PDA

View Full Version : Колко кола мога да пия на ден?



to4kabg
05-25-2011, 10:08
така.... аз съм най-големият почитател на Колата 8-) .... пия по 1.5л. на ден вече нашите ме карат да я спирам :) , искам да знам по колко чаши някъде мога да пия на ден за да няма лош ефект и да е в нормално количество

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

sisi92
05-25-2011, 10:18
Винаги съм била против колата ! Нещо ужасно е нито ми харесва вкуса и после много гадно ми скърцат зъбите 8-) ..Ами да ти кажа пий си по 1 чашка на ден и с течение на вримето вамалявай :)

sisi92
05-25-2011, 10:19
И тази рекламка в сайта която е отдясно на коментара ти да не те изкушава :D :D 8-)

MusicAddicted
05-25-2011, 10:22
Пий сок. :-D
Не бе, мен, запри се. Има и по - хубави напитки.
В интерес на истината съм чувал, че има зависимост към колата.
Недей, спри.

badsector
05-25-2011, 11:52
...по колко чаши някъде мога да пия на ден за да няма лош ефект...
По нула. Колата е вреден боклук. След време като набараш язвата, ще се усетиш. Ако искаш да си здрав, пий само вода, или чай.

GLaDOS
05-25-2011, 17:11
...или бира .
Пиеш по 2 литра на ден ,щото можеш да си го позволиш ... ако няма кинти ,бързо ще я откажеш .
Вредно е да живееш на кола .Малко от време на време става , но съм чувал че и рак на стомаха докарвала ,особено щом прекаляваш .

ddann
05-26-2011, 18:49
Вярно е, че колата е вкусна, но е отрова.
1-во: В 1 кенче кола има около 10 лъжички захар.Това е огромен шок за тялото и попринцип човек би повърнал това, но в колата се съдържа една много силна киселина, която спира това.
2-ро: Колата се използва за почистване на ръждиви болтове, ръжда, следи от кръв на местопрестъпленията и други.И даже дистрибуторите на Кока-колата я използват най-редовно за почистване на двигателите на камионите си.

Заповядай ако ти се чете една статия, която успя да откаже мен от колата, която много харесвах.Вече ми е гнусна дори.Повече няма да говоря.Увери се сам:
http://www.lechitel.bg/newspaper.php?s=0&b=239

xSANYAx
05-26-2011, 18:57
Независимо каква марка е, безалкохолното си вреди!
Не е само колата.Конкретно колко чаши трябва да пиеш,за да не ти вреди чак толкова,аз мисля че 2 за един ден са достатъчни!

kalpazanka
05-28-2011, 08:18
Изобщо не пий кола, а и нищо газирано и/или с подсладители, ако действително държиш на здравето си.