PDA

View Full Version : Поредна банална история за влюбването



justwonderingwhy
05-26-2011, 19:27
Така... Определено няма значение на колко съм, откъде съм и тн. Историята ми е банална, но няма с кой да го споделя... И с риск да бъда посрещната типично по "български", ще карам нататък... Всичко сигурно сте го чели милион пъти... Рядко се влюбвам, ама тоя път ми се случи. :-D Ииии се влюбих, ама а де! Отначало момчето, което харесвах даваше някакви признаци, че го интересувам (в разпознаването съм добра, хората около мен са си прями). Това е едно на ръка... Иии после осъзнах, че просто няма да се получи и че трябва да се откажа. Работата е че не мога! При друг случай съм си казвала КРАЙ и толкова, но сега не мога. Става за ден-два, обаче като го видя ии :( ... ЗНАМ, че нищо няма да стане, отхвърлям предложенията бъди ОПТИМИСТ (знаете ги, приятелите), но въпреки това не съм готова да се откажа. И тва ми е основния проблем. НЕ търся някой, който да ми реши проблема, просто ако има някой да удари едно рамо, да сподели опит и тн и тн. За тези, които се ядосват, че са загубили "ценно" уеб-време-съжелявам. За тези, които имат какво да кажат-да заповядат! :)

bitchwolf
05-26-2011, 19:33
Как разбра че няма да стане? Какво те накара да мислиш така?

SkiCatA
05-26-2011, 19:43
Мии честно да ти кажа от темата нищо, ама нищо не разбрах освен, че не знаеш, какво искаш !?!

zlonamerena
05-26-2011, 20:08
Мии честно да ти кажа от темата нищо, ама нищо не разбрах освен, че не знаеш, какво искаш !?!


Аз също нищо не разбрах от цялата работа... :-D

Ducati
05-26-2011, 20:15
Споко, нищо не е свършило още. Може би, момчето се притеснява да ти го покаже. :)

roseleaf94
05-26-2011, 20:28
Има два варианта:
1. Той да е играч. Едно момиче понеделник, второ- вторник етц.
2. Наистина да му е неудобно до покаже чувствата си. А и годините СА от значение. Ако сте 13-15 има голям шанс той да не разбира какво как се прави. А ако сте по- големи, то тогава защо не поговорите човешки?

pyo
05-26-2011, 20:51
Ако знаеш колко добре те разбирам... абсолютно същата ситуация е и при мен. При моя случай още не съм казал какво чувствам към момичето... просто се опитвам да я забравя, ама НЪЦ :( не е толкова лесно... Надявам се при теб поне да има някакъв успех :)

badsector
05-27-2011, 09:04
Е верно как разбра, че нищо няма да стане? Пробва ли се да му намекваш, че ти е интересен, да го сваляш...?

felisiti19
05-27-2011, 13:39
Не се притеснявай при мен положението беше подобно момчето от моя клас ми предложи обаче аз си бях втълпила че няма да стане и го отрезах ( адски мн го харесвах) и сега той ходи с най-добрата ми приятелка затова дай му малко време да ти предложи а ти не бъди толкова убедена че нещата няма да се получат :))

Metallica12
05-27-2011, 13:55
Здрасти.Същото положение беше и при мен и напълно те разбирам!Аз пък заразлика от другите няма да ти натяквам колко шансове имаш,защото ти самата каза ,че не искаш такива,ако мога да ги нарека'' мечешки услуги''.Ситуацията е доста неприятна,но като гледам си реалист и борбен човек- просто се опитвай да го виждаш колкото се може по малко,блокирай го в скайп и фейсбук,ако събереш тези сили,излизай навън с приятели,не стой сама,защото става по лошо.Но каквото и да си говорим,според мен най-добрият лек е нова любов.Просто мое мнение :)

SmilezZz
05-27-2011, 14:31
И как така изведнъж ти хрумна,че нищо няма да се получи ? Има ли си някаква причина или просто , и ти самата не знаеш какво искаш..

Все пак ако не си опитала,няма как да знаеш дали има шанс да сте заедно.. Просто опитай..

Както ти казаха - може да е срамежлив,да не знае как да си показва чувствата..