PDA

View Full Version : Въпрос към женската аудитория



BlindedAngel
05-26-2011, 09:37
Душата на компанията.Този, който може да накара 20 човека да млъкнат и след това да се смеят в един глас, този който като тръгне на разходка и през 10 метра се спира да поздрави някой приятел/ка.Този, който доста хора го познават и канят да излизат навсякъде, но в същото време се държи земно и ненахакано.Та въпроса ми е как бихте подходили към такова момче/мъж ? Въпроса ми е породен от ситуацията снощи, в която скромна компания от аз, още един приятел и четири момичета бяхме седнали на кръчма на плажа за по едно пиене и едното момиче просто прекалено явно почна да ми прави някакви намеци, че чак куцо са получи.Момичета иначе е симпатично, но след толкова явен опит за нещо, ддз просто и малкото желание, което може да съм имал към нея тя го уби. 8-)

w0sh
05-26-2011, 09:41
Ти ли си душата на компанията :razz:

Josefinne
05-26-2011, 09:44
Ами, къв' е проблемът? Просто си стоиш там и с адеквтано идеферентното си настроение й показваш, че не те кефи подобно държание. Пък като и тя постне темата във форума "Що не ми връзва" ще й кажем да си обере лигите и да пробва пак.

BlindedAngel
05-26-2011, 09:46
Ти ли си душата на компанията :razz:
Да.Нещо нередно ли ти са струва ?

w0sh
05-26-2011, 09:52
Стана ми любопитно що за компания е.

Ssummerjam
05-26-2011, 10:41
Минутки за самореклама 8-)

Josefinne
05-26-2011, 11:02
Минутки за самореклама 8-)

+1

badsector
05-26-2011, 11:22
От наблюденията ми в такива ситуации, статистиката показва, че по-леконравните момичета се зарибяват по такъв тип момчета, докато по-сериозните могат да бъдат само приятели с тях.

w0sh
05-26-2011, 12:32
и 20 човека млъкват и след това се смеят едновременно.

NomNomNom
05-26-2011, 13:17
Как бих подходила ?

Ще продължа да си правя това което си правя ( или да стоя и да се чудя, защо съм на някаква маса с хора и има някакъв безумен спам ) .
Такива мъже не ме привличат сексуално :/
Пускам си такова бръмчене покрай ушите.
После разбираш , че е от малката пишка.
И от други рандом малки по количество неща за които си наваксва.

mrazqkindergarten
05-26-2011, 13:30
Не мисля, че ако се държеше толкова "ненахакано" щеше това да те откаже от момичето. ;)

Hilary_
05-26-2011, 14:24
Земен? Колко да си земен? След такова описание силно ме съмняваш .. 8-)

Пък и ако момчието ти е харесало наистина, нейната смелост към теб нямаше да те откаже ..

SisiStrange
05-26-2011, 15:01
:lol: :lol:

Докато четох поста ти наум ми звучеше:

"I'm too sexy for my shirt
too sexy for my shirt
So sexy it hurts... " :D :D :smt002

Смъкни малко егото. Да си имаш самочувствие е хубаво, но да се описваш така сам? :-o Земните хора оставят другите да ги хвалят. :wink:

По темата: не бих подходила никак. В повечето случаи едно момче с такова его, не би забелязало момиче, което денострира интерес.

magita
05-26-2011, 22:25
ее поне си душата на сайта... продължавай в същия дух да ни забавляваш :grin: :grin:

asasfdf
05-26-2011, 22:51
Ми ясно е, че момчетата обичаме да преследваме и ни възбужда, когато "хващаме" жертвите си. Нормално е да ти умре интересът, когато ти идва наготово. Не е преценила, че такъв сноб има нужда от повече пиене, за да му затъпи плажното самочувствие, грешката е нейна ;s

TheNewReligion
05-26-2011, 23:03
Честно казано хората тип "душата на компанията" са ми съмнителни. В повечето случаи се оказват някви пълни паляци, страдащи от липса на внимание. Въобще границата м/у т'ва да си душата на компанията и т'ва да си индивид, недаващ думата на никого и правещ се на клоун с цел да получи одобрение,избивайки комплексите си, е много тънка. Понякога даже лицемерни и с прекалено голямо самочувствие ми идват. Често съм попадала на хора от тоя тип, 'дето смятат, че всички са длъжни да ги харесват и да им се възхищават. Е, да, ама не. Плюс т'ва понякога са си просто екземпляри за общо ползване.
Нищо лично към екстровертните хорица с чувство за хумор и умерено самочувствие. Просто трудно мога да ги отсея от стадото на гореописаните.
Как бих се държала ли? Не знам. Има мноооого малка вероятност да ми допадне такъв човек. Вече написах защо.

П.П.: Грозна самореклама, наистина.

MaLkaTa_LaDy
05-27-2011, 06:33
Ми ясно е, че момчетата обичаме да преследваме и ни възбужда, когато "хващаме" жертвите си. Нормално е да ти умре интересът, когато ти идва наготово.
До тук само...
Пренебрегвам саморекламата и голямото его. Та вероятно няма да му обърна повече от необходимото внимание. Ще гледам да се забавлявам през вечерта, като причината да ми е хубаво не е защото той е там. Според ситуацията би следвало да покажа нещо, което повечето момичета не притежават. Ще го оставя да се направи малко на мъж, но без особено много възхищение от моя страна. Щом го искам за мен, ще трябва да се потруди повече...
П.с. Темата ми хареса! Все повече се убеждавам, че мъжете [момчетата] им трябва да преследват и да печелят с усилия жената [момичето].

balu4ka
05-27-2011, 06:49
Никакъв интерес няма да изпитам към такъв самовлюбец.За съжаление,имаш голяяяямо самочувствие ,а дали то е с покритие?...Такива момчета,доста явно ме дразнят.И наистина границата между това да си забавен, и да се опитваш да бъдеш такъв ..е много тънка.Не се мисли за толкова недостъпен или пък едва ли не "мечтата" на evryone . Смъкни го т'ва твоето его,щом вече си стигнал до тук ..не е на добре работата .

BlindedAngel
05-27-2011, 10:39
Ехе каквото нападнахте.Не ме познавате, явно не може и да разберете.Да - самочувствието си го имам, но то е защото има на какво отгоре. 8)

SisiStrange
05-27-2011, 12:05
Ехе каквото нападнахте.Не ме познавате, явно не може и да разберете.Да - самочувствието си го имам, но то е защото има на какво отгоре. 8)
Напротив, можем. Има по един такъв във всяка компания. Винаги са ми се стрували прекалено шумни. Все едно крещят и дрънкат глупости, за да прикрият собствената си реална несигурност. Когато съм нервна или нещо не се чувствам в кожата си и аз започвам да ръся простотии.

sladur4etyYy
05-27-2011, 12:42
съмнявам се да съществува толкова неустоим пич, че да тръгна да му се натискам така. не се впечатлявам лесно.
а и това е доста неуспешна стратегия, без значение дали е душата/ сърцето/ бъбрека и т.н. на компанията.