PDA

View Full Version : Nestle Fitness 14 дни



peace94
05-27-2011, 15:17
Някой пробвал ли го е - 14 дни за закуска и още едно хранене? Дали действа и няма лоши страни? Чудя се дали да започвам... Съвети? :)

AreYouNoob
05-27-2011, 15:23
незнам за него, но ти предлагам ако искаш да отслабнеш, да намалиш хляба,мазно,пържено,газира о ... :)

MusicAddicted
05-27-2011, 15:52
Защо бе, нека опита

xSANYAx
05-27-2011, 16:33
Според мен ще има ефект.
Ама не след него цял ден да се тъпчеш с разни тестени и сладки неща,ограничавай се и ще има ефект. :)

babity
05-27-2011, 17:03
Според инструкторката ми по аеробика въпросното нестле е пълен кенеф. Думите и бяха "няма нищо по - добро от обикновените овесени ядки с мляко 1%".

iPurple
05-27-2011, 17:09
На мен лично не ми допада по 2 причини:
първо от млякото адски много се подува корема (поне на мен)
и второ то пише да ядеш порция 30гр, от което не мисля, че
можеш да се нахраниш..
иначе то отзад на кутия си има програма - закуска фитнес
и плод, обяд месо и зеленчуци и вечеря фитнес пак и зеленчуци
май беше.. и то самото ти отслабване ще е от приемането на
малко калории така че според мен си намери няква друга
диета или твой си здравословен режим на хранене
(например само месо, зеленчуци и млечни). :)

foreverr
05-27-2011, 19:29
Мюслито на фитнес уж е диетично, но съм си купувала само един път и видях на съдържанието, че и захар има, и консерванти и всякакви боклуци, така че не виждам кое му е диетичното.И все пак не мисля, че ще е полезно да ядеш 2 пъти дневно мюсли и един път дневно нещо друго, тъй като толкова еднообразно меню не би доставило на организма ти необходимите за него витамини и минерали....Дори и да отслабнеш, то ще е по вреден начин за теб...Най-добре просто се храни здравословно, спортувай и ще успееш да отслабнеш със сигурност.

Rebirthing
05-27-2011, 21:24
Това е пълно със захар ! Поредната лъжлива реклама на Нестле.
Вземи си Мюсли Плюс на Фамилия Никола, уникално вкусно е :grin: вътре е с няколко вида ядки и сушени плодове, както и бадеми, слънчогледови семена и ленено семе !

shisharka
05-28-2011, 08:44
Пълна глупост , трябва да си много зле за да ядеш в продължение на 14 дни 3 пъти дневно тоя боклук . Може и да се отслабва , но по неправилен начин и то само от оскъдното количество храна. Ако искаш качествено мюсли си купи от Лидъл в него има 6 вида плодове и някакви ядки и семена 300 грама на 1 кг и струва 3.99 или чисти овесени ядки по-евтини са и са по-диетични . Но това са неща за закуска и следобедна закуска и не се живееш само на тях .

PullMeCloser
05-28-2011, 09:44
Това е пълно със захар ! Поредната лъжлива реклама на Нестле.
Вземи си Мюсли Плюс на Фамилия Никола, уникално вкусно е :grin: вътре е с няколко вида ядки и сушени плодове, както и бадеми, слънчогледови семена и ленено семе !

Супер яко звучи!!! От къде го купуваш? В Пикадили например или някой по-голям супермаркет дали ще го има?

ri41
05-28-2011, 09:45
още ли има заблудени дето ядат теа лайна за отслабване, от мюслито не се отслабва, блъскано е със захар и куп други боклуци за аромат и вкус и не знам кво, освен това ядките са калорични и ако ги ядеш по 2 пъти на ден не ми се мисли, така ще отслабнеш че чак още ще надебелееш

Rebirthing
05-28-2011, 09:47
Това е пълно със захар ! Поредната лъжлива реклама на Нестле.
Вземи си Мюсли Плюс на Фамилия Никола, уникално вкусно е :grin: вътре е с няколко вида ядки и сушени плодове, както и бадеми, слънчогледови семена и ленено семе !

Супер яко звучи!!! От къде го купуваш? В Пикадили например или някой по-голям супермаркет дали ще го има?

Взимам го от Била, но предполагам го има и в другите супермаркети. Количеството е 1 кг. , а пакета се набива на очи :D

PullMeCloser
05-28-2011, 09:53
Това е пълно със захар ! Поредната лъжлива реклама на Нестле.
Вземи си Мюсли Плюс на Фамилия Никола, уникално вкусно е :grin: вътре е с няколко вида ядки и сушени плодове, както и бадеми, слънчогледови семена и ленено семе !

Супер яко звучи!!! От къде го купуваш? В Пикадили например или някой по-голям супермаркет дали ще го има?

