PDA

View Full Version : Съседката?



the_man
05-25-2011, 10:30
Вдъхнових се от една чалгия и реших да ви попитам. Ситуацията е следната:
Имате зверската съседка, 6 точки отвсякъде :) Познавате се на "Здравей, здрасти" и принципно имате общи теми за разговор, но не много допирни точки. Естествено искате да я прибавите към списака в бележника 8) Пичовете кой как ще подходи и кой на какво ще наблегне? Бъдете креативни, съответно дамите - какво би ви се харесало и какъв е варианта "съседчето" да ви плени (макар и за малко :D ) ?

Жокер: Разполагате с ресурс - живеете сам в стая с тераса ала-бала сещате се... :)

katerinka9226
05-25-2011, 10:51
Имам чувството че в тая тема говориш за себе си и съседката ти :D защо ли ? :D Ам на мен би ми харесало ( момиче съм ) момчето да ме покани да излезем ( аз съм съседката, нали така, или аз нещо не схванах? :-D )...

the_man
05-25-2011, 10:59
хаха, аз съседки много имам и плановете са много, просто ми беше любопитно чуждото мнение, кой от къде би "влязъл" 8)

И да, принципно идеята е женското мнение да е от страна на съседката :D

badsector
05-25-2011, 11:47
Стандартното - покани я на кафе и сложи райбера.

RageAgainstTheMachine
05-25-2011, 14:14
Стандартното - покани я на кафе и сложи райбера.

И... вадиш лопата - БОЙ , БОЙ , БОЙ 8-)

ForzaFelipe
05-25-2011, 14:20
Стандартното - покани я на кафе и сложи райбера.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

the_man
05-25-2011, 17:12
стандартно.. да ви имам креативността, очаквах да чуя неща от сорта на да и искам захар за кекс и после да я викна да я почерпя с Хеш Браунитата, дето съм наготвил... :D

straus
05-25-2011, 17:18
Покания на балкона да пиете по бира, виж мойта не се нави за бира, ама като и занесох едни лалета от съседната градина се зарадва :D
Ако се е нанесла скоро я покани да я разведеш из квартала, ако ти си нов я помоли тя да те разведе ;)

chemist9009
05-25-2011, 17:27
Съседка за секс :razz: :razz: :razz:

straus
05-25-2011, 17:45
Ако съседчето е почти толкова чаровно, колкото мен, би ме пленил с всичко, освен с простащината си. Но тъй като няма такъв вариант смятам, че едно прилично държание, добра покана за чаша червено вино в подходящото време на подходящото място, някоя друга шега и закачка, казана на място, ще свърши работа.
Ти ще искаш и свещи да ти пали :D :razz:

bootyboy
05-25-2011, 17:51
като по малки на базик със една от съседките ми правихме секс..играехме си на семейство :lol: а сега не мога да я гледам и не само нея..не бих се занимавал със съседките които имам във входа ми..не че са грозни, ама ме дразнят

the_man
05-25-2011, 18:26
Ето защо мъжете няаме въображение... щото едно "искаш ли да се помотаеме из парка, ама си вземи одеалце да не ти боцка" и сте готови :razz: :razz: :razz:

Добре промяна в плана, представете си, че сте мноо грозни или пък дебели, или с няква брадавица, бенка, кривогледи, деазнам някъв бъг... така по-трудно ли става?.. или невъзможно?

the_man
05-25-2011, 18:55
Ок, не разбрах кое точно е жалкото, но както и да е, приемам критика. Айде, да не е бъг, да го наречем недостатък (ако и това не е, предавам се). Идеята, с която създадох темата, беше да споделите, Жени - кое е нещото, което най-много би ви разтопило, съблазнило, грабнало окото, сърцето и т.н и т.н.. ясно е, че много малко са тези, които ако ги поканиш мило на по чаша кафе биха резнали... а за Мъжете идеята беше - кое е най-голямото нещо което бихте направили, за да направите впечатление на момиче, ако искате жертва го наречете (ако за някои е жертва да идат до цветарския примерно). Къде са ви границите.

Както и да е...

straus
05-26-2011, 08:18
Аз влязох в един двор пълен с лалета и грабех като побъркан, целта ми беше поне 9бр. Уви няква кукувица се показа и почна да ми крещи :D Егати жертвата :razz:

пс. След малко отивам до цветарския, че съседката е днеска абитурент :P

angel1607
05-26-2011, 11:04
Опознайте се и някой ден я поокани на кафе у вас .

kakasiika
05-26-2011, 16:44
Първо... трябва да и покажеш, че я искаш . . . Закачки ала- бала сещаш се . :Д Таа давай направо ... Влизаш в банята, кЪпеш се ;д след това взимаш една бяла хавлия и я завръзваш около кръста си ии така отиваш ии ЧУКАШ на вратата. Недей да звъниш :Д
И второ : в никакъв случай не се дръж просташкии ии не веднага в сппалнята .. най- добре на тераската .. .;д ще стане 90 % съм сигурна .. ;)

the_man
05-26-2011, 17:02
Първо... трябва да и покажеш, че я искаш . . . Закачки ала- бала сещаш се . :Д Таа давай направо ... Влизаш в банята, кЪпеш се ;д след това взимаш една бяла хавлия и я завръзваш около кръста си ии така отиваш ии ЧУКАШ на вратата. Недей да звъниш :Д
И второ : в никакъв случай не се дръж просташкии ии не веднага в сппалнята .. най- добре на тераската .. .;д ще стане 90 % съм сигурна .. ;)

Да зема и една роза да захапя, а? Добре че не съм дебел :razz:

anonymous708973
05-26-2011, 17:15
Първо... трябва да и покажеш, че я искаш . . . Закачки ала- бала сещаш се . :Д Таа давай направо ... Влизаш в банята, кЪпеш се ;д след това взимаш една бяла хавлия и я завръзваш около кръста си ии така отиваш ии ЧУКАШ на вратата. Недей да звъниш :Д
И второ : в никакъв случай не се дръж просташкии ии не веднага в сппалнята .. най- добре на тераската .. .;д ще стане 90 % съм сигурна .. ;)

Да зема и една роза да захапя, а? Добре че не съм дебел :razz:

Майтапиш се, ама ако някой уникален съсед ми дойде така на вратата, няма да го оставя да си тръгне...

the_man
05-26-2011, 18:29
Майтапиш се, ама ако някой уникален съсед ми дойде така на вратата, няма да го оставя да си тръгне...

