PDA

View Full Version : Има ли смисъл от татуировка ?



atractive
05-26-2011, 15:56
Да излушам вашето мнение. Искам татуировка на ръката - от китката до над лакътя. Като тази http://www.modern-savage.com/tattoos/bio/tattoo_bio_037.jpg
Та незнам дали има смисъл да си направя и няма ли шанс да ми писне бързо :smt085

BrainDamage
05-26-2011, 16:01
Докато не си сигурен на 100%, че я искаш - не си прави. Не очаквай някой тук да ти каже дали има смисъл или не да правиш нещо, което ще стои на теб, а не на въпросния някой, цял живот.

atractive
05-26-2011, 16:02
Да, прав си но пък сега нали има и нови процедури - това с премахването с лаззер на татуировките ?

Greennight
05-26-2011, 16:10
Не бих си направил татус,освен ако не е нещо много важно за мен.Мислил съм да си татуирам герба,или знамето на България на рамото,или пък името на някой важен човек или значима фраза за мен.Никога не бих си нарисувал някви йерогрифи,дракони и всякакви подобни драсканици и глупости,които нямат никакъв смисъл.

slicky
05-26-2011, 16:13
Не бих си направил татус,освен ако не е нещо много важно за мен.Мислил съм да си татуирам герба,или знамето на България на рамото,или пък името на някой важен човек или значима фраза за мен.Никога не бих си нарисувал някви йерогрифи,дракони и всякакви подобни драсканици и глупости,които нямат никакъв смисъл. +1

KumchoValcho
05-26-2011, 16:14
Не бих си направил татус,освен ако не е нещо много важно за мен.Мислил съм да си татуирам герба,или знамето на България на рамото,или пък името на някой важен човек или значима фраза за мен.Никога не бих си нарисувал някви йерогрифи,дракони и всякакви подобни драсканици и глупости,които нямат никакъв смисъл.Татуировките са изкуство, не е нужно да се татуират само някакви универсални символи, в смисъл ако дракона символизира за теб нещо по артистичен начин не е тъпо да го направиш.

Както и да е, по темата:
Недей.

Nam3less3
05-26-2011, 16:15
Тва пък е още по-голяма глупост да си татуираш герба, знамето или имената на разни хора.

Bokonon
05-26-2011, 16:33
Мислил съм да си татуирам герба,или знамето на България на рамото

ако направиш това ще си мега трю, а също така можеш и да ядеш много бой, по-добре не го прави, всичко друго може ?!?

Greennight
05-26-2011, 16:43
Мислил съм да си татуирам герба,или знамето на България на рамото

ако направиш това ще си мега трю, а също така можеш и да ядеш много бой, по-добре не го прави, всичко друго може ?!?Що пък да ям много бой ? :-o И не го правя,за да съм "трю",или квото и да било,а просто така показвам на себе си и околните,това което за мен е важно...Не те разбирам...Предпочиташ някви йерогрифи,или тъпи надписи от рода на "Онли гад кен джъдж ми",пред нещо такова ?

PinkFloydSound
05-26-2011, 16:57
Мислил съм да си татуирам герба,или знамето на България на рамото

ако направиш това ще си мега трю, а също така можеш и да ядеш много бой, по-добре не го прави, всичко друго може ?!?
Силен аватар.

Nam3less3
05-26-2011, 17:03
Мислил съм да си татуирам герба,или знамето на България на рамото

ако направиш това ще си мега трю, а също така можеш и да ядеш много бой, по-добре не го прави, всичко друго може ?!?Що пък да ям много бой ? :-o И не го правя,за да съм "трю",или квото и да било,а просто така показвам на себе си и околните,това което за мен е важно...Не те разбирам...Предпочиташ някви йерогрифи,или тъпи надписи от рода на "Онли гад кен джъдж ми",пред нещо такова ?Показваш само, че си глупав.

Greennight
05-26-2011, 17:05
Еми обоснови се тогава.

Bokonon
05-26-2011, 17:19
смисъл тук определено няма http://bliogbg.wordpress.com/2010/08/29/104/ ?!?

Rorschach
05-27-2011, 06:03
тц...

aLLa
05-27-2011, 12:57
Щом се колебаеш, значи не си готов за татус.Трябва да си напълно убеден какво точно искаш и да знаеш какво значение ще има за самия теб :)