Взимам го от Била, но предполагам го има и в другите супермаркети. Количеството е 1 кг. , а пакета се набива на очи :D

Извинявай за тъпия въпрос, обаче с какво го ядеш? 8-) Прясно,кисело мляко? 8-)

peace94
05-28-2011, 11:26
Добре, не ми се карайте, само питам :D. И на мен не ми се струваше съвсем правилно да го почвам, затова първо попитах. Иначе се отказвам от това, няма смисъл и съдържанието наистина не е от най-здравословните... Благодаря ви! :)

Rebirthing
05-28-2011, 11:56
Това е пълно със захар ! Поредната лъжлива реклама на Нестле.
Вземи си Мюсли Плюс на Фамилия Никола, уникално вкусно е :grin: вътре е с няколко вида ядки и сушени плодове, както и бадеми, слънчогледови семена и ленено семе !

Супер яко звучи!!! От къде го купуваш? В Пикадили например или някой по-голям супермаркет дали ще го има?

Взимам го от Била, но предполагам го има и в другите супермаркети. Количеството е 1 кг. , а пакета се набива на очи :D

Извинявай за тъпия въпрос, обаче с какво го ядеш? 8-) Прясно,кисело мляко? 8-)

Със соево мляко с ванилия или шоколад :).

gabri3lla
05-28-2011, 12:12
Това е пълно със захар ! Поредната лъжлива реклама на Нестле.
Вземи си Мюсли Плюс на Фамилия Никола, уникално вкусно е :grin: вътре е с няколко вида ядки и сушени плодове, както и бадеми, слънчогледови семена и ленено семе !

Супер яко звучи!!! От къде го купуваш? В Пикадили например или някой по-голям супермаркет дали ще го има?

Взимам го от Била, но предполагам го има и в другите супермаркети. Количеството е 1 кг. , а пакета се набива на очи :D

Извинявай за тъпия въпрос, обаче с какво го ядеш? 8-) Прясно,кисело мляко? 8-)

Със соево мляко с ванилия или шоколад :).

А каква е цената на въпросното нещо?? Дояде ми се и май ще го пробвам 8-)

Rebirthing
05-28-2011, 12:38
Соевото мляко е 3 и нещо, а мюслито е 4 и нещо към 5 :). Не съм особено сигурна тъй като купувам и други неща.

gabri3lla
05-28-2011, 12:41
Соевото мляко е 3 и нещо, а мюслито е 4 и нещо към 5 :). Не съм особено сигурна тъй като купувам и други неща.

Супер,не е много. Мерси. :)

Pols
05-28-2011, 15:43
14 дена да караш само на това... :? не съм сигурна, че няма да си навредиш.

Shia
05-28-2011, 16:27
Ям Нестле Фитнес за закуска с прясно мляко.
Тъй като в момента прекарвам по-голямата част от времето си в седнало положение,заради ученето ми трябва лека закуска,защото няма как да изразходя калориите от(бъркани яйца,сирене,препечен сандвич,както попр. ям)

В случая на Нестле са важни калориите


И на кутията изрично пише :

14-дневната програма се препоръчва само ако сте над 18г и имате индекс на телесната маса по-висок от 25.Не забравяйте-в случай,че искате да отслабнете драстично,първо се консултирайте с личния лекар.

babity
05-28-2011, 16:32
Нормално, че ще го пише на кутията. Нали някак трябва да си изтрият ръцете, ако някой пострада, защото хората не са прочели текстчето с шрифт 2 на телевизионния екран или не са чели всички надписи на пода на кутията. За себе съм си изградила мнение, че доста често парите за реклама на кой да е продукт обикновено са за сметка на тестването/подобряването му.

Stellichka
08-25-2013, 17:12
Нестле Фитнес е единствено по-добро от мазна баничка с боза ! Т'ва са пълни боклуци , нищо , че ги дават за полезни . Фибрите са им малко , а като гледам захарта компенсира всичко ! Един път в седмицата може би , но не повече . ;) За мен по-добрият вариант са овесени ядки с кисело мляко ( без значения процентите масленост ) + някви плодове .

Hayashi
08-25-2013, 18:10
Аз си го хапвам това от време на време, но наиста е пълно със захар, а и за да се нахраня аз трябва да изям двойна порция.

ankiiiii
08-25-2013, 18:22
Мюслито на фитнес уж е диетично, но съм си купувала само един път и видях на съдържанието, че и захар има, и консерванти и всякакви боклуци, така че не виждам кое му е диетичното.И все пак не мисля, че ще е полезно да ядеш 2 пъти дневно мюсли и един път дневно нещо друго, тъй като толкова еднообразно меню не би доставило на организма ти необходимите за него витамини и минерали....Дори и да отслабнеш, то ще е по вреден начин за теб...Най-добре просто се храни здравословно, спортувай и ще успееш да отслабнеш със сигурност. Подкрепям мнението ти иэцяло!! По-добро меню от това няма.

DownloadVirus
08-25-2013, 21:43
Бая скъп боклИк е това.