PDA

View Full Version : Чакам съвети..



Oposoma
05-27-2011, 18:45
Нашата връзка е супер.. нямаме никакви проблеми. Работата е там, че започвам да се чувствам странно и ми е някакво тъжно и объркано. Бях типичен идиот на 15 години и всичките ми преятели бяха такива. След това се влюбих в нея, и разбрах, че трябва да ги зарежа. Направих го - и всичко потръгна. Оценките, взаимоотношенията със семейството.. абе всичко. Понеже баща ми ме кара да му помогам като работи нещо, и от време на време не можем да се виждаме, когато не сме на даскало. Тя си има най-добра приятелка и си излизаше в такива случаи с нея, но сега е различно. Още 2 момичета са им приятелки и сега излиза с тях. Те са печени, не някви кифли, обаче ми е някакво напрегнато. Виждам, че си прекарват перфектно времето и ме е страх.. аз си зарязах приятелите (не съжалявам), и имам само нея. Тя има приятелки и винаги, когато ме няма е с тях. Почнаха всеки ден да я канят да излиза с тях - тя отказва де, ама все пак това ме дразни. Няма да съм толкова луд да излизам с 4 момичета НИКОГА..! Но.. ами ако започне повече да й харесва с тях ?
Как да го оправя тоя проблем, че да се знае всичко, щото наистина ми е объркано.. :(

againstyou
05-27-2011, 18:51
Ревнуваш гаджето си от приятелките и,така ли да го разбирам ? Амии тва не е никак правилно и хубаво.Вземи си оправи малко мислите и притеснението,щото накрая само ще съжаляваш за тва,не се дразни.

cobisbob
05-27-2011, 18:54
Не можеш да ме убедиш, че нямаш абсолютно никакви приятели!?! Сега не говоря за някви супер близки приятели, на които едва ли не да поверяваш живота си, а за такива с които да излезете от време на време да цъкнете я футболче, я разходчица, по биричка или каквото и да е...Не искам да съм лош пророк, но какво ще стане ако се разделите...ще изпаднеш в няква депресия? Човек продължава с живота си, а приятелите са най-ценното нещо!

LoveMnmL
05-27-2011, 19:00
Тва е супер тъп начин на мислене,честно.Първо,ти не е трябвало да зарязаваш приятелите си заради гаджето си,тва е супер тъпо.А това,че тя прекарва свободното си време с тях,когато ти не си с нея,какво лошо има в това,кое му е нередното ? Тя трябва да бъде вързана за теб ли ? И кво те дразни,че всеки ден я канят някъде,пък и тя им отказва,така че ? Всеки човек има нужда от приятели,не смятам,че тя ще те замени с тях,глупаво е дори да си го помислиш.Даже напротив според мен,ако й даваш тази свобода,не би й писнал. Честно казано не харесвам момчета с твойто мислене.За мене приятелите също са важни и не бих ги оставила заради някъв си дришльо,който след известно време няма и да го помниш в повечето случаи.

onestar
05-27-2011, 19:13
Ами... намери си приятели?

И всъщност защо отказваш да излизаш с приятелките й? Приятелят на сестра ми например, днес ни покани всички 5 момичета от компанията и си направихме една страхотна разходка.
А тези нейни приятелки ако си имат партьори можеш да се запознаеш с тях, да се сближите ако ти допаднат и... да си сформирате една хубава групичка, в която да ви е забавно.

Търси начини да се запознаваш с нови хора, било то сам или с помощта на някого около теб.

И друго. Приятелката ти има нужда да се разнообразява от време-на време, да си полафят по женски, да поклюкарят. 8-) Постоянно да излизате заедно като залепени - омръзва.

Ако я откъснеш от тях, ще бъде подло. Намери начин или да спреш да ревнуваш от момичетата около нея, или да се сприятелиш с някого, за да не се чувстваш... знам ли, както там се чувстваш.

