PDA

View Full Version : Прееякулация



qwerty234
05-26-2011, 21:32
Ей тва не е хава работа да свършваш бързо! Проблема е следния: след като го правим с приятелката ми свършвам за 1-2 минути, но после след 15-20 минути пак съм готов и издържам около 20 минути, но не всеки път имаме време за повече от 1 път. Затова ми кажете някакъв много ефективен метод за забавяне на еякулацията и не не става като си представям разни работи или като не мисля за секс даже пробвах с тези презарвативи на Дюрекс - Перформа и с тях не стана. Пък и е много гадно така да се излагам пред нея :\ ако има време да кажем после и се реванширам ма много досадно така кажете ми нещо моля ви :\ На 17 съм ако е от значение. Ииии също така мисля, че знам защо се получава така питам само как да го премахна :]

naksdy
05-26-2011, 22:10
Пробвай преди среща с нея да си врътнеш една... :wink:

asasfdf
05-26-2011, 22:29
Аз като знам, че съм превъзбуден, а пък няма много време, й правя орална любов. Иначе много ефективно за забавяне на еякулацията е 1.както казаха - врътваш си една преди среща
2.алкохол - в добри количества ти отнема въобще шанса да свършиш, а пък войникът стои на пост ( 0.o )
3.мислиш си за нещо друго - може да е или "хайде, малко й остава", или да си слагаш числото 2(или пък 3) на степени - 2,4,16,32..2048.много концентрация е и разсейва, без да трябва да мислиш за умрели кучета, както някои правят!
4.с презерватив вярвам, че е маалко по-бавно свършването
5.да я превъзбудиш нея - колкото по-влажна е, толкова по-леко усещаш оная си работа и по някое време просто го блъскаш, без да усещаш въобще допир(вероятно е и тя да не усеща в такъв случай, де)
6.да си правиш измамни почивки като променяш позата, примерно

the_man
05-27-2011, 08:39
Това с позата наистина действа, гледай ти да контролираш нещата, връткай се повечко докато намериш движенията и ритъма, при които усещането за теб е слабо, а тя откача (и да, има такива) така, намери също кои движения и харесват много, когато ги правиш бавно, колкото по-бавно е при момчетата, толкова по-бавно скача и възбудата... и пиячката много помага, ама гледай да не прекалиш, щото аз съм прекалявал няколко пъти и верно ръмбя дълго, ама така също и не помня кво и защо го правя.... не е яко много пиян. Така 2-3 водки ама повече става грозно... :D

qwerty234
05-27-2011, 10:52
Аз всъщност се натъкнах на нещо доста интересно това са така наречениет кегел упражнения и не съм видял някой, който го е пробвал и да е казал, че не действа затова смятам и аз да почна да ги правя. Ето и сайт www(ТОЧКА)askmen(ТОЧКА)com/dating/love_tip_60/67_love_tip(ТОЧКА)html

the_man
05-27-2011, 11:49
Аз съм малко скептичен, чел съм за тези упражнения преди време в една стара книга за шиацу мисля че беше. С тези упражнения стягаш мускулите около уретрата и, Ок, спираш еякулацията, но оргазма не си ли остава факт? А след като стигнеш до оргазъм, еякулацията е просто подробност, не умекваш ли пак?

anonymous708973
05-27-2011, 12:42
http://www.sexwell.bg/sex-apteka/lubrikanti-za-sex/long-love-lubricant-100ml/

Този много го хвалят, ама си е бая парички.

the_man
05-27-2011, 17:42
Незнам, ако го ползваш само от вътрешната страна на презерватива може би.. иначе може да се обърне ефекта, смисъл такъв, не обезчувствява ли и жената? И къде е смисъла да лашкаш 3 часа, и жената да си чете вестник... :? Ма иначе верно го хвалят :D

asasfdf
05-27-2011, 17:55
Аз не бих прибягвал, лошо е да се свиква ебане с чужда помощ. Така се бях хванал да се понапивам всеки път преди секс за максимално представяне и като спрях алкохола и една-две седмици не можех се позная

badsector
05-27-2011, 18:01
...не обезчувствява ли и жената?...D
Със сигурност. И аналните лубриканти пак са така.

qwerty234
05-30-2011, 13:10
Аз съм малко скептичен, чел съм за тези упражнения преди време в една стара книга за шиацу мисля че беше. С тези упражнения стягаш мускулите около уретрата и, Ок, спираш еякулацията, но оргазма не си ли остава факт? А след като стигнеш до оргазъм, еякулацията е просто подробност, не умекваш ли пак?

Ами пише, че просто ставаш по издържлив не че спираш еякулацията просто се удължава времето нужно да свършиш също така имало и уж по силна ерекция.

Freakylol
05-30-2011, 16:33
Еми брат какво да ти кажа бии си по 1-2 всеки ден и 1 преди среща и ще шибаш 1 час или пък номера с алкохола 8)

Sh@d0w
05-30-2011, 19:54
Бързото свършване,не е кой знае какъв проблем.Ако имаш достатъчно опит можеш да докараш няколко оргазъма,подред на партньорката ти.Просто в началото отдели повече внимание на любовната игра,използвай пръстите и езика си.Можеш след това да се включиш вече,сменяй позите когато усещаш че не можеш да се сдържаш вече.Дори и да свършиш рано,отново я подхвани с пръсти,докато усетиш че си готов за втори рунд.

qwerty234
05-30-2011, 20:05
Бързото свършване,не е кой знае какъв проблем.Ако имаш достатъчно опит можеш да докараш няколко оргазъма,подред на партньорката ти.Просто в началото отдели повече внимание на любовната игра,използвай пръстите и езика си.Можеш след това да се включиш вече,сменяй позите когато усещаш че не можеш да се сдържаш вече.Дори и да свършиш рано,отново я подхвани с пръсти,докато усетиш че си готов за втори рунд.

Общо взето така правя, но тя пък почва да се оплаква че и било скучно с пръсти :D

SisiStrange
05-31-2011, 09:10
Бързото свършване,не е кой знае какъв проблем.Ако имаш достатъчно опит можеш да докараш няколко оргазъма,подред на партньорката ти.Просто в началото отдели повече внимание на любовната игра,използвай пръстите и езика си.Можеш след това да се включиш вече,сменяй позите когато усещаш че не можеш да се сдържаш вече.Дори и да свършиш рано,отново я подхвани с пръсти,докато усетиш че си готов за втори рунд.

Общо взето така правя, но тя пък почва да се оплаква че и било скучно с пръсти :D
Значи най-вероятно не го правиш като хората. Опитай едновременно да я лижеш и да си играеш с пръсти - ако и е скучно... лол. :-o