PDA

View Full Version : Секс със себе си ?



NomNomNom
05-26-2011, 22:05
Бихте ли правили секс със себе си ?

1. Случай - Вие сте си вие и по някакъв начин се появявате на две места едновременно и се самолюбите <3
Бих се любила сама . Обожавам се !

2. Случай - Разменили сте си телата с приятел/ка и се чукате съответно.
Бих се чукала отново .

3. Случай - Ти си в чуждо тяло и в твоето , и чукаш с чуждото твоето .
Пак е яко :/

4. Случай - Или си в твоето във вариант на противоположния пол и пак се чукаш .



Представям се как две аз се натискат . Пускам телевизора- аз водя новините . Волейбол - всички са аз .
Всичко е аз :>
И прислужници - любовници - пак аз .


Не, сега сериозно . Темата не е трол.

Чисто и просто - привличате ли се сексуално от себе си ?
Не говорим за егоцентризъм, нарцисизъм , а за по-примитивни неща.


( Мамка му , ето какво става, като не съм правила секс 1 седмица. )

asasfdf
05-26-2011, 22:21
Личи ти, че си на сухо(влажно?!) една седмица дам : D
ами
Първи случай - Бих се самолюбил, самоизнасилвал, самоизял
Втори случай - Бих се чукал и в тялото на приятелката ми
Трети случай - Бих чукал с чуждо тяло своето, независимо от пола
Четвърти случай - Бих чукал женско аз с пълна готовност

NomNomNom
05-26-2011, 22:25
Мерси за отговора !

Само да поясня някой да не се обърка - не говорим за мастурбиране ( хейт енд авойд ту ду ит алоун ) в случая, говорим ако намесим още едно тяло с обща душа .

Biskfitka
05-26-2011, 22:40
Бих оправила себе си във всички случай 8-)

UniCoWN
05-26-2011, 23:12
Бих оправила себе си във всички случай 8-)

Винаги и по всяко време 8-)

GregoryHouse
05-26-2011, 23:13
Мтц, ни щЪ да се ч*кам себе си... :shock:

xBadxApple
05-26-2011, 23:17
Nom nom-ке, :smt007 Те т'ва е яко формулираната тема! :Д

Но не се чувствам особено привлечен от себе си. :д

Drako89
05-26-2011, 23:20
Пий един ескапел и ша се опраиш!

MusicAddicted
05-27-2011, 06:19
Дам, ето защо психиатриите фалират - те били на свобода психиясалите

:? :?

За първияслучай трябва да си или хомо, или би.
Не е за мен.
То кой е за мен???

the_man
05-27-2011, 07:37
Ти луда ли сии?

Е мн ясно, искам не искам вече 20 години си спя със себе си всяка нощ и деазнам, сякаш няам оплаквания за сега... само хъркам от време на време, ама аз спя по това време, така че не ми пречи..може и да пръдна насън ама гледам да го правя докато спя, че да не се усетя че съм пръднал, шото като разбера че съм усетил и много неудобно ше ни стане и на 2-мата "мене".... :razz: :razz: :razz:

anonymous708973
05-27-2011, 07:40
Омг, омг, след малко ще ми потекат сълзи от очите от смях... :razz: :razz:
Ще помисля още малко, за да дам смислен отговор, понеже сега не съм в състояние 8-)

xBadxApple
05-27-2011, 09:15
Дам, ето защо психиатриите фалират - те били на свобода психиясалите

те зат'ва и книжарниците фалират, няма кой да си купува учебниците по български...

gandalfepi4
05-27-2011, 09:35
ми аз кат' се погледна в огледало и то се напуква щот съм много грозен тъй че не

Alex3nd
05-27-2011, 09:41
Към автора - заповядай жената е много добър психиатър. Лично съм водил приятели там, добра е ! Д-р Стефанова психиатър (http://www.drstefanova.com/)

badsector
05-27-2011, 09:52
...нарцисизъм...
В случая си е чист нацисизъм :)
По темата - не съм мислил по въпроса, живея в реалността.

ss9
05-27-2011, 10:11
Ти луда ли сии?

Е мн ясно, искам не искам вече 20 години си спя със себе си всяка нощ и деазнам, сякаш няам оплаквания за сега... само хъркам от време на време, ама аз спя по това време, така че не ми пречи..може и да пръдна насън ама гледам да го правя докато спя, че да не се усетя че съм пръднал, шото като разбера че съм усетил и много неудобно ше ни стане и на 2-мата "мене".... :razz: :razz: :razz:
:D :D :D :D
А очевидно е, че темата е пусната с насмешка и с голямо чувство за хумор. Просто не всички могат да схванат шегата.

