PDA

View Full Version : Вагинален оргазъм



BrandonTjackson93
05-25-2011, 14:43
Здравейте на всички. Имам въпрос относно вагиналния огразъм. Как се постига? Дали зависи само от психическата нагласа на жената или и от продължителността на половия акт или някакви по особени движения?

С приятелката ми правим редовно секс, но тя не може да достигне до вагинален оргазъм. Говорели сме си и тя казва, че никога до сега не е получавала такъв с никой от другите й партньори. Има ли някаква по-специална техника и какво мога аз да направя за да й помогна да го получи тоя ми ти оргазъм? :)

Благодаря ви предварително

TheBeliever
05-25-2011, 14:45
Някои жени просто не могат да го изпитат.

badsector
05-25-2011, 14:57
Някои жени просто не могат да го изпитат.
Така е, просто различна физиология. Да не те притеснява мисълта, че не може да го получи. Важното е да я задоволяваш.

Fiction7577
05-25-2011, 14:57
При някои жени наистина не става. Цялата работа е като тази за Джи-точката, по същия начин.

Т.е. тези, които го изпитват са си доволни, тези които не могат, приемат че такова нещо няма.

И си остават с клиторния.

xinfamous
05-25-2011, 15:06
При някои жени наистина не става. Цялата работа е като тази за Джи-точката, по същия начин.

Т.е. тези, които го изпитват са си доволни, тези които не могат, приемат че такова нещо няма.

И си остават с клиторния.


тва е мн грубо .. и на мойта аверка не й се получава вагиналния :neutral:

Fiction7577
05-25-2011, 15:11
При някои жени наистина не става. Цялата работа е като тази за Джи-точката, по същия начин.

Т.е. тези, които го изпитват са си доволни, тези които не могат, приемат че такова нещо няма.

И си остават с клиторния.


тва е мн грубо .. и на мойта аверка не й се получава вагиналния :neutral:

Е извинявам се ако е прозвучало кофти ... всичко е въпрос на физиология. До някъде е и успокоение за някои мъже този факт. Що се отнася до аверката ти, ако никога не го е изпитвала се предполага че няма късмет в случая.

BrandonTjackson93
05-25-2011, 15:45
Живи и здрави, пък с оргазъм или без, не е важно :D

Благодаря на отговорилите ! :)

SpOrTs_GiRl
05-25-2011, 16:09
Не го отчайвайте така човека, де. Не е изключено момичето да не може да изпита вагинален оргазъм "по природа", но и не мисля, че е тооооолкова срещано явление, колкото го изкарахте. Този, така желан, оргазъм се достига с опит, желание, време.. и търпение. Това, че не се получава за няколко месеца или за година дори, не означава, че "не може да получи оргазъм".

xinfamous
05-25-2011, 16:14
Е извинявам се ако е прозвучало кофти ... всичко е въпрос на физиология. До някъде е и успокоение за някои мъже този факт. Що се отнася до аверката ти, ако никога не го е изпитвала се предполага че няма късмет в случая.

ами аз й бях първия,правили сме го над 20 пъти вече и казва че й е кеф обаче свършва само като я лижеме :[ иначе от пижого не става работата каквато и хватка да й направя

TheBeliever
05-25-2011, 16:17
Е извинявам се ако е прозвучало кофти ... всичко е въпрос на физиология. До някъде е и успокоение за някои мъже този факт. Що се отнася до аверката ти, ако никога не го е изпитвала се предполага че няма късмет в случая.

ами аз й бях първия,правили сме го над 20 пъти вече и казва че й е кеф обаче свършва само като я лижеме :[ иначе от пижого не става работата каквато и хватка да й направя

Е, не се отчайвай толкова бързо. Тя е съвсем в началото на сексуалния си живот. Вероятно още има известни задръжки и притеснения. Рано е още да отписвате вагиналния оргазъм.

the_man
05-25-2011, 16:49
Амии да, тва си е положението няма кво да се направи... Аз мн се вкиснах с едно бивше гадже преди година, щото тя неможеше да свърши (а беше на 19) и каза, че никога не е свършвала... мноо се вкиснах, щото такова чудо не ми се беше случвало а колко се старах и очаквах да се справя ама на... и си вкарах някви филми, че аз не го правя както трябва... споко, има си хора и хора...

Автора, ебати аватара, заклевам се... 8)

Fiction7577
05-25-2011, 17:07
Е извинявам се ако е прозвучало кофти ... всичко е въпрос на физиология. До някъде е и успокоение за някои мъже този факт. Що се отнася до аверката ти, ако никога не го е изпитвала се предполага че няма късмет в случая.

ами аз й бях първия,правили сме го над 20 пъти вече и казва че й е кеф обаче свършва само като я лижеме :[ иначе от пижого не става работата каквато и хватка да й направя

Ми.. нищо няма да изгубиш ако продължаваш да опитваш. Не се знае, за напред може и да се промени това, както казаха липсата на опит също може да е причина. В крайна сметка, има някои го изпитват, някои не, не си търси вината в себе си, както казах въпрос на физиология е.

RhytmiX
05-25-2011, 20:42
Сложи пипер да и засълзи джанката 8)

marilyn
05-26-2011, 07:19
Според мен до голяма степен е до психическа нагласа, важно е как мисли. Постарай се да се заигравате повече, да я възбуждаш много. ;)