PDA

View Full Version : Програма за блокиране на повиквания nokia5530



MartiSSima
05-26-2011, 16:38
Здравейте!Спешно ми трябва програма с която да блокирам един номер който ми звъни и ме притеснява!Много ще съм благодарна за бърза реакция от ваша страна! :)

dead_princess
05-26-2011, 20:55
Няма такива опции този телефон.Дори и да отидеш в офиса на мобилният ти оператор ще ти кажат, че трябва да се пусне молба и евентуално чак тогава ще блокират номера, макар че на мен ми казаха да пусна жалба в полицията..

cherinka
05-27-2011, 05:17
Вкарай определения номер в група, съответно с "тон" без звънене и без вибрация.

И аз съм с такъв телефон, не съм проверила дали има такава опция, ама едва ли. Просто за около седмица бях пренасочила всичките си входящи повиквания към една фирма за таксита. После на един познат номера му стана невалиден, та и към този номер пренасочих повикванията за кратко. И така.

А пробвала ли си с "Ако обичаш, престани да ми звъниш, защото ме притесняваш и не ми е приятно"? Попринцип, хората разбират тези думи...

ss9
05-28-2011, 12:11
Аз съм с Нокия 5800, те имат един и същи Symbian обаче, така че предполагам ще стане тази програма и за твоя телефон. Значи, влизаш в Ovi Store (или Магазин, ако ти е на български телефона), правиш си акаунт (ако нямаш), търсиш "Block List" и има много програми, които ти предлагат това ;)

Edit: открих, че и Kaspersky Mobile Security има "Anti Spam" функция, с описание - "block annoying and unwanted calls and SMSs", т.е. и това би трябвало да ти свърши работата. СВАЛИ (http://www.kaspersky.com/mobile_downloads?chapter=207716650)