PDA

View Full Version : И ето ме пак.. отчаяна и няма на кой да споделя...



lessmi6ety
05-25-2011, 19:51
Малко смешно ще прозвучи но.. ходя с едно момче от 4 месеца (скоро 5 ) върви перфектно.. преживяхме някой неща и просто е много добре :) и една от добрите ми приятелки има проблем с момче ( това момче е казало всичко за нея на приятеля ми ) и тя затова постоянно го разпитва за да научи колкото се може повече..и им върви разговора.. аз много се дразня от този факт.. и да ревнувам.. успокоявах се докато една сутрин тя ми звани и ми казва.. "знаеш ли какво стана вчера ? бях с приятеля ти навънка .. писах му вечерта щото ми беше скучно и решихме да излезем " стана ми лошо ... и много гадно... само си представях как те постепенно започват да се харесват и тен подобни.. не можех да и кажа .. защото ми е добра приятелка и ще почне луд скандал... или ей така на никой не мога да споделя.. защото се от някъде ще се разбере иии да... дразня се... кажете мнение.. ? какво да направя или нещо не знам ..

kittyzl
05-25-2011, 19:55
щом ти е най добра фр. можеш спокойно да и кажеш и тя ще те разбере ... :)

ivcheto0o
05-25-2011, 20:02
Бях на мястото на тази твоя приятелка и от личен опит ти казвам че най-добре е да поговорите и да се изясните :)

Angeleyes
05-25-2011, 20:07
Ми кажи и да не го заговаря защото ревнуваш , ако ли не тегли и шута и тва е :) ;)

funkey
05-25-2011, 20:52
Ми кажи и да не го заговаря защото ревнуваш , ако ли не тегли и шута и тва е :) ;) ^+1,също и на приятеля си.

onestar
05-25-2011, 21:07
Кажа й да спре да се навърта около твоето момче, защото не ти е приятно.

Нали ти е приятелка? Ако в действителност е такава, няма да има проблем в изпълнението на задачата.

pressiana
05-25-2011, 21:10
Ако ти е истинска приятелка ще знае, че приятелят ти е "забранена територия".
А той защо не ти е казал, че са излезли? Нещо намирисва положението.

saskou
05-25-2011, 21:48
не можех да и кажа .. защото ми е добра приятелка и ще почне луд скандал...
Разбирам... Значи искаш да и кажеш след 5 месеца, когато тя се изчука 30 пъти с него. Щом имаш съмнения или ревнуваш, значи определено имаш и основа.

w0sh
05-25-2011, 21:51
После жените били приятелки.
Кажете ми един мъж, който би излизал с гаджето на негов приятел.

Нулев морал, братче.

Ssummerjam
05-26-2011, 10:30
^ има ги много. 8)

badsector
05-26-2011, 10:47
Еми виж ся, то всеки мъж има желание да си има харем, щом му се натиска, като го гледам поддава. Но в никакъв случай не го оправдавам. Според мен, по-скоро грешката е в него, отколкото в нея. За жените е ясно, че обикновено искат да вземат гаджето на приятелката си. Но той ако е мъж на място, няма да си позволи това да стане докато все още сте заедно. Да, всички сме я правили тази грешка, после чувството е гадно, особено след години, когато се осмисли напълно. По-добре го хвани и си поговори с него и го гледай през цялото време в очите. Не чакай повече поводи, ами директно действай.
п.п. предполагам сте на някъде около 18 +- 1?

Josefinne
05-26-2011, 10:58
Говори с тях. Защо да стават скандали. Успокой се малко и си кажи на акъла, че може би те не се възприемат по този начин и си общуват само по повод на другото момче. Притъпи ревността си и спокойно първо говори с приятеля си. кажи му каквото е наистина - че ревнуваш и го молиш да не излизат повече на срещички само двамата. А после говори и с приятелката си и й кажи същото. Няма нищо срамно в това да ревнуваш. Просто трябва да им го кажеш и те ако са ти добри приятели / вярно гадже, ще се вслушат в думите ти и няма да ти причиняват това.

TheBeliever
05-26-2011, 11:00
А защо това, че са излезли и "им върви разговора" непременно се отъждествява с предстояща изневяра? И аз имам приятели момчета, с които си излизам и си говорим и по телефона с часове, но освен приятелство няма нищо между нас.

Случва се след като сме се събрали някъде с приятеля ми неговата компания момчета, на него да му се наложи да тръгне по-рано, а аз оставам с тях. Това не значи, че се свалям с някой от тях.

Преди да тръгнеш да отправяш обвинения и да вдигаш скандали се убеди, че имаш основание. Защото няма нищо по-отблъскващо от параноична ревнива жена.

Whathurtsthemost
05-26-2011, 12:14
Ако тя наистина ти е толкова добра приятелка ще знае къде да постави граници.

badsector
05-26-2011, 12:28
Ако тя наистина ти е толкова добра приятелка ще знае къде да постави граници.
Всъщност това също е добър вариант - остави ги да правят каквото си искат, пък ако нацапат чаршафите, ще знаеш, че нито тя ти е приятелка, нито той.

SweetAngell
05-26-2011, 12:37
Каква приятелка ти е тогава щом зарибява гаджето тии !? :?

badsector
05-26-2011, 12:47
Каква приятелка ти е тогава щом зарибява гаджето тии !? :?
Какво гадже й е, щом се зарибява с най-добрата й приятелка?

Josefinne
05-26-2011, 13:01
Каква приятелка ти е тогава щом зарибява гаджето тии !? :?
Какво гадже й е, щом се зарибява с най-добрата й приятелка?

Стига бе, защо веднага им лепнахте етикети чийтърс!? Не че не е възможно, но в крайна сметка веднага се нахвърлихте на максимата виновен до доказване на противното.