PDA

View Full Version : курс по английски език



bepsity
05-27-2011, 07:45
Здравейте! Искам да попита колко месеца трае един курс по английски език?

Chacho
05-27-2011, 07:49
Колкото си иска.

Какъв курс искаш да запишеш - интензивен ли, за сертификат ли, бизнес английски ли? Къде смяташ да го запишеш? Кога искаш да ходиш?

Като си отговориш на тези въпроси, не ни отговаряй тук, ами попитай на конкретното място. Школите правят промени постоянно.

anonymous708973
05-27-2011, 07:52
Ако си от Пловдив, мога да ти препоръчам невероятна школа.

bepsity
05-27-2011, 07:55
Ако си от Пловдив, мога да ти препоръчам невероятна школа. Да от Пловдив съм :)

anonymous708973
05-27-2011, 08:00
Супер.
Значи.. Школата се казва Lingua Mundi, офисът им се намира на Главната, срещу Макдоналдс, точно зад машинката за сладолед. Внимавай, вратата е тясна и лесно можеш да я пропуснеш.
График за Пловдив - лято 2011 (http://linguamundi.org/grafik_plovdiv.html)

Дават ти да направиш входен тест, безплатен е и ти определят нивото. Лично аз ти препоръчвам да запишеш един интензивен курс първо. Един месец е, всеки делничен ден по 3 часа... Не бързай да казваш "ама кааак? Лятото е за почивка.", защото първо, че никой не излиза в най-големите жеги и второ, нямаш идея колко много ще дръпнеш по английски.

Аз изкарах така един месец интензивен Intermediate, веднага след това записах 3-месечен съботно-неделен Upper Intermediate и сега карам подготовка за първи сертификат от март до ноември, само в събота 3 часа. Супер доволна съм.

Учителите са млади, готини, нахъсани, просто нямам думи!

bepsity
05-28-2011, 16:48
Супер.
Значи.. Школата се казва Lingua Mundi, офисът им се намира на Главната, срещу Макдоналдс, точно зад машинката за сладолед. Внимавай, вратата е тясна и лесно можеш да я пропуснеш.
График за Пловдив - лято 2011 (http://linguamundi.org/grafik_plovdiv.html)

Дават ти да направиш входен тест, безплатен е и ти определят нивото. Лично аз ти препоръчвам да запишеш един интензивен курс първо. Един месец е, всеки делничен ден по 3 часа... Не бързай да казваш "ама кааак? Лятото е за почивка.", защото първо, че никой не излиза в най-големите жеги и второ, нямаш идея колко много ще дръпнеш по английски.

Аз изкарах така един месец интензивен Intermediate, веднага след това записах 3-месечен съботно-неделен Upper Intermediate и сега карам подготовка за първи сертификат от март до ноември, само в събота 3 часа. Супер доволна съм.

Учителите са млади, готини, нахъсани, просто нямам думи!

Много, много, много БЛАГОДАРЯ :)