Sh@d0w
05-27-2011, 13:57
Тема тип ShtrudeL in da house! :lol:

Antixrist
05-27-2011, 14:49
Ауе аз съм баси готиното копеле :D ама чак да се еба сам няма да стане...смис дори да съм себе си работата пак е мъж с мъж и за тва идеята не ме кефи особено..а ако вляза в тялото на някоя мацка...тогава ще се разбия яко :grin:

the_man
05-27-2011, 17:37
^ искаш да видиш как е да си жена ли? Хммм..... :-o 8-)

И аз толкова съм готин, че ме е страх да не си посегна вечер... Даже незнам как от завист още не съм се причакал зад някой ъгъл да си бия 2 шута в гъза.... :-| :-| :-| :-| :-| :-|

Antixrist
05-27-2011, 17:40
^ искаш да видиш как е да си жена ли? Хммм..... :-o 8-)

И аз толкова съм готин, че ме е страх да не си посегна вечер... Даже незнам как от завист още не съм се причакал зад някой ъгъл да си бия 2 шута в гъза.... :-| :-| :-| :-| :-| :-|

Не бе брат 8-) не искам да видя кво е да си жена,а да еба женското си аз...има разлика :D

reperw
05-27-2011, 17:42
WTF ДОРИ НЕ ПРОЧЕТОХ ЦЯЛАТА ТЕМА :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

the_man
05-27-2011, 17:45
^ искаш да видиш как е да си жена ли? Хммм..... :-o 8-)

И аз толкова съм готин, че ме е страх да не си посегна вечер... Даже незнам как от завист още не съм се причакал зад някой ъгъл да си бия 2 шута в гъза.... :-| :-| :-| :-| :-| :-|

Не бе брат 8-) не искам да видя кво е да си жена,а да е** женското си аз...има разлика :D

Ааа викаш перфектния мъж, и перфектната жена (нали женския ти еквивалент) в едно... запиши го на видео, аз ше намеря пазар :grin: :-D

Antixrist
05-27-2011, 17:47
^ искаш да видиш как е да си жена ли? Хммм..... :-o 8-)

И аз толкова съм готин, че ме е страх да не си посегна вечер... Даже незнам как от завист още не съм се причакал зад някой ъгъл да си бия 2 шута в гъза.... :-| :-| :-| :-| :-| :-|

Не бе брат 8-) не искам да видя кво е да си жена,а да е** женското си аз...има разлика :D

Ааа викаш перфектния мъж, и перфектната жена (нали женския ти еквивалент) в едно... запиши го на видео, аз ше намеря пазар :grin: :-D

Да е ше се помисли...ще бъде ПЕРФЕКТНИЯ филм! :D

the_man
05-27-2011, 17:56
да е, ама Hustler ше платят да ни гръмнат... конкуренция.. :razz:

Ducati
05-27-2011, 19:17
Или просто да си обърна моя член и да си го навра сам. :D :D

Antixrist
05-27-2011, 19:22
Или просто да си обърна моя член и да си го навра сам. :D :D

Да е...ама за да го обърна тряа да е мек,а като е мек не ще да влиза...ъъъъ не че съм пребвал де... :D :D


Базикам се..да не го приеме на сериозно някой и да ме храните тука ся 2 часа :D

lorraine44444
05-27-2011, 19:40
Малко неясно си задала темата. Въпроса е дали ти контролираш съзнанието(мозъците) на 2-те тела.
Ако контролираш и 2-те съзнания - аз не бих пробвала, защото е глупаво. Вси едно да играеш шах със себе си.
Ако контролираш само 1-то съзнание пак не бих пробвала, защото можеш да се комплексираш от себе си и да се разочароваш.
Ако не контролираш съзнанието това не значи, че правиш секс точно със себе си, зощото не се знае дали ще действаш по същия начин.

П.С. каква е тая трева, която пушиш?

dream1707
05-27-2011, 21:53
Де да можеше да се случи .. щях да си налетя :D

bebeemalko
05-29-2011, 19:52
Ми не се бях замисляла, но сега като се замисля бих се изчукала с голям кеф :D ако ще и пак жена да съм.... е жена може би не ама ддз бих се изчукала както се изразих преди това :D

GreenFairy
05-30-2011, 07:41
Хах, бях задала такъв въпрос в темата за въпроси :D
Иначе да, при всички положения бих пробвала със себе си

zay4e
05-30-2011, 19:12
:razz: :razz: :razz: :razz: Хора, много ме развеселихте,честно :D :D :D

Sc0RcH
05-30-2011, 20:49
1. Случай - Блех!
2. Случай - Бахти якото! xD
3. Случай - Не
4. Случай - Аха!


ТОЧКА.

DarkTemplar
05-31-2011, 14:29
Като се знам къв съм, определено бих го направил със себе си. :D

straus
05-31-2011, 14:38
Абе как ги измисляте тия работи.. акъла не ми го побира. Все едно няма с кой да правим секс

malkasladkaku4ka
05-31-2011, 14:39
[quote="NomNomNom"]Бихте ли правили секс със себе си ?


1. Случай - Вие сте си вие и по някакъв начин се появявате на две места едновременно и се самолюбите <3
Не . По е хубаво да е с някой друг, по-голяма тръпка е.

2. Случай - Разменили сте си телата с приятел/ка и се чукате съответно.
Не си харесвам приятелките ... не бих.

3. Случай - Ти си в чуждо тяло и в твоето , и чукаш с чуждото твоето .
мм.. зависи на кой е чуждото.

4. Случай - Или си в твоето във вариант на противоположния пол и пак се чукаш .
Няма да съм хубаво момче хах..


И не не се привличам сексуално от себе си , бих пробвала ,за да не ми е любопитно , но не ми е мерак , нито желание .
Противоположностите се привличат !

GossipGirl89
05-31-2011, 16:27
Егати извратеното ми звучи :D
Иначе... [-o< Честно казано не знам - може би бих :D