PDA

View Full Version : проблем с мама



wilinka
05-25-2011, 13:11
Незнам дали темата е за тук, ако не е се извинявам . Значи ходя с приятеля ми от 4 месеца и всичко е супер .. Обаче нашите не знаеха и не мислех да им казвам . Но рабраха отнякаде си .. и майка ми не одобри това ! Имали сме голяма разлика .. (той е на 21, аз ще правя 17 тая година .. - 4 години разлика ). И мама ме заплаши че ако не се разделя с него ще ме накаже да не излизам ии такива .. След 2 дена и казах че сме се разделили .. (не е вярно) и тя уж ми повярва .. Но немога вече така !!! Дали да и кажа че пак се срещам с него и да я запозная с него ( той е много възпитан , държи се добре с мен .. не разбирам какво лошо има .. ) , защото така или иначе тя може да разбере пак от някаде :С .. Объркана съм ...

badsector
05-25-2011, 13:20
Кажи й, че така или иначе вече правиш секс, по-добре да е само с един човек, към когото изпитваш чувства.

CupcakeKitty
05-25-2011, 13:20
Мисля че е по- добре да и кажеш ти отколкото да разбере от някой друг :]

wilinka
05-25-2011, 13:28
Незнам просто ме е страх че няма да го приеме добре .. въпреки че съм почти сигорна ,че ако я запозная с него ще го хареса ...

MusicAddicted
05-25-2011, 13:31
Кажи й, че така или иначе вече правиш секс, по-добре да е само с един човек, към когото изпитваш чувства.

+111111111111111111111

CupcakeKitty
05-25-2011, 13:31
Ако го разбере от някой друг едва ли ще и стане по- приятно :shock: Ако той е съгласен да говори с майка ти.. запознай ги :) все пак няма как да разбереш ако не опиташ

didenceeto
05-25-2011, 13:37
..........

onestar
05-25-2011, 13:52
Майка ми разбра, че крия връзката си повече от година, от една дъртачка, която дойде в двора ни и й "тросна" голямата новина - шокът беше огромен.
Определено е по-добре да разбере това от теб, отколкото от някой случаен.

Поговори с нея и ги запознай.

wilinka
05-25-2011, 14:09
Майка ми разбра, че крия връзката си повече от година, от една дъртачка, която дойде в двора ни и й "тросна" голямата новина - шокът беше огромен.
Определено е по-добре да разбере това от теб, отколкото от някой случаен.

Поговори с нея и ги запознай.


И после прие ли го ? Още ли сте заедно :)

Josefinne
05-25-2011, 15:01
Наистина щом не искаш да криеш от вашите, е най-добре да я убедиш, че той е свястно момче, да ги запознаеш, да й разкажеш малко за него. Може би се е стреснала най-вече защото не си й казала и тя не е знаела , а е научила от някъде ( примерно от съседката). Поговорете си, сподели й , че той ти липсва, че ти се обажда, че и на него му е мъчно и т.н. Така дори е много по-добре.

icebulllet14
05-25-2011, 15:12
Кажи й, че така или иначе вече правиш секс, по-добре да е само с един човек, към когото изпитваш чувства.

ммхм, мхм :)

Josefinne
05-25-2011, 15:14
Кажи й, че така или иначе вече правиш секс, по-добре да е само с един човек, към когото изпитваш чувства.

ммхм, мхм :)

Да, кажи й го, гаранция, че няма да излезеш от стаята си , докаро навършиш 25.

onestar
05-25-2011, 15:40
Майка ми разбра, че крия връзката си повече от година, от една дъртачка, която дойде в двора ни и й "тросна" голямата новина - шокът беше огромен.
Определено е по-добре да разбере това от теб, отколкото от някой случаен.

Поговори с нея и ги запознай.


И после прие ли го ? Още ли сте заедно :)

Не сме заедно.

След като нашите разбраха не съм ги запознавала с него, просто защото разликата ни беше фрапираща в сравнение с вашите 4 години и знаехме че нямаме абсолютно никакви шансове.
Получиха се дори заплахи със съд, но не позволих да се стигне до там, а това постигнах с около милион разговора.

Не искам да те плаша, разбира се. Предполагам твоите родители са по-разбрани и можеш да постигнеш доста добри резултати само с няколко спокойни разговора. Плюс това разликата в годините ви не е кой знае какво и ако майка ти се убеди, че той е... хубаво момче, имате големи шансове.