PDA

View Full Version : Eкскурзия . ;р



Pospalanka
05-27-2011, 14:24
Здравейте ... аз съм 8 клас .. и класната ни .. ни помоли да потърсим интересни маршурути за екскурзия . Два дена ,тръгване сутринта и прибиране на другия ден вечерта .. ако може да споделите къде сте ходили .. кои деститинации и как е било ще ми бъде от голяма полза .. : ) Благодаря ви предварително : ) :)

MusicAddicted
05-27-2011, 14:30
До края на годината и обратно

SmilezZz
05-27-2011, 14:44
Зависи къде е съгласен да ходи класа .. На море или балкан ?
Лично аз искам да посетя "Зелено училище" - всички казват,че е интересно...
Иначе нашият клас ще ходим на БиоЛенд.. В Гугъл намерих по-голяма информация за нея.. ( в смисъл какво може да се види и прави там )
- хотелска част включваща апартаменти, студия, стаи с две и едно легло;
- център за обучение по агро-науки, фолклор и туризъм;
- конферетни зали за семинари;
- лятна градина във възрожденски стил за 250 гости, детски кът;
- зимна градина – ресторант, пиано-бар, закрит басейн;
- три открити басейна;
- пещера с джакузи за специални срещи, лоби бар;
- конюшня със закрит манеж;
- овчарник, зайчарник
- зоо кът, рибарник;
- зеленчукова и овощна градина;
- даракчийница, шивачница;
- къща на занаятите;
- открит и закрит охраняем паркинг.
- открит манеж
- музейна сбирка конски амуниции
- конюшня
- телчарник
- свинарник
- овчарник
- зайчарник
- козарник
- лисичарник
- семейство щрауси
- кучкарник
- кокошарник
- фуражна кухня
- кланица
Може също така да изберете Габрово,Троян,Трявна,Велик Търново и т.н. Във всеки един град според мен може да се види нещо интересно..

На море "Златни пясъци".. "Слънчев бряг"

Засега само за тези места се сещам..

badsector
05-27-2011, 14:46
А каква е началната точка?

Pospalanka
05-28-2011, 10:06
Началната точка е град Разград ;р

nickeyy97
05-28-2011, 10:12
Амии от Разград може да отидете до Трявна и на другия ден да разгледате Велико Търново.Може да отидете до Царевец например..Или пък да минете през Шипка и например да посетите Руската църква и Етъра.. Много варианти има.

reperw
05-28-2011, 15:06
Елате в СФ :D:D:D:D

SmilezZz
05-28-2011, 16:33
Може да се посъветвате и с някоя туристическа агенция..
Те ще предложат най-доброто за вас - и като цена,и като дестинация..
П.С - А посъветва ли се с класа си.. Никой ли не предлага някое място ? Ние предложихме няколко места и след това гласувахме..
Ако ме разбираш какво искам да ти кажа.. (:

Pospalanka
05-28-2011, 18:21
Ние тъкмо това ще правим във Вторник .. ;р Ще гласуваме .. но класната каза ние да си представим маршурути или идеи .. искаше ми се нещо по - така атрактивно и по весело .. защото всеки е ходил до 7 клас на Царевец , Етъра и т.н. (дано да ме разбирате)

nickeyy97
05-28-2011, 18:45
Дам, аз ти го предложих, защото съм ходила по този маршрут тази година с всички 7 класове, и беше едно много яко преживяванеее :grin: Иначе пак с класа сме ходили и до София с преспиване и също беше забавно.

awerw
05-28-2011, 18:55
Отидете до Мадарския конник :)

SmilezZz
05-28-2011, 19:14
Ние тъкмо това ще правим във Вторник .. ;р Ще гласуваме .. но класната каза ние да си представим маршурути или идеи .. искаше ми се нещо по - така атрактивно и по весело .. защото всеки е ходил до 7 клас на Царевец , Етъра и т.н. (дано да ме разбирате)Рилския манастир - там също е много хубаво и забавно.. Може Пампорово,Ловеч..

awerw
05-28-2011, 19:15
Разград-Рилски манастир :lol: поне 2 дена ще отнеме

iiordanova
05-29-2011, 07:12
Туристическите агенции ще ви вземат повече от колкото,ако вие си организирате всичко сами! :wink: По-добре сами си организирайте екскурзията и с помощ от класната ви,естествено.
Ако искате на море-Варна,Бургас,Албена.
А за други градове-Стара Загора,Пловдив,Троян.
Сигурна съм,че повечето са ходили в Габрово,Трявна... а и няма какво толкова да видите. От Търново съм,тук можете да видите интересни неща,но сигурно повечето са идвали.
Боровец и Пампорово са ви много далеч. Рилския манастир-също.

