят чрез претрениране. Като правиш по 2-3 пъти седмично натоварващи тренировки за краката и се храниш недостатъчно, мускулите не могат да се възтановят и почват да изгрят.
И под натоварващи тренировки нямам предвид 1 час тичане, а такива, че едвам да се прибираш до вкъщи след това.

Въобще хич не е приятно чуството, а претренирането не е изобщо полезно за тялото, особено съчетано с недохранване. Имунната система ще ти е изключително изтощена още след 1вата седмица.

sisi92
05-25-2011, 11:14
Мускули се свалят чрез претрениране. Като правиш по 2-3 пъти седмично натоварващи тренировки за краката и се храниш недостатъчно, мускулите не могат да се възтановят и почват да изгрят.
И под натоварващи тренировки нямам предвид 1 час тичане, а такива, че едвам да се прибираш до вкъщи след това.

Въобще хич не е приятно чуството, а претренирането не е изобщо полезно за тялото, особено съчетано с недохранване. Имунната система ще ти е изключително изтощена още след 1вата седмица.

Ауу.. Ще се откажа.Мерси! :-)... пфф мразя си тялото - краката де :D :-D

Chacho
05-25-2011, 11:34
Заеби глупостите с големите бедра. Просто трябва да са пропорционални спрямо другите части на тялото ти и да са в тонус (разбирай, да имаш нисък процент подкожни мазнини и да не си атрофирала). Малко повече мускули на жена стоят добре, стига да не се прекалява и да не е прекалено дълбок релеф.

Greennight
05-25-2011, 12:29
Най-важното е да ти отива и да изглежда порпорционално както каза Чачо.

ZipFail
05-25-2011, 15:44
Няма ли да видим снимки на тея прословути крака ? :(

fatrat
05-25-2011, 15:48
Няма ли да видим снимки на те прословути крака ? :(
ей кръжок ръкоделие :D :D

ZipFail
05-25-2011, 16:28
:lol: :lol: :lol:

sisi92
05-25-2011, 16:39
Ето за тия мускули говоря http://www.prikachi.com/images/256/3382256s.jpg

Изглежда като не са стегнати все едно съм с малко дебели крака :oops:

Chacho
05-25-2011, 18:52
Нищо им няма на краката ти. И да са по-оформени, в отпуснато състояние си изглеждат отпуснати. Не се вкарвай във филми.

sisi92
05-25-2011, 19:06
Нищо им няма на краката ти. И да са по-оформени, в отпуснато състояние си изглеждат отпуснати. Не се вкарвай във филми.

Ами добре .. :oops: И благодаря че се включи :-)