PDA

View Full Version : Хелп



php
05-26-2011, 20:39
Здравейте :)

Преди време вървях със едно момиче и скъсахме.
Сега ми харесва много същото момиче но незнам как да постъпя след като съм вървял със нея един път и сме скъсали по една причина сега незнам кво да правя :(
Някой ако може да даде съвет как да и покажа че я харесвам адски много.

roseleaf94
05-26-2011, 21:00
Ами аз бих те посъветвала да я питаш!!!!! От опит не боли (много) А и какво от това, ако тя ти откаже? Не е като да я изгубиш отново! :)

aLLa
05-26-2011, 21:02
Дълго ли не сте се чували ?
Обади и се да се видите, пиши и в скайп, за да видиш как е.. за нещо сериозно ли се разделихте? Ако сте си останали в добри отношения и си няма приятел.. предполагам, че няма да е против да излезе с теб. След това ще си усетиш как стоят нещата :)

Josefinne
05-26-2011, 21:05
Сваляш я като да е чисто нова и вървежна ;)

П.С. Администратор-модераторското съсловие не смята ли, че аватарът на автора е недупостимо еротичен?

php
05-26-2011, 21:15
Дълго ли не сте се чували ?
Обади и се да се видите, пиши и в скайп, за да видиш как е.. за нещо сериозно ли се разделихте? Ако сте си останали в добри отношения и си няма приятел.. предполагам, че няма да е против да излезе с теб. След това ще си усетиш как стоят нещата :)
Значи тя беше от моя клас когато бяхме гаджета.
Обаче нещо се обърка и решихме да си останем приятели.Аз и пиша по скайп общуваме но някакси ми е неудобно да я попитам.

php
05-26-2011, 21:16
Сваляш я като да е чисто нова и вървежна ;)

П.С. Администратор-модераторското съсловие не смята ли, че аватарът на автора е недупостимо еротичен?
За аватара.
Кво му е толкова еротичен ? Женичката си има нещо на срамните места така че модераторите да си преценят ;)
Се пак не е чисто гола.

aLLa
05-26-2011, 21:19
Дълго ли не сте се чували ?
Обади и се да се видите, пиши и в скайп, за да видиш как е.. за нещо сериозно ли се разделихте? Ако сте си останали в добри отношения и си няма приятел.. предполагам, че няма да е против да излезе с теб. След това ще си усетиш как стоят нещата :)
Значи тя беше от моя клас когато бяхме гаджета.
Обаче нещо се обърка и решихме да си останем приятели.Аз и пиша по скайп общуваме но някакси ми е неудобно да я попитам.


Няма защо да ти е неудобно.. я си представи, че и тя иска да е с теб, а я е срам да ти каже? Все пак няма да и правиш предложение за брак, нали :) Това е просто едно кафе, или разходка.. :)

php
05-26-2011, 21:28
Не съм сигурен дали ще иска да се срешнем някаде.
Във момента през главата ми минават милион мисли :( Ако откаже да излезем тогава незнам кво да правя да и кажа да останем приятели или кво незнам незнам просто :(

aLLa
05-26-2011, 21:48
Не е нужно да казваш каквото и да е.. и все пак не бъди с нагласата, че ще ти откаже.Не виждам нищо задължаващо в една подобна среща.. спокойно, ако не опиташ, няма как да си сигурен :)

asasfdf
05-26-2011, 22:56
Само аз ли не бях чувал да се използва "вървяхме"? защото гледам, че никой не му прави впечатление, а пък никога не съм го срещал. ходихме,излизахме айде, ама вървяхме..Мм?
Ами пич, общо-взето няма какво да се боиш, просто питай, пък не виждам да губиш толкова невероятно приятелство, без което да не можеш да живееш. а имаш 50 и нагоре шанс са получиш чисто нова приятелка. За повече съвети, напиши в търсачката "Страх ме е" и раздел "любов", теми много

TheNewReligion
05-26-2011, 23:06
Вървнете пак...

..на майната си.

badsector
05-27-2011, 08:49
Сваляш я като да е чисто нова и вървежна ;)...
Примерно. Може да й подметнеш някой път нещо за някоя друга мацка и да видиш как ще реагира. Ако има някаква проява на ревност, направо я налазвай :)

...аватарът на автора е недупостимо еротичен?
Абсолютно! Недопустимо е да е толкова малко еротичен :D

ivcheto0o
05-27-2011, 12:54
Започни да й показваш,че отново те интересува.Продължавай да й пишеш,покани я някъде да излезете.Не избързвай,излезте няколко пъти й ако видиш ще и тя има интерес действай.

php
05-27-2011, 21:51
Започни да й показваш,че отново те интересува.Продължавай да й пишеш,покани я някъде да излезете.Не избързвай,излезте няколко пъти й ако видиш ще и тя има интерес действай.
Ами за излизане незнам шото малко е особен характер и незнам кво ще си каже 'тоя кво му става' :-o :(

Tempest
05-27-2011, 23:36
всичко е в главата ти е, брат.. не мож да съдиш за хората с твои разсъждения.. "щяла да каже еди ко си", "щяла да си помисли еди кво си".. едва ли не знаеш кво ти е станало, за да се разделите, ако тя не го е приела много леко, едва ли ше те приеме отново.. ама рискувай, както казаха, не е като да я загубиш отново.. а и вече чувството да я изгубиш е познато.. :]

и следващия път разбери кво ти става преди да си останете само приятели ;)

fear4o
05-28-2011, 01:41
братле ти на 13 ли си?
Пишеш й по скайп:
'кво стаа, как си а-у свободна ли си в събота за една разходка или за едно кафе'
като откаже:
'окей няя проблеми споко'
ако не откаже още по-добре за теб. Няма кво да се косиш няма да ти отреже главата нито някой ще ти се подиграва ако ти откаже

php
05-28-2011, 13:03
братле ти на 13 ли си?
Пишеш й по скайп:
'кво стаа, как си а-у свободна ли си в събота за една разходка или за едно кафе'
като откаже:
'окей няя проблеми споко'
ако не откаже още по-добре за теб. Няма кво да се косиш няма да ти отреже главата нито някой ще ти се подиграва ако ти откаже
на 15 съм.