Sisito941
05-29-2011, 07:50
И аз съм от Разград :shock:
Може да отидете на Пчелина,има много хубави хотелчета(Кованлъка е едно от тях),до Мадара..
По-късно ще напиша още места..

SmilezZz
05-29-2011, 08:43
Разград-Рилски манастир :lol: поне 2 дена ще отнемеНапротив..
Аз съм от Русе..
Ходихме от тук до Рилския манастир - разходих ми се..
Спяхме в хотел в Благоевград..
Разходихме се из града..
На връщане се отбихме да посетим "Шипка"..
Два дена - една нощувка.. :wink:

dream1707
05-29-2011, 08:50
Елате в Търново .. имаме си Макдоналдс 8) :D Шегувам се
Ние миналата година ходихме така за 2 дни в Румъния :) и пак за 2 дни в Приморско (мисля че беше.. аз не ходих) ... Тази година ще сме в Трявна пак с една нощувка ... но аз няма да ходя :)

awerw
05-29-2011, 08:54
Да възможно е, но всичко е било много бързо то само пътя ще е 4-5 часа, ако не и повече с автобус. Бе ще бързат напразно, ако не са ходили до мадарския конник им го препоръчвам хем е близко хем е хубаво.

bloodyF
05-29-2011, 11:44
хайде лятото да направим форумна среща в разград 8-) аз не съм оттам, ама съм наблизо всяко лято 8)


идете на варна иначе...или на силистра, хем ще видите и резервата..или шумен..белоградчик ви е май на средно разстояние.. : )

до благоевград е около 7 часа с автобус (с почивката), така че не ви го препоръчвам..иначе е хубаво ама.. : )

Sisito941
05-29-2011, 16:08
хайде лятото да направим форумна среща в разград 8-) аз не съм оттам, ама съм наблизо всяко лято 8)


идете на варна иначе...или на силистра, хем ще видите и резервата..или шумен..белоградчик ви е май на средно разстояние.. : )

до благоевград е около 7 часа с автобус (с почивката), така че не ви го препоръчвам..иначе е хубаво ама.. : )



Хехе..колко наблизо си до Разград?
Иначе и ти си дала хубави идеи къде могат да отидат..Варна,езерото Сребърна..както казах и в предния си пост-Пчелина също е хубаво..ние там ходихме и излезе около 30 лв.,лошото е че има само вечеря,но не и закуска в Кованлъка..но беше много хубаво.. :grin: :D

nickeyy97
05-29-2011, 16:37
хайде лятото да направим форумна среща в разград 8-) аз не съм оттам, ама съм наблизо всяко лято 8)


идете на варна иначе...или на силистра, хем ще видите и резервата..или шумен..белоградчик ви е май на средно разстояние.. : )

до благоевград е около 7 часа с автобус (с почивката), така че не ви го препоръчвам..иначе е хубаво ама.. : )



Хехе..колко наблизо си до Разград?
Иначе и ти си дала хубави идеи къде могат да отидат..Варна,езерото Сребърна..както казах и в предния си пост-Пчелина също е хубаво..ние там ходихме и излезе около 30 лв.,лошото е че има само вечеря,но не и закуска в Кованлъка..но беше много хубаво.. :grin: :D


+1
Даже и на плаж могат да отидат :grin: :grin: :grin:

bloodyF
05-29-2011, 19:00
Хехе..колко наблизо си до Разград?
:D




лозница.. : ) , там 30км ли, колко е?! :)

Pospalanka
06-01-2011, 17:50
Благодаря ви на всички . : )) Някой от трявна ?

inloveinsomeone
06-01-2011, 18:36
В събота сутринта (от Плевен) 7.30 тръгваме към Варна. Разглеждаме аквариума и делфинариума, морската градина, разхождаме и др. После тръгваме към Златни пясъци, там ни е хотелът, вечеряме, дискотека, напиване, нали знаеш... :D Имаме басейн, в който да се къпем, когато си поискаме, после пак на Варна и вечерта се прибираме на Плевен. И всичко това - за 60лв. :)