PDA

View Full Version : Момчета помагайте :р



6mateto
05-26-2011, 11:44
Другата седмица приятелят ми има рожден ден, а аз нямам идея какво да му купя...нямам и мн пари и се колебая между някаква дреха или другия вариант да го викна у нас и да го побъркам...да му позволя да прави с мен каквото иска...да му дам да сбъдне всички свои най- мръсни представи и мокри сънища. Та въпросът ми е вие какво бихте предпочели...дреха или по- мръснишко държание от страна на момичето :P
П.П. питам вас защото знам, че за повечето момчета секса е на първо място :D :-D :-D :-D :grin:

Luci
05-26-2011, 11:50
Погледнато от естетическа гледна точка според тебе кое е по-доброто ?

6mateto
05-26-2011, 11:52
Ами не знам...той има много дрехи, но и със секса не изоставаме, но той попринцип е по обикновен (секса) , а сега мисля нещо по- нестандартно да е :-o

Luci
05-26-2011, 11:55
От гледна точка на това, че секса е "безплатен" хаха може да му купиш дреха и после да правите див секс.

LadyDi
05-26-2011, 11:59
Понеже нямаш пари, подаряваш секс???
Толкова неща можеш да му подготвиш без пари или поне с минимални средства.
Ма тва е то. Липса на фантазия и непознаване на половинката...

MusicAddicted
05-26-2011, 12:01
Ами, не знам на колко си години, но като си народите дечица, сексът :? Ще си спомняте все за обикновения секс. И тогава ще си подарявате многоооооооооооо дрешки, копчета, игли ...

Схващаш ли? Правете секс като диви животни, че да се нарадвате, докато не се подложите на 18 годишното изпитание "лишаване от секс". Така че второто.

И на мен ми дойде идеята - ако си +18 си купи еротично бельо, за да му стане още по-интересно, или му купи на него.

Но задължително второто.

И още една идея :D . Купете си секс играчки. ;)

GrindBlardian00
05-26-2011, 12:08
^На баба ти футболните гащи, както се казва...

"Правете секс, докато сте на 14, щото на 15 вече не става..."

Купи му/направи му (в сми на "създай", не да му духаш) нещо лично, секс се прави всеки ден и секс-изненада също може всеки ден да се направи.

В сми, хубавите изненади са по-хубави, когато не са свързани с определени дати и събития, особено когато е нещо интимно като секса.

А ако сексът не е точно в сферата на интимното за вас... Тогава не знам.

shadow4e
05-26-2011, 12:21
Ти сигурна ли си, че си готова да му изпълниш и "най-мръсните" желания въобще. Не ми е ясно как става това днес да имаш задръжки с гаджето, а за утре вече да му кажеш да нямате никакви.

За дреха, то и те не са евтини, така че можеш да доразвиеш първата идея като и накупиш разни неща примерно или ги подготвиш/осигуриш. Постарай се все пак. Едното по-мръснишко държане не е подарък, то или ти идва отвътре или не.

6mateto
05-26-2011, 12:27
Ми нямам никакви идеи...изобщо не ме бива в подаръците, аз попринцип давам пари, но някакси не върви да му дам :D . Ако имате идеи или нещо, което вие сте правили, с по- малък бюджет, ще приема идеите ви с радост :-D

Biskfitka
05-26-2011, 12:50
Парфюм,банално е,но влиза в употреба,ако знаеш вкуса му де 8-)
Пуши ли? Има много хубави подаръци за пушачи (особено за мъжете..)
Сексът пак можете да си го направите,а и повярвай ми-не би направила всичко....

cherinka
05-26-2011, 13:31
Ти сигурна ли си, че си готова да му изпълниш и "най-мръсните" желания въобще. Не ми е ясно как става това днес да имаш задръжки с гаджето, а за утре вече да му кажеш да нямате никакви.

За дреха, то и те не са евтини, така че можеш да доразвиеш първата идея като и накупиш разни неща примерно или ги подготвиш/осигуриш. Постарай се все пак. Едното по-мръснишко държане не е подарък, то или ти идва отвътре или не.
Това ме подсеща за един епизод на "Сексът и градът". Любовникът на Кари я пита дали би направила всичко за него, след като тя отговаря 'да', той й шепне, че искат да отидат в банята, да се разгорещят, след което да си вземат един освежаващ душ и накрая той да се изпишка върху нея. :D :D

Иначе по темата ще кажа, че щом това е неговият рожден ден, подаръкът не би трябвало да е обвързан с някакъв запомнящ се момент или подарък, напомнящ за теб - за това има свети валентиновци, и разни други любовни празници (хаха), когато става въпрос за рожден ден, според мен трябва да е нещо, свързано с него за него си. Нещо, от което ще се зарадва, което му е необходимо, което иска и т.н.


Мен много ме зарибява и увлича да чета из нета какви подаръци си подаряват дългогодишните обвързани с/без брак. На моменти имам чувството, че като че ли техните подаръци са най, най. Например една двойка много дълго време опитвали да си направят бебе. Накрая жената забременява, пази го в тайна от мъжа си и за не помня какъв празник или без повод май, подарява на съпруга си снимка от видеозона на бъдещото им съкровище. :) Така се разциврих, след като го прочетох, да не ви говоря. 8-)
Или една друга мадама занесла снимка на починалия баща на съпруга й да я реставрират, след което да я направят на голям портрет, понеже мъжа й адски много обичал и уважавал баща си и бил съкрушен след смъртта му, и това му го подарила за рожденния му ден.
Ей това са подаръци за мен. Нещо, което ти отнема доста време от свободното ти такова, въображение, мисъл, действия, подготовки, а не да влезеш в магазина, да вземеш нещо, да излезеш и край.

Може и торта да му направиш, банално, ама жеста се цени. (както мойто кюфте, както един съфорумник го нарече 8-) )

Greennight
05-26-2011, 15:04
Сексът,сексът...Дрехата може да не му хареса,ама секса,ако е от сърце няма кой да не му хареса :lol:

bloodyF
05-26-2011, 16:05
вземи му нещо дребно, което ще му остане и после отидете у вас, където е препоръчително да има ..вечеря например.. или поне нещо за ядене, приготвено от теб..пък после ще се награбвате, не се притеснявай :lol:

6mateto
05-27-2011, 09:54
Благодаря за идеите...мисля че най- големия проблем е, че не яде торти :D :D :D, също и гривни не носи :o , но пък има мотор който обича повече от всичко на света....да взема да му подаря някоя гума или туба с бензин :razz: :razz: :razz:
П.П. сори че се обърнах за мнение само към момчетата :-)

Greennight
05-27-2011, 10:08
Зимаш 1 сметана,намазваш го целия и го облизваш :P 8-)

w0sh
05-27-2011, 10:12
купуваш му една книга.

fap fap fap.

GrindBlardian00
05-27-2011, 11:03
Напиши му списък с причини моторът ДА НЕ Е по-добро гадже от теб.

Започни с половите си белези и ще го зарадваш, като осъзнае разни ралти.

Scrat
05-27-2011, 12:01
Зимаш 1 сметана,намазваш го целия и го облизваш :P 8-)

мотора :Д

daerklord
05-28-2011, 12:57
добре де са в крайна сметка кжо направи.

ohluv
05-28-2011, 13:49
Секс и му сготви пиле с ориз или мусака да се наяде човека после :D грух-грух

daerklord
05-28-2011, 14:12
ми браво тогава :D :D :D :D
Било е запомнящ се рожден ден :P :P

6mateto
05-30-2011, 12:32
абе той рожденият ден не е дошъл още :D даваха ми идеи да му подаря нож, ама било на лошо...и мотора ще продава :( и аз продължавам да нямам идеи :(

daerklord
05-30-2011, 17:33
Еми значи само едно пстава.... :P :P

Rorschach
05-30-2011, 18:12
Той кара мотор, а ти мислиш да му подариш... секс. :lol:
И разни лумпени те подкокоросват да го направиш... :lol: :lol: :lol:

толкова ли не се познавате, че да знаеш какво би го зарадвало.




ПП. Тъжното е, че само един човек предложи книга, но това беше подминато с презрение...