PDA

View Full Version : Търся един стар филм..?



mishletyyyyyyyy
05-26-2011, 07:52
Здравейте,моля ви помогнете ми!От няколко месеца отчаяно се опитвам да намеря един страр игрален филм,но не мога да си спомня как се казваше.Бях малка когато го даваха.Мисля че годината на излъчването му беше 1995-1996 ама не съм сигурна.Филмът не беше български,а жанрът му беше нещо между ужаси,мистерии.Ето и това,което си спомням от сюжета:Във филма се разказваше за една млада и красива зла жена и мъжът и.Те живееха в голяма къща.Една вечер жената умира(но тук не си спомням от какво умираше)съпругът и съкрушен от загубата, обикалял из къщата с мъртвата си жена на ръце и я оставил в една от стаите завинаги без да я погребе.Минават години и при самотния си баща се върнала дъщеря му.Тя искала да разбере,защо баща и я е пратил да расте далеч от дома?Вдовецът не се зарадвал от идването на дъщеря си,казвал и да си отива,защото е в голяма опасност..Девойката поискала да научи как е умряла майка и.Баща и и разказал.Също така и споделил,че мъртвата и от години майка обикаля тази къща.
През ноща бащата отишъл в стаята на дъщеря си,за да провери дали е добре,когато влязъл тя била завита през глава,дръпнал одеялото и видял,че момичето е мъртво-бледо като платно,но красиво без никакви рани и кръв.Вероятно това е било дело на майка и.Той много се натъжил,че не могъл да я спаси.
(Ясно помня последната сцена от филма)Мъртвата жена душеше мъжът си на леглото и в борбата свеща,която стоеше на шкафа падна и всичко се подпали.Филмът завърши как цялата къща гори в пламъци!!!

mishletyyyyyyyy
05-26-2011, 07:55
Моля ви ако не се сещате за името на филма ми кажете кой или къде могат да ми помогнат.Благодаря предварително!

RaisedOnRock
05-26-2011, 09:53
много стар

1995-1996
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

иначе не съм го чувала,но успех в търсенето=]

EJIu
05-26-2011, 11:28
Интересно, ще следя темата, дано да разберем, че ми стана интересно :D

mishletyyyyyyyy
05-26-2011, 12:05
много стар

1995-1996
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

иначе не съм го чувала,но успех в търсенето=]

Казвам много стар,защото изобщо не съм сигурна годината на излъчването му....Един филм се създава през една година ама могат да го излъчват и много след това.А аз казвам 1995-1996 понеже го смятам така:Аз съм набор 91 и за да си го спомням трябва да съм била поне на 6 или 7 години незнам точно.Ако питате мен филмът е направен много преди 1995-1996 някъде 80 и някоя.За това казвам така!!!! :)

EJIu
05-26-2011, 16:59
Пробва ли да го потърсиш в imdb.com или на английски в гугъл да се опиташ в резюме?

mishletyyyyyyyy
05-27-2011, 07:34
Да пробвах,но нищо.Само на английски не съм опитала.Благодаря ти ще пробвам и така :)

mishletyyyyyyyy
05-28-2011, 13:50
Оххх и така нищо не намирам незнам вече кво да правя ;( Но няма да се откажа.В други два форума ми писаха,че филма им е познат,но и те не помнят заглавието. :( :( :(

mishletyyyyyyyy
06-06-2011, 09:20
Здравейте отново.Намерих филма "Tales of Terror 1962" Самоче немога да намеря БГ субтитри само за първата част ми трябват"Morella" ..моля ако някой може да ми помогне да пише...!