И кво разбираш под уникален? Смесица между млад Клуни и дърт Деп? :D

velikana9
05-26-2011, 18:30
да ви кажа аз не сам от готините мъже ама работата с комшийката стана малко неочаквано
комшията ме извика да му преинсталирам лаптопа, и отивам аз почнах и той вика оправяй го аз тръгвам за работа. След няма и 10 мин комшийката излиза от банята по халат и ме видя малко лаф и хоп работата стана

the_man
05-26-2011, 18:41
да ви кажа аз не сам от готините мъже ама работата с комшийката стана малко неочаквано
комшията ме извика да му преинсталирам лаптопа, и отивам аз почнах и той вика оправяй го аз тръгвам за работа. След няма и 10 мин комшийката излиза от банята по халат и ме видя малко лаф и хоп работата стана

Прелюбодеец.... браво пич 8-)

anonymous708973
05-26-2011, 19:00
Майтапиш се, ама ако някой уникален съсед ми дойде така на вратата, няма да го оставя да си тръгне...

И кво разбираш под уникален? Смесица между млад Клуни и дърт Деп? :D

Всъщност не. Да е достатъчно атлетичен, че да изглежда добре по хавлия и да има чаровна физиономия. :wink:

Hukuu
05-26-2011, 21:43
Много сте ми интересни, онзи бил красавец другия бил як и напомпан, а всъшност някви 20годишни, които не знаят какво искат още от живота и главата им е по празна от.. верно, че всеки трябва да се поддържа до няква степен ама външния вид можеш да го промениш, а от вътре като си тъп и 5 магистратури да си завършил като незнаеш утре кво да ги правиш каква фаида, и после що в другия раздел е пълно с теми ама аз го/я обичам много е красив/а ама е такъв / такава глупак/чка.

По темата: може да не е най-прекрасната съседка ама като показва малко по голяма степен на IQ може да пробвам дори и да не излезе нещо сериозно, а не да спа с нея и после да се чудя аджеба що ми е тая дето не различава вилицата от ножа :( :smt102 :neutral:

asasfdf
05-26-2011, 22:37
Хм, много условия станаха..Ами ако си с недостатък - всее някак си ще компенсираш с ум. Ако си и тъп и прост, взимаш една кофа вряла вода, звъниш на вратата, лисваш водата в лицето, удряш по главата с кофата и си действаш ;s

anonymous708973
05-27-2011, 08:17
Много сте ми интересни, онзи бил красавец другия бил як и напомпан, а всъшност някви 20годишни, които не знаят какво искат още от живота и главата им е по празна от.. верно, че всеки трябва да се поддържа до няква степен ама външния вид можеш да го промениш, а от вътре като си тъп и 5 магистратури да си завършил като незнаеш утре кво да ги правиш каква фаида, и после що в другия раздел е пълно с теми ама аз го/я обичам много е красив/а ама е такъв / такава глупак/чка.

По темата: може да не е най-прекрасната съседка ама като показва малко по голяма степен на IQ може да пробвам дори и да не излезе нещо сериозно, а не да спа с нея и после да се чудя аджеба що ми е тая дето не различава вилицата от ножа :( :smt102 :neutral:

Говорим за съсед/ка, с която просто да правиш секс. Нека не набъркваме IQ-то.
Най-умният човек, когото познавам, е 19-годишен. Може да ти говори по теми, които ти дори не успяваш да разбереш.

danielpetrov1991
05-27-2011, 11:09
PinkPan7her не знаех, че ме познаваш. :D Ми пич вземи и скайп / телефон... звънкаш там пишеш по-късно вечерта. Като я питаш к'во праиш и тя като ти каже ами нищо тъпея или нещо такова каниш я у вас и т'ва е. Ако пък нямаш никакъв контакт с нея и не можеш да и вземеш скайпа, пишеш го твоя на една анонимна бележка, с послепис пиши ми, оставяш го пред вратата и', звънкаш и бегаш. :D

the_man
05-27-2011, 11:31
PinkPan7her не знаех, че ме познаваш. :D Ми пич вземи и скайп / телефон... звънкаш там пишеш по-късно вечерта. Като я питаш к'во праиш и тя като ти каже ами нищо тъпея или нещо такова каниш я у вас и т'ва е. Ако пък нямаш никакъв контакт с нея и не можеш да и вземеш скайпа, пишеш го твоя на една анонимна бележка, с послепис пиши ми, оставяш го пред вратата и', звънкаш и бегаш. :D

И чакаш да дойде да те пита "Да знаеш някой да е оставял нещо пред вратата ми?" И ти отговаряш "Незнам нищо за никаква бележка със скайп на нея"..... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

DENKAZ
05-27-2011, 16:10
Човече, я не се прави на кво съм аз. "Не че не ви липсва въображение"... ти пък от къде знаеш we?