PDA

View Full Version : как да направа мусколи!!



nask0000
05-25-2011, 20:31
на 14 години сам тежа 40 килограма как да направа по барзо мусколи без да хода на фитнес
скупе:john.cena75

sisi92
05-25-2011, 20:35
:-D кльоща ... :) :) къде искаш мускули ?

bathory
05-25-2011, 21:57
^Започваш да ме дразниш.. Да избиваш комплекси ли си си направила регистрация?! Той виновен ли е, че е слаб??
П.Т.: Няма да е много бързо. Почвай да ядеш здраво храни богати на протеин /месо и яйца/ и започни с някакви упражнения - лицеви, клекове, набиране на лост.. Успех! :) И се научи да пишеш.

redbul2
05-26-2011, 03:59
наскУУУ беее! Какви мускООООли искаш бееее?

sisi92
05-26-2011, 05:32
^Започваш да ме дразниш.. Да избиваш комплекси ли си си направила регистрация?! Той виновен ли е, че е слаб??
П.Т.: Няма да е много бързо. Почвай да ядеш здраво храни богати на протеин /месо и яйца/ и започни с някакви упражнения - лицеви, клекове, набиране на лост.. Успех! :) И се научи да пишеш.

:lol: споко бе ''човек'' това е само една дума - кльоща.. едва ли се е засегнал и го попитах къдде иска мускули за да ми кажа упражнения .. Ама ти май за ХУМОР не си чувал/а :lol:

MrCreeper
05-26-2011, 05:36
Бахти комплексарите има в тоя форум!

navar
05-26-2011, 05:58
иначе скайпа ти кефи...
и аз искам да стана мноого умен,ама без да уча..кажете ми как ??
мускУли се правят с тренировки,и ядене...и то с конкретни тренировки...
ама напоследък явно е модерно да сеискат мускули,ама без да се тренира..

AreYouNoob
05-26-2011, 06:25
O_O
1. Трябва да ядеш МНОГО от ВСИЧКО !!!!
2. Виж в някое училище където има лостове и прави набираня широк и тесен хват(гръб и гърди) кофички (трицепс) повдигане на краката от вис (корем) и то тфа е основното, ако неможеш да правиш упражненията, който изброих прави у вас лицеви, коремни преси ...

Greennight
05-26-2011, 07:19
Яж и тренирай...

Everytime
05-26-2011, 08:52
е къде си бе Джон Сина :)

bathory
05-26-2011, 09:40
...

:lol: споко бе ''човек'' това е само една дума - кльоща.. едва ли се е засегнал и го попитах къдде иска мускули за да ми кажа упражнения .. Ама ти май за ХУМОР не си чувал/а :lol:
Аз съм си спокойна, бе ''хуманоид''.. Просто забелязвам, че във всяка една тема го има ,,компетентното'' ти мнение... :)

Chacho
05-26-2011, 10:01
O_O
1. Трябва да ядеш МНОГО от ВСИЧКО !!!!
2. Виж в някое училище където има лостове и прави набираня широк и тесен хват(гръб и гърди) кофички (трицепс) повдигане на краката от вис (корем) и то тфа е основното, ако неможеш да правиш упражненията, който изброих прави у вас лицеви, коремни преси ...

На дърпащо упражнение (разбирай каквито и да е набирания), как успяваш да тренираш гърди? Освен като стабилизатор, което е крайно недостатъчно като натоварване, гърдите по друг начин не участват в набиранията. Основно се тренират гръб, бицепс и предмишница при набиранията. При кофите се тренират гърди, трицепс, рамо и гръб (зависи от наклона)

awerw
05-26-2011, 13:55
фейк :? бая хора се хванахте

slicky
05-26-2011, 14:58
е къде си бе Джон Сина :) Аз съм Батиста. :D :D :D
П.С.: Напиши в гугъл следното:как кечистите имат толкова големи мускОли,а аз нямам.

DownloadVirus
05-26-2011, 17:15
От 3 седмици не съм влизал(защото компютъра ми се развали и искаше преинстал), влизам,гледам тая тема и направо ми иде се самоубия,ебаси тъпотията bro :D

loveca777
05-26-2011, 19:22
...

:lol: споко бе ''човек'' това е само една дума - кльоща.. едва ли се е засегнал и го попитах къдде иска мускули за да ми кажа упражнения .. Ама ти май за ХУМОР не си чувал/а :lol:
Аз съм си спокойна, бе ''хуманоид''.. Просто забелязвам, че във всяка една тема го има ,,компетентното'' ти мнение... :)
Момиче?
:shock: ;d

bathory
05-26-2011, 21:04
^Мен ли питаш? Ако да - момиче съм, защо?? хахах

Everytime
05-27-2011, 14:23
http://vbox7.com/play:f54ff2d6

loveca777
05-27-2011, 19:15
^Мен ли питаш? Ако да - момиче съм, защо?? хахах
:) Учуден бях.
Много разбираш от тренировки , че и от стриит фитнес. 8-)
Да не тренираш някое бойно изкуство? :)

loveca777
05-27-2011, 19:22
фейк :? бая хора се хванахте
Съгласен съм
Чяк сега разбрах _ мускОли

vasko5467
05-28-2011, 09:51
:D вдигане на тежести

Naik1
05-28-2011, 14:52
От 3 седмици не съм влизал(защото компютъра ми се развали и искаше преинстал), влизам,гледам тая тема и направо ми иде се самоубия,ебаси тъпотията bro :D

Иде ти да хванеш брадвата и да почнеш компа, а? :D

firstdiesel
05-28-2011, 20:51
глупостите на страна ...
трябват ти основни упражнения и прием на много въглехидрати (Високо въглехидратна диета/ ВВД)
Основни упражнения са тези които тренират големи и/или повече мускулни групи, тези упражнения са: клекове, мъртва тяга, гребане с щанга, набирания, бенч преса, раменна преса ....... и други.
БЕЗ ЩАНГА НЕ СТАВА!!!
За програма се допитай до фитнес инструктор, понеже си начинаещ първо трябва да научиш правилното изпълнение на упражненията.
Другият ми съвет е да тренираш само със свободни тежести, заеби машините, те са изолиращи уреди. (скрипеца е изключение)

Ebaticirka
05-28-2011, 21:03
Ебаси бисерите!

1. Трябва да ядеш МНОГО от ВСИЧКО !!!!
2. Виж в някое училище където има лостове и прави набираня широк и тесен хват(гръб и гърди) кофички (трицепс) повдигане на краката от вис (корем) и то тфа е основното, ако неможеш да правиш упражненията, който изброих прави у вас лицеви, коремни преси ...


:-D кльоща ... :) :) къде искаш мускули ?


^Започваш да ме дразниш.. Да избиваш комплекси ли си си направила регистрация?! Той виновен ли е, че е слаб??
П.Т.: Няма да е много бързо. Почвай да ядеш здраво храни богати на протеин /месо и яйца/ и започни с някакви упражнения - лицеви, клекове, набиране на лост.. Успех! :) И се научи да пишеш.

Следва alt+f4!

bathory
05-28-2011, 21:38
^Някакъв проблем?! :D