PDA

View Full Version : Хелп мии !!



titkaaa
05-25-2011, 09:56
Такаа :Д почвам значи от доста време се закачам със едно момче в даскало..както и да е.От известно време си пишем във фейсбук от време на време ми прави комплименти но нищо повече. Миналия ден му се бях расърдила и тои дойде при мен и започна да ми пипа косата. Сдобрихме се де и от там на татък се държи странно или на ме така ми се струва.Вчераа си беше супер..бяхме се хванали на бас за нещо и аз му казах че ще ме черпи бираа..спечелих баса (все пак съм жена :Д) и после той ме прегърна.Вечерта обаче се държа странно изобщо не ми говории..дедазнам, напоследък хич не ми пише във фейсбук а е там, защото имам един фалшив фб не с моето име и той не знае че това съм аз..когато му пиша от там веднага отговаря..дали има някаква причина? :cry: :cry:

MusicAddicted
05-25-2011, 10:17
Май че не е твой тип. Ако не го разбираш, just abannadon him. ;)

pressiana
05-25-2011, 10:21
^ Just кво?

Това момче само те разиграва. Оставяй го да се прави на големия плейбой, ама не с теб. : )

Josefinne
05-25-2011, 11:15
Да видим какво пише в четящото мисли и предсказващо близкото минало и бъдеще кълбо. Я, нищо не пише!
'Що не го питаш сама? Или направо - напиши ми фейсбука му тук + твоя , да взема да го питам аз.

mayaaa
05-25-2011, 11:24
Да видим какво пише в четящото мисли и предсказващо близкото минало и бъдеще кълбо. Я, нищо не пише!
'Що не го питаш сама? Или направо - напиши ми фейсбука му тук + твоя , да взема да го питам аз.
+1

titkaaa
05-25-2011, 15:01
дали да не му кажа ноо ако после се разчуе..и стана най-голямата будала на даскалото..? :( :( :smt089 :smt089

SmilezZz
05-25-2011, 15:53
Кажи му.. Няма нищо срамно в това някой да ти е симпатичен.. Все пак ние няма откъде да знаем за какво се държи така..
Може да те пробва.. В смисъл да види дали ще го потърсиш.. Или просто се прави на интересен.. [[И най-вероятно е това..]]
Според мен въобще не се занимавай с него..
Има много други момчета..
Той не е нито първият,нито последният..

nepowtorima
05-25-2011, 16:17
/позната история../
Абе по-добре го остави ..
Ако едно момче те харесва.. /няма значение по-принцип пола/ винаги ще ти пише.. постоянно ще е при теб.. Просто ще ти го показва.. но той явно явно няма такива чувства и по-добре всичко да свърши до тук. .. Пък и той се е държал чисто приятелски.. и ти явно си си въобразила някакви намеци от него, но не : ) ..

asasfdf
05-25-2011, 16:32
абе титке, ти си първото момиче, което съм чувал да е толкова впечатлено, че някой му е опипвал косата..

thegreenzombie
05-25-2011, 16:35
абе титке, ти си първото момиче, което съм чувал да е толкова впечатлено, че някой му е опипвал косата..

+1 :D

titkaaa
05-25-2011, 17:09
:D :D :D знаам но просто като си въобразяваш нещо подобно и тва галене ти се струва катоо...затова.. момчета пипайте по-често косите на приятелките си :D :D :D чакам още отговории по темата

magita
05-25-2011, 20:11
тои дойде при мен и започна да ми пипа косата.

so romantic
за малко да се разплача

katerinka9226
05-26-2011, 08:33
тои дойде при мен и започна да ми пипа косата.

so romantic
за малко да се разплача
+1 8-)
Ам, авторке, през ума минавало ли ти е , че може и да не те харесва?

Tempest
05-26-2011, 08:49
ихаа, писал ти е във фейсбук?! Цяло чудо! Ми той е влюбен в тебе.. Той или не знае какво иска, или знае, но това не си ти.. и що за пропаднала простотия си направила, създавайки друг акаунт във фейсбук?! Това е жалко! I PITY THE FOOL!