Oposoma
05-27-2011, 19:24
Ако аз тръгна да излизам с момчетата, трябва да е без нея. А тя е чувствителна.. ще се натъжи, че я оставям! Разбирате ли получава се така, че и двамата ревнуваме..

onestar
05-27-2011, 19:36
Излизайте заедно бе момче. Момичета, момчето - всички... и се забавлявайте.
А когато искате да сте сами, просто излизате сами.

mitkoyyy
05-27-2011, 19:58
Заради момиче си се отделечил приятелите си ?, ако някой така направи повече няма да го погледна и все някога ще скъсате, а приятелите са вечни дето се вика. Когато скъсаш с момичето приятели ще те подкрепят, а не тя и е нормално тя да си има приятелки, но не е нормално ти да се отдалечиш от твоите.

vikiraa
05-27-2011, 20:06
Не може да ревнуваш приятелката си,защото иска да излиза понякога с приятелки...доста глупаво ми се вижда.Всеки се нуждае и от други контакти,не само с гаджето си.Ти каза,че тя не иска ти да излизаш с приятели...това също е доста глупаво!Просто поговорете за това и бъдете реалисти - рано или късно ще скъсате (доколкото разбрах си на 15) и ще се нуждаете от приятели....

ivcheto0o
05-27-2011, 20:28
Намери си приятели.Всеки от вас трябва да си има личен живот.И няма нищо страшно да излезеш с тях,даже ще е в твой плюс.Не се опитвай да я отдалечиш от тях,защото с това само би я отблъснал.

badsector
05-27-2011, 21:44
Съдейки от поста ти, бившите ти приятели са ти били такива по стечение на обстоятелствата, вероятно заобикалящата среда го е налагала. Отделно са били разни нехранимайковци, от които нищо хубаво не може да се очаква. Добре си ги зарязал, ще си намериш по-добри.
Колкото до нея, промени това свое виждане и ще бъде най-големият ти коз :

...Няма да съм толкова луд да излизам с 4 момичета НИКОГА..!...
Първо, че е супер яко да си единственото момче в компанията на момичета, можеш много да научиш като цяло за женската психика по този начин, стига да се отпуснеш и да се държиш естествено, а не да си дърво. Отделно, ако те харесат нейните приятелки, тя ще е заангажирана да си те пази от тях и няма да поглежда към други момчета. Което не означава да й даваш поводи за ревност, като тръгнеш да сваляш някоя от тях, ами просто да покажеш, че си готин и те да й завидят на нея за теб. Съответно покрай тях ще се навъртат и момчета, а ако момичетата са свестни (както писа), то вероятността и момчетата да са такива е голяма, което означава, че можеш да си намериш качествени приятели.

magita
05-27-2011, 21:51
Абе лигава работа...
Тва да си зарежеш приятелите си траа да си страшен тъпак! + тва проблема може да не е бил в тях, а в теб :]]

А тя може да излиза с приятелки, а ти не! И защо пък трябва да излизаш без нея, когато си с момчетата?!??!

Tempest
05-27-2011, 23:31
мм.. кофти ше е като я загубиш.. ама да не гледам толкова черно..

начи аз тряа съм луд, че съм излизал с 4 момичета? Hah-I don't think so.. В един момент е забавно, стига да са точни и да ти разбират чувството за хумор (ако имаш добро такова).. ако се харесаш на тях, по-малки са шансовете те да й кажат един ден "абе мацка, я го зарязвай тоя.." и като нищо да ги послуша, щото са й приятелки... ;]

fear4o
05-28-2011, 01:45
разбирам те братле еми говори с нея, но просто започни разговора уж на шега и после може да покажеш, че си сериозен. Споко съмнявам се мацката да е толкова тъпа, че да спре да излиза с теб, за да излиза с приятелките си.

Hilary_
05-28-2011, 06:03
Намери си нови приятели вместо да ревнуваш приятелката си от приятелките й??!?!?! .. :shock: :shock: