PDA

View Full Version : Кой какво работи и харесва ли работата си ?



Isildur
05-25-2011, 18:02
Тук всеки може да сподели какво работи,как е стигнал до там и харесва ли му да работи това.Защото когато работим нещо което ни харесва,не се "изморяваме" психически/физически а се забавляваме.

1n5ub0rd1na73
05-25-2011, 18:06
Чистя след хората на една работа, а на друга помагам при издигането на сцени за разни представления.
Не ми харесват.

NomNomNom
05-25-2011, 18:32
Сиско инструктор съм (компютърни мрежи ) . Приятно ми е , макар, че в съботно-неделните групи имам да говоря по 6 астрономически часа , което си е изморително ( хайде, 4 с почивки и упражнения ) .

Търся си още някаква работа , по-практически насочена. Навита съм да работя и като кабелджия.
Ама не ме искат - ниско , синеоко , малко , без книжка , незавършило .
Все пак започнах да се мъкна по интервюта , да видим дали няма да изпадне още нещо.

bEbsI
05-25-2011, 19:25
Общо взето предлагам медицинска козметика в една аптека.Работата страшно много ми харесва,усмихва ме постоянно и общуването с различни хора ме разтоварва от проблемите ми :) Е има и мрънкащи същества,които идват ..но то къде ли няма. Първа работа ми е + уча първа година в МУ. Съчетавам някак .. май само социалния ми живот страда или направо си липсва.. 8-) Но пък като се прибера след цяла смяна се чувствам полезна :)

Isildur
05-25-2011, 20:16
Така нека и аз да разкажа,работих във една гейминг компания във Америка.Но времето което работех не беше малко,и парите не бяха много.
Шефовете бяха отвратителни,а аз си бях заклет геймър.Играл съм Стар Крафт по 15-16 часа. (почти всички със моята професия са били геймъри преди това) и така срещнах покера (отначало видях неква реклама в нета) вкарах 200$ и започнах да играя,естествено плащах/рейзвах на карти които ми харесват изобщо не знаех нищо за играта и така успешно за 1 седмица ги загубих.
Казах си,не е възможно други играчи да печелят аз да не мога.
И така се запознах с 2-ма професионалисти на които плащах за да ме обучават,и така в продължение на 3 месеца.Имаше огромен ефект.
Когато започнахме със тренерите вкарах отново 200 $ и когато приключи коучинга аз бях със банка от 1200$
След това всичко се получи от само себе си,открих си моите грешки и тези на опонентите,изградих собствен стил на игра и т.н.
Професионален покер играч съм от 2 год. и половина в момента се подвизавам на 3/6 $ лимити във Старс.
ОБОЖАВАМ работата си,винаги когато отворя покер софтуера съм със 20 каратова усмивка и играя със страхотно настроение.Носи ми невероятно удоволствие (даже наскоро почнах да се замислям,че маи е по-добро от секса) не играя толкова заради парите,а за това да надвиеш някого със умения,чувството е безценно.
А и тази работа ми позволява много глезотии,правя каквото си искам/когато си искам и по колкото си искам.Мога да работя по всяко време,мога и да не работя.Нямам шеф и т.н.
Смея да каже,че се справям доста добре,като цяло живота на покер про ми харесва,постоянно партита и събирания на покер играчи на почти всички точки в света,запознанства със много хора,много красиви жени и скъпи клубове и т.н.
Не се лишавам от нищо и живея по най-добрият начин за мен,изключително много се радвам че така се разви живота за мен.
изключително се радвам,не мога да смъкна усмивката от лицето си вече 2 години и половина.

1n5ub0rd1na73
05-26-2011, 07:09
Браво, момче, поздравления, че си наистина добър в нещо!

http://www.youtube.com/watch?v=P9E-yaNxk_E

Isildur
05-26-2011, 08:38
наистина се радвам,защото съм прекарал толкова дни без да спя,във четене,търсене на материали,консултиране със специалисти във тази област,гледане на играта на други играчи за да видя какви грешки правят,безброй книги,списания,статии и т.н......но сега разбирам,че всичко си е заслужавало.

Josefinne
05-26-2011, 09:49
Работя като ТРЗ специалист в счетоводна фирма. Харесва ми защото успешно го съчетавам с образованието ( 5та година право в СУ съм) и в същото време имам доста практически задачи , които са безценни за мен. харесва ми отношението, харесва ми офисът, харесва ми шефа ( като шеф, не си човъркайте подсъзнанието). От време на време ми доскучава.
Парите не са много, но са ми достатъчни на този етап от живота ми , аз не съм много претенциозна и харчеща, особено в сравнение. Но не мисля да си сменям работата поради гореизброените причини :)

NomNomNom
05-30-2011, 20:56
Вече си намерих и фул-тайм работа, ще започна към края на юли ( евентуално ) , за сега съм на индивидуално обучение, чета усилено .
Ще се водя системен администратор, но общо взето е в приятна и спокойна среда, ще се учи и ще се правят проекти , няма всичко да се чупи на средата на нищото .
От понеделник до петък , + почивка през официалните празници , без да се отработват ;д .
Събота и неделя ми остават свободни за да продължавам да се правя и на даскалка , ако има групи разбира се.

Хубавото е , че абсолютно всичко ми е по специалността и няма нищо излишно като действие . И това е главното , което ме радва.

Slawi92
05-31-2011, 19:47
Алпинист, правя топлоизолация и всичко за което е наобходимо висене на въже и определено ми доставя удоволствие.

kuklichka_bg
07-19-2011, 09:37
сервитьорка-даа 8-)
Почвам от Август,но работих няколко дни преди това и ми харесва за сега,а и е само за лятото. :)

dimitar_ak
07-19-2011, 10:29
Програмист съм. Харесвам си работата и колегите, но не харесвам нивото на заплащане и лошия мениджмънт.

TheBeliever
07-20-2011, 14:01
Сервитьорка за лятото. Работата като такава не ми харесва, но ми харесва контакта с хората, работната ми среда, колегите и шефовете.

wallmart
07-25-2011, 02:34
Работя във като специалист-консултант във фирма, чиито клиенти са армиите на няколко държави. Много ми помагат моите умения от професионалния спорт.

vde
09-12-2011, 10:27
Преди работех в Сименс българия подръжка на телефонни централи извън България, но се нложи със съпругата ми да се преместим и съответно напуснах. Сега работя във фирма, в която се занимвам с запис на радио и телефония. Щастлив съм от това което правя :_)

zviar7539
09-13-2011, 21:23
Е като гледам добре сте вие,а при мен е ужас.На 19 съм и преди месец почнах да работя като стругар на цпу машини(нали затова учех 4 години в гимназията) в един един почти умрял завод в един малък град.От село съм и пътувам предимно с колело,защото работническия автобус не е много сигурен.Нямам въжможност да искарам книжка,пък нямам и кола.Та просто няма къде другаде да утида,защото нямам удобен транспорт,това ми е най-близкото място ,където мога да работа.Та този завод,в който сега работа е отврат-пари няма от месеци,нередовни заплати,я има,я няма работа поръди липса на заготовки,половината работници изперкали от дългото време там,тъпо работно време и график,зле поддържана сграда,никой не ти обръща внимание и не го интересува за теб,абе всичко си е е*ало мамата.Изобщо не ми се работи там,ама няма какво друго да се прави,трябват ми пари от некаде.

kalina92
09-27-2011, 20:37
аз работя сервитьорка (и нося специална рокля) в едно заведение. Заплатата е повече от добра за сервитьорка - 200-300 - стигат ми за месец иначе искам да стана модел и усилено се боря. До сега съм снимала 2 фотографии и се надявам за още много!

BadBoyKz
10-26-2011, 22:41
на 20 съм работя айляк и ми харесва особенно много ... не виждам смисъл да работя за нищожна заплатка с която маратонки не мога да си купя ....

Lav40
10-28-2011, 09:47
Сервитьор работих в 5 звезден хотел...разказаха ми играта!Във време на криза заплатата от 500лв и готините колеги ми бяха достатъчни.Дори сега малко ми липсва работата :)

Mi6inka
10-28-2011, 10:28
на 20 съм работя айляк и ми харесва особенно много ... не виждам смисъл да работя за нищожна заплатка с която маратонки не мога да си купя ....

Е да ...по-яко е да тежиш на мама и на тате като вече си станал мъж ( или поне би трябвало ) или да продаваш тревичка (нали сега това е модерно?)


По темата. За момента съм промоутър на цигари, защото ми е удобно да го съчетавам с лекциите. Била съм сервитьорка доста време, била съм и касиерка... Дали ми харесва? ... За това, което правя,като работно време и рип работа -парите са задоволителни, удобно ми е за сега..иначе като работа - не особено, но на този етап е добре.

DeaD_SouL
10-31-2011, 16:51
Аз се занимавам с Ейвън и си търся хора в момента, които да искат да станат представители. Работиш за себе си общо взето, не е ангажиращо и ми харесва суууупер мноооого :))))))))) (sun)

BoCupycake
11-03-2011, 13:53
В момента на работя,иначе се подвизавам като барманка и ми харесва много.

mon4eto
11-03-2011, 18:25
Работя като застрахователен консултант . Работата ми харесва , колегите са страхотни , шефовете се държат с теб все е едно са на твойто ниво. Доволна съм.

Razzy
11-05-2011, 22:59
До скоро бях член на "racing team" ( преди да ме изгонят за неподчинение :D ) харесваше ми, ноо.. сега съм безработен

ronyrony
11-06-2011, 23:16
Isildur браво и аз харесвам покера. Бих желала да се занимавам с интериорен дизайн.

mimzchet0
11-24-2011, 17:16
През 2010 започнах работа като сервитьорка в Хотел Хермес,Царево,беше ми много трудно(все пак това ми беше първата работа през живота ми) но свикнах!... Казвах си,че догодина(т.е. 2011) няма да се върна там,но УВИ..върнах се и спечелих...първоначално бях сервитьорка,но след това ме повишиха на ОТЗ(отговорник трапезна зала)..Та за мен беше голяма емоция,приятелят ми беше Управител,а аз едно ниво под него...та общо взето,никои не разбираше какво се случва,дори Шефката беше много мила,и беше много доволна..Догодина може би пак ще съм там,но си търся нещо за повече доходи все пак де..

Evelynn
11-24-2011, 21:55
Досега работих само през лятото, докато завърша университет - спортен аниматор. Бих го работила пак, много, много си харесвах/м работата :smt007