PDA

View Full Version : хора дайте съвет



pink123
05-26-2011, 16:41
Моля само не ме съдете.. значи онзи ден спах с приятеля си,но без презерватив ние даже и не очаквахме да спим, аз го помолих да не го правим,но той не помня какво каза и го направихме .. има ли шанс да съм бремена при условие,че предния ден ми беше свършил цикъла ? Зная,че постъпката ми не е правилна,но просто днес не ми е добре и като му казах той започна да се притеснява повече и от мен ;х

UltraBlue
05-26-2011, 16:44
Ми дай малко подробности..пича свърши ли в тебе?

pink123
05-26-2011, 16:49
не,но свърши и веднага си го е пъхнал, а аз за всичко това разбрах чак след края когато го попитах къде е свършил и той каза "там и там" и като започнах да викам 3 часа съм му чела конско,а и още нещо след това забелязах,че ми е покапало още малко като кръв както ми капе когато ми спира и на следващия ден пак имаше,дали е възможно още да не ми е било спряло ?

BriNGeR
05-26-2011, 16:55
Отивай и пии ескапел веднага! Ако не са минали 72 часа ако е свършил и го е пъхнал пак без да го мие или да пикае то има голям шанс.. :?

pink123
05-26-2011, 16:58
аз знам няколко начина една приятелка ми беше казала,че преди пак се бях притеснила и тя ми каза как в рамките на един месец мога да направя нещо като аборт защото тя е била със сигурност бременна и като го е пила е абортирала и само да кажа,че не е някаква билка,че да е вредно,най-много да се причини язва ..

the_man
05-26-2011, 16:59
Абе чак голям не е шансът.. малък е, но го има, така че верно удари един ескапел.. а ако са минали 72 часа... иди на църква и се помили... малък е шанса... ама ако не го искаш нали си чувала за Мърфи 8)

zooyork
05-26-2011, 20:20
аве стига с тоя ескапел как може да е бременна при положение че яйцеклетката е паднала?!?!? и не е била в овулация ...за мен е абсурдно да е бременна..ама знае ли човек кви аномалии. Според мен веднага е трябвало да отиде на гениколог....
Ескапел не е шега работа, преди да го измислят кво са правили момичетата. Гинеколог.... ;]]]

UniCoWN
05-26-2011, 23:37
Подкрепям горното мнение. Шанса да е станало нещо е сигурно <1% ;)
Току що ти е свършила менструацията, а дните с голям шанс за забременяване при редовен цикъл са чак след 14 дена.
Според мен не трябва да пиеш ескапел. Първо адски много ще си навредиш на организма и то за нищо,
и второ - ще пръснеш ей така на вятъра стабилно едни 40 кинта, надали ти се дават.. :lol:

the_man
05-27-2011, 08:25
Шанса наистина е малък... колко да е малък, колкото е шанса за близнаци, когато "падат" 2 яйцеклетки примерно... С бебетата шега не бива според мен, за това удари едно хапче, верно вредно, верно скъпо, ама пък ше ти е мирна главата... и не е зле и на гинеколог да идеш... Колкото до едно време кво са правили момичетата - аборти са правили... или са раждали :D

badsector
05-27-2011, 10:42
...3 часа съм му чела конско,а и още нещо след това забелязах,че ми е покапало още малко като кръв както ми капе когато ми спира и на следващия ден пак имаше,дали е възможно още да не ми е било спряло ?
Направо още си била в края на цикъла и няма смисъл да се тровиш с разни хормонални хапчета. Следващия път, ако ти се случи подобно нещо, веднага отивай в банята с дамския душ. Ако пък случайно някой ден забременнеш, без да го искаш, вече има кажи-речи безопасен медицински аборт, който е горе-долу като спонтанния, така че не се притеснявай :)

mirchee
05-31-2011, 07:32
А ако до следващата ми менструация остават някъде около 7-8дена,има ли вероятност да забременея?моля ви отговорете ми !!!!! днес е третия ден от както пих ескапел,но не знам вече какво да мисля.

danielpetrov1991
05-31-2011, 12:10
Абе не си бременна бе споко. Щом е веднага след цикъла, това означава, че има поне 7-8 дни до овулацията, а сперматозоидите умират до 5 дни в матката. Да не говорим, че и след това ти е текло... Като си в цикъл и да се празнят в теб няма ад забременееш. Образовай се малко, питай чичо гугъл за тея неща. И какво пък толкова нередно имало да го правиш с приятеля ти не разбрах, ти да не си монахиня?

pink123
06-01-2011, 08:33
Значи не съм казала,че има нещо лошо да спа с приятелят си,но просто няма да допусна той да свърши и пак да си го вкара в мен.Онзи ден така го оплаших,че невярвам на никоя друга да смее е да направи така.А относно образоването,преди да пусна тази тема съм изчела поне 30 статий в гоогле,но все пак си ми е притеснено.

dimitar_ak
06-01-2011, 08:54
Най-вероятно не си бременна, но това което е направил си е равносилно на това да свърши в теб. Абсолютно незащитен полов акт.

RoSKo0o0
06-01-2011, 09:20
Малоумници :?

Violenza
06-01-2011, 16:02
Малоумници :?
И аз това щях да напиша. 8-)
Защо изобщо правите секс? За половин час удоволствие си тровите нервите цял месец докато ви дойде...

bEbsI
06-01-2011, 16:52
Ескапел се пие ,когато е наложително,а не се гълта като бонбонки. На мен лично един единствен път ми се беше наложило и нямах никакви,ама никакви странични ефекти . В твоя случай ти си преценяваш..шансът наистина е малък,но го има. Ще ме извиняваш,но не знам къде е акъла на приятеля ти като свърши веднага да си го "пъхне там".

danielpetrov1991
06-01-2011, 16:55
Незнам къде е и нейният акъл като свърши приятелят и тя да му даде да и го пъха веднага. Ами да ще ти е притеснено. И аз съм се притеснявал, въпреки шанса да е бил супер минимален. Така ще ти е, докато не ти дойде цикъла и после ще ти падне камък от сърцето.

Downtown
06-01-2011, 22:35
не не не ....не си бременна ама трябва !!! та да хфанете да са научите ... и пича и той .... и ти ... бил казал нещо и го направили ... егати сладкодумеца !!! и после малкия пишлиганин свършил и ти ги вкарал .... -.- ... ех ... просите си вия едно детенце на главата ... ама по тъжния факт е че ако беше бременна щеше да го абортираш с шанс да си ебеш майката на организма ... сори за сичкият този хейт ... ама ... наистина сте глупави ;/ ти най-вече ... хем не искате деца ... хем искате без презерватив ... емммм сори ... тая мадра още не ....

Sapunji
06-01-2011, 22:41
Вика най мн язва... ти знаеш ли кво е язва ве малолетно ку*ве

MojoJojo88
06-02-2011, 09:42
Вика най мн язва... ти знаеш ли кво е язва ве малолетно ку*ве
Явно не знае...и явно идея си няма, че от язва се умира... :?

xch0colattegiirlxx
06-04-2011, 07:23
Ами възможно е да си забременяла дори и той да не е свършил в теб :? Но за всеки случай си направи тест за бременност.