PDA

View Full Version : Надпис за татуировка ,идеи?



gergana7373
05-25-2011, 23:42
Такаа... ще си правя татуировка на кръста,но не по средата ами в страни между самия кръст и бухтичката на дупето, една от "звездите" по сайтовете за запознанства Ивон я има на същото място ,ако можете да видите нейни снимки вижте, та ако може някой да даде идея за надпис, не много кратък със хубав шрифт и завъртулки (шрифта да е от сорта на Only God can judje me може и още по-опетлано)

krokkrok
05-26-2011, 02:22
Щом питаш какво да пише...по-добре не я прави.

MusicAddicted
05-26-2011, 06:02
По - добре изчакай малко и сама да разбереш какво искаш да напишеш, защото, нали знаеш, че татуировките изключително трудно се махат?

xSANYAx
05-26-2011, 06:47
krokkrok е права..щом не си сигурна за надписа,изчакай,реши и се татуирай,че после като не ти хареса е ужас..
принципно момичетата си пишат ''Music makes me free'' ; ''Folow your heart'' и всякакви такива.

Colouring
05-26-2011, 06:54
принципно момичетата си пишат ''Music makes me free'' ; ''Folow your heart'' и всякакви такива.
..изтъркани фрази!
По-добре измиси нещо,което наистина означава много за теб,напомня ти на нещо и т.н.

xSANYAx
05-26-2011, 07:04
принципно момичетата си пишат ''Music makes me free'' ; ''Folow your heart'' и всякакви такива.
..изтъркани фрази!
По-добре измиси нещо,което наистина означава много за теб,напомня ти на нещо и т.н.

И какво като са изтъркани?! Тя иска просто идеи,оттам нататък ще си прецени дали става или не!

suNnykaty96
05-26-2011, 08:33
Може да е цитат от любима песен, но не нещо от сорта на 'f**k me baby, baby...', ами нещо смислено, което наистина значи нещо за теб (:

psych0
05-26-2011, 08:34
една от "звездите" по сайтовете за запознанства Ивон я има на същото място ,ако можете да видите нейни снимки вижте


:lol: :lol: :lol: :lol:

SuperBadSuperFresh
05-26-2011, 10:34
По-добре напиши нещо,в което вярваш или което значи нещо за теб.Татусите се правят,за да изразиш себе си,а не да имаш нещо шаренко някъде.Да не говорим как ще ти писне след години,ако не значи нищо за теб.

Mirage3
05-26-2011, 11:00
Ние от къде да знаем какво харесваш? Според мен щом самата ти не знаеш, не трябва да си я правиш. Помисли малко, както казаха може да е цитат от някоя любима песен. Или просто нещо, което обичаш. Аз не бих правила такива прибързани решения.

FuckingFreak
05-26-2011, 11:34
Амии .. защо не си измислиш нещо оригинално, твое, или поне да съвпада с душевното ти състояние, с нещо което си преживял(а), с нещо което искаш да ти се случи, с някаква истина която си разбрал(а), названието на нещо/някой на когото държиш и тнт .. Например аз и една приятелка ще чакаме няколко години още, за да си напишем "Няма нищо по-силно от приятелството" на китката, предмишницата или врата, все още не сме решили, но това е най-малкия проблем.. :)

darrie
05-26-2011, 14:41
Щом питаш какво да пише...по-добре не я прави.

eminemfenka
05-26-2011, 15:09
Χαλαρά, η ζωή είναι ωραία < аз бих искала да си татуирам това , един от любимите ми цитати / от любима песен, гръцка и е кратък / значи :

Отпусни се, животът е прекрасен .. много обичам и поезията, тъй ,че авторке те съветвам да се насочиш към нещо любимо,нещо ,което ще бъде само твое :) успех с избора

pitfall
05-26-2011, 15:30
избери си нещо, което значи много за теб, има някакво значение, за да можеш като погледнеш татуса са се сетиш .. ддз ...
Така, както питаш, аз бих си татуирала "СЧ", на теб може нищо да не ти говори, но за мен значи много, така че ако ти самата не знаеш какво искаш, ние няма как да знаем.

KumchoValcho
05-26-2011, 15:36
Недей
Послушай ме и след 3-4 години пак виж темата и ще се чудиш как си искала да си татуираш тея неща

anonymous708973
05-26-2011, 16:21
Искаш татуировка, но не знаеш какво да пише?!

Евала просто... :?

iiordanova
05-26-2011, 16:43
Само искам да те попитам - Защо искаш да си правиш татуировка? Защото съм сигурна,че искаш да се покажеш пред приятелките си,а не защото искаш тази татуировка. Щом питаш какъв да е надписа.. ясна си.

aLLa
05-26-2011, 19:27
Защо не се опиташ сама да формулираш надписа си, това трябва да е нещо специално за теб, нещо със сантиментална стойност.. не фразата, красяща тялото на поредното момиче.
Татусът трябва да е нещо различно, не прави грешката да си го направиш, защото е модерно.. после ще съжаляваш.
Аз лично повече от година обмислях какво да представлява моят, докато съм напълно сигурно, че е това.. което желая :)

gergana7373
05-26-2011, 19:50
Само искам да те попитам - Защо искаш да си правиш татуировка? Защото съм сигурна,че искаш да се покажеш пред приятелките си,а не защото искаш тази татуировка. Щом питаш какъв да е надписа.. ясна си.


аз не питах толкова за надписа,колкото за начина по който ще бъде изписана ,но явно от такива критици като теб бях доста погрешно разбрана ,както и да е мс за мнението !

aLLa
05-26-2011, 20:07
Можеш да си изтеглиш различни шрифтове.. и да си харесаш :)

Yanakiewa
06-07-2013, 11:32
Оле ;д Преди 2 години като си правих първия татус и аз не знаех какво да си направя, бях решила нещо и си записах час само че в последния момент реших че това няма смисъл защото беше "В" буквата на тогавашният и настоящият ми приятел. Обаче 1 ден преди това реших, че не искам това и в последният момент ме освети. Направих си татус "Victory" означава "Победа" и има смисъл за мен. До сега такава не съм виждала на друг човек. И сега освен този татус имам и ∞ (infinity) аз имам само знака, имам и пеперуда, която означава безсмъртие, птички които значат свобода, водно конче което означава съвършенство (успех и щастие), имам и надпис Good things come in good time - Wiz Khalifa, също имам и dad, i love you и отдолу пише 08.06.1973 (датата на тати ;д ) Това за мен са неща, които имат огромно значение за мен и така. Скоро мисля да си правя "Mirror is my best friend, because when i cry it never laughs - Charlie Caplin " . А ти щом искаш да си направиш татос само за да имаш нещо нарисувано, няма смисъл .. Направи го защото има значение за теб :)

YSMF
06-07-2013, 11:51
аз не питах толкова за надписа,колкото за начина по който ще бъде изписана ,но явно от такива критици като теб бях доста погрешно разбрана ,както и да е мс за мнението !
http://www.dafont.com може в самия сайт да видиш как ще стои написаното