PDA

View Full Version : Всичко свърши,а аз още се надявам на нещо



nichiiq
05-25-2011, 09:56
Ето я и поредната банална история ... бях с бившия ми година и половина ... последните месеци бяха просто някаква трагедия , ден нямаше в който да не се скараме за нещо ... той беше прекалено дребнав , а аз се държах с него много тъпо и понякога верно жал ми ставаше за него ... както и да е една вечер се скарахме и му казах , че съм му изневерявала... той в 4 сутринта дойде в нас , карахме се , карахме се , накрая се сбихме , абе селски истории направо . След като скъсахме му бях много ядосана и не исках да го виждам повече , но от няколко дни нещо ми става . Знам ,че ако му простя ще съм най-голямата глупачка на света ... и все пак това което чувствам не е точно любов ... просто го искам някак си ... ей така дори и да не ходим просто искам да го виждам и да знам ,че не ме мрази :-x :-x трудно ми е без него , въпреки , че не го признавам . Излизам си с приятели , с други момчета се разнообразявам , ама не е същото като с него ... Искам да го гушкам и целувам пак , секса с него ми липсва ... От всички други секса с него най-ми харесваше и тази мисъл не ме оставя на мира ... като се сещам за разни неща , толкова много спомени имам с него ... искам по някакъв начин да подобрим отношенията си , но не искам да се унижавам повече ...исках да си излея душица , но и съвети няма да откажа ...

cobisbob
05-25-2011, 10:06
Няма как да не ти е кофти, и да не искаш да бъде около теб...все пак сте били заедно толкова дълго време, най-нормалното нещо в случая е да ти липсва. Лично мое мнение е, че ще е голяма грешка да го молиш за прошка, да се събирате и т.н. В такива ситуации единствено времето помага...

kittyzl
05-25-2011, 10:07
може би просто си свикнала с него ... година и половина не е малко време и сте имали хубави моменти ... сдобрете се и си останете фр. :)

badsector
05-25-2011, 10:18
С времето ще срещнеш някой друг и съвсем ще забравиш за този.

Josefinne
05-25-2011, 11:19
Дори да не си сигурна в момента, в това което ще ти кажа, по-късно може би ще осъзнаеш, че е точно така - не ти липсва той, а ти липсва това да си близка с някой, да си се лигавите и гушкате. В определени моменти от цикъла жените ставаме по-романтични :oops:
Та нещо не ми стана ясно защо ти трябва да му прощаваш на него, след като ти си му изневерила. Но това си е между вас.
Пробвай да му предложиш приятелство с ... екстри.

nichiiq
05-25-2011, 11:23
Дори да не си сигурна в момента, в това което ще ти кажа, по-късно може би ще осъзнаеш, че е точно така - не ти липсва той, а ти липсва това да си близка с някой, да си се лигавите и гушкате. В определени моменти от цикъла жените ставаме по-романтични :oops:
Та нещо не ми стана ясно защо ти трябва да му прощаваш на него, след като ти си му изневерила. Но това си е между вас.
Пробвай да му предложиш приятелство с ... екстри.


Ми да и аз съм допускала грешки като изневяра , но и той не е светец.Той също ми е изневерявал , удрял ме е , обиждал ме е толкова много пъти и все съм му прощавала.Ако аз тръгна да му предлагам приятелство ще се унижа прекалено много колкото и да ми се иска ... да го гушкам :D

ПС: той май ме мрази от дъното на червата си :shock: :D

Josefinne
05-25-2011, 11:27
Това, че ти си му простила, въобще не означава, че той ти е длъжен по някакъв начин. Това е целият смисъл на прощаването.
Това разбиране, поне според мен, че ако една жена предложи секс на един мъж, се унижава, е остаряло. Колкото на жените им се прави секс, толкова и на мъжете. Ако ти откаже, намери си друг - сигурна съм, че и на него му се ще да прави повечко секс, ако си няма приятелка в момента.

nichiiq
05-25-2011, 11:29
Това, че ти си му простила, въобще не означава, че той ти е длъжен по някакъв начин. Това е целият смисъл на прощаването.
Това разбиране, поне според мен, че ако една жена предложи секс на един мъж, се унижава, е остаряло. Колкото на жените им се прави секс, толкова и на мъжете. Ако ти откаже, намери си друг - сигурна съм, че и на него му се ще да прави повечко секс, ако си няма приятелка в момента.


Нямах в предвид ,че ако му предложа секс ще се унижа.Имах в предвид , тва че след като той ме е нашамарил , нахранил и аз да се изцепя да му се обадя ше е супер смешно ... друг си имам ама мамка му не ми харесват толкова колкото него ... може да му звънна довечера да видя дали му е минало :D :D

Josefinne
05-25-2011, 11:32
А ти не го ли нашамари и напсува като се скарахте? Всеки казва някакви неща, като се скарате, повечето не ги мисли наистина.
В крайна сметка, може пък да изчакаш малко да ви отмине яда или пък да не му се обаждаш, ами да го цъкнеш по скайп или ФБ или дори смс тип " скучно ми е, к'во правиш" и да видиш дали ще ти отговори.

nichiiq
05-25-2011, 11:35
Ще пробвам ... :-D

ruriiina
05-25-2011, 22:03
Може да прозвучи грубо,но .. вие приятели няма да си останете .. винаги в единия от двамата ще има нещо по-различно от "just friends" ... вероятно това, което можеш да направиш в случая е да изчакаш известно време..до месец примерно .. да се свържете и просто да си запазите доброто отношение..нищо повече .. ако няма чувства, няма да има смисъл и от друго :) само ще се натоварите допълнително с "секс за една нощ,без никой да разбере" или клиширан навик "обичам те,не е същото без теб" :) а другото, което е ... нищо общо помежду ви ...животът сам ще реши дали да ви събере отново.Успех :)

всичко това ти казвам от личен опит,ти сама ще решиш как да постъпиш .. аз съм потърпевша при втория случай :D

Ssummerjam
05-26-2011, 10:34
Докато се надяваш и правиш опити отново да се сближите няма да можеш да затвориш тази страница от живота си, т.е да продължиш напред. :)

nichiiq
05-26-2011, 20:05
Вчера и днес се видяхме и знаех ,че не трябва да се пречупвам ,но го направихме и уж решихме да пробваме пак ,ама не ходим...един вид се държим както преди ,без да сме заедно ... абе разбирате ... та мерси на всички за съветите...ако модераторите решат темата за изчерпана може да я локват .

jghgh
05-26-2011, 20:11
Само не забравяй, че за мъжете сексът си е секс.

Изобщо не подкрепям секс м/у бивши гаджета уж без никакви уговорки.
Наистина.. обикновено не води до нищо добро.

И също така, били сте се? Wtf? Удрял те е?
Изобщо не виждам смисъл да продължаваш нехармоничните ви отношения с неуравновесен тип като него.

nichiiq
05-26-2011, 20:45
Само не забравяй, че за мъжете сексът си е секс.

Изобщо не подкрепям секс м/у бивши гаджета уж без никакви уговорки.
Наистина.. обикновено не води до нищо добро.

И също така, били сте се? Wtf? Удрял те е?
Изобщо не виждам смисъл да продължаваш нехармоничните ви отношения с неуравновесен тип като него.


Напълно си прав , но не мога да устоя не мога да откажа и ... както и да е дано потръгнат нещата :(