PDA

View Full Version : Тренировки по паркур, фрийрън и трикинг в София



alexX13
05-27-2011, 20:03
Искам да попитам дали някой знае, дали има тренировки по паркур, фрийрън и трикинг някъде в София? Т.е къде мога да се науча с добър и опитен треньор, в зала или на открито? Ако може да оставите мейл или телефон... :wink: благодаря предварително :) :wink:

badsector
05-27-2011, 21:57
Имам един френд, който се занимава с Паркур и каза, че учат и новобранци. Моят съвет е да понаучиш някои неща първо от гимнастиката.

loveca777
05-27-2011, 21:59
Искам да попитам дали някой знае, дали има тренировки по паркур, фрийрън и трикинг някъде в София? Т.е къде мога да се науча с добър и опитен треньор, в зала или на открито? Ако може да оставите мейл или телефон... :wink: благодаря предварително :) :wink:
Аз познавам едно момче което тренира фриирън с групата са най добри от в цяла Бължария
Ще ти пиша на лично, като го разпитам и фб може да ти дам , но не сега

awerw
05-28-2011, 07:14
Човек, отиваш в гимнастическа зала и почваш да се мяткаш, това е начина !

alexX13
05-28-2011, 19:25
Искам да попитам дали някой знае, дали има тренировки по паркур, фрийрън и трикинг някъде в София? Т.е къде мога да се науча с добър и опитен треньор, в зала или на открито? Ако може да оставите мейл или телефон... :wink: благодаря предварително :) :wink:
Аз познавам едно момче което тренира фриирън с групата са най добри от в цяла Бължария
Ще ти пиша на лично, като го разпитам и фб може да ти дам , но не сега

ок, мерси, страшно ще съм ти благодарна

alexX13
05-28-2011, 20:00
Имам един френд, който се занимава с Паркур и каза, че учат и новобранци. Моят съвет е да понаучиш някои неща първо от гимнастиката.

ами..в момента се опитвам да изградя малко повече физическа сила, защото ще ми е необходима...щом приятелите ти учат и начинаещи, може ли да разкажеш подробности относно самото обучение?

awerw
05-28-2011, 20:21
Виж момиче, няма трениор за фрийрън ! Може някой да ти обяснява, но да те тренира НЕ ! Повечето неща зависят от тебе, най-важното е да имаш висок скок и после да въртиш бързо салтата, но скока ще ти помага и във волтовете, първо можеш да почнеш малко с волтове ала бала да ги понаучиш и като станеш гъвкава отиди в гимнастическа зала и почни с най-лесното за теб салто и т.н.

loveca777
05-28-2011, 20:41
Виж момиче, няма трениор за фрийрън ! Може някой да ти обяснява, но да те тренира НЕ ! Повечето неща зависят от тебе, най-важното е да имаш висок скок и после да въртиш бързо салтата, но скока ще ти помага и във волтовете, първо можеш да почнеш малко с волтове ала бала да ги понаучиш и като станеш гъвкава отиди в гимнастическа зала и почни с най-лесното за теб салто и т.н.
Виж момче, сам е опасно да се учиш на необезопасени места.
Най-много да си счупиш главата.

alexX13
05-28-2011, 21:17
Виж момиче, няма трениор за фрийрън ! Може някой да ти обяснява, но да те тренира НЕ ! Повечето неща зависят от тебе, най-важното е да имаш висок скок и после да въртиш бързо салтата, но скока ще ти помага и във волтовете, първо можеш да почнеш малко с волтове ала бала да ги понаучиш и като станеш гъвкава отиди в гимнастическа зала и почни с най-лесното за теб салто и т.н.
Виж момче, сам е опасно да се учиш на необезопасени места.
Най-много да си счупиш главата.

да, опасно си е, затова искам някой поне да ме напътства, защото просто нямам техника...

awerw
05-29-2011, 08:41
Ловецо тоя фрийрън съм го тренирал 3год. и сега мога някои неща и знам добре какво може да стане. Не е толкова опасно тя няма да се премята директно на цимента, сега ще почне с някой друг волт и после в гимнастическа зала ще научава салтата след това в пясъчник ще ги прави после на трева и после на цимент. Има бая неща да учи и за момиче ще е много трудно да стане добра във фрийръна, познавам момичета които тренират, но не са толкова добри и им е отнело бая време да се научат. В гимнастическа зала безопасността е на 99%.

alexX13
05-29-2011, 20:17
Ловецо тоя фрийрън съм го тренирал 3год. и сега мога някои неща и знам добре какво може да стане. Не е толкова опасно тя няма да се премята директно на цимента, сега ще почне с някой друг волт и после в гимнастическа зала ще научава салтата след това в пясъчник ще ги прави после на трева и после на цимент. Има бая неща да учи и за момиче ще е много трудно да стане добра във фрийръна, познавам момичета които тренират, но не са толкова добри и им е отнело бая време да се научат. В гимнастическа зала безопасността е на 99%.

абе не ми се вярва много да напредна сама, само търсех някой да обясни, да покаже, естествено че и от мен зависи..мисля да пробвам в някоя зала, за по-безопасно, а в момента се опитвам да се науча сама на някой по-лесен трик като за начало...и кво кат съм момиче, ясно е че няма да