PDA

View Full Version : Проблем с taskbar! Важно!!!



lili12
05-25-2011, 13:22
Имам проблем с таскбара.Вижте картинката и моля ви помогнете ми!

http://www.prikachi.com/images/473/3381473l.jpg

badsector
05-25-2011, 13:48
В никакъв случай не го слагай! Това е външна кирилизираща програма, която трие системни шрифтове! Опасна е и се маха трудно!

MaTRiX95
05-26-2011, 06:57
В никакъв случай не го слагай! Това е външна кирилизираща програма, която трие системни шрифтове! Опасна е и се маха трудно!


Аз си го ползвам със здраве и не ми е правило проблеми.

Да питам за проблема, като преинсталира ОС инсталира ли наново програмката или просто си я имала инсталната и си я пуснала

lili12
05-26-2011, 16:26
Явно съм я имала инсталирана.Но наистина ли е опасна?Този предишния доста ме сплаши :-o Ако вие сте си я инсталирали от някъде безопасно и аз бих искала от там да я сваля.Може ли да ми пратиш линк?

MaGuSs
05-26-2011, 16:47
Не не е опасно... само си бухаш компа с допълнителни програми,които не са ти нужни... Windows си има вграден Language бар и по-добре използвай него... изтегли си фонетика за XP, иснталирай я после START>>Control Panel>>Regional and Language Option>>Languages>>Details>>ADD>> Input-Bulgarian>>Bulgarian Phonetic при мен е на Илия Данков ;) После ОК и там от Key Settings Си оправяш клавишите от които да сменяш езиците...

П.П. Няма безопасни сайтове за теглене миличка ;) . Безопастността може да си я осигориш само ако внимаваш какво теглиш.. Успех ;)

Righteousness
05-26-2011, 21:41
FlexType, но както всички останали СИЛНО ти препоръчвам да караш БЕЗ него...

Ползвай кирилица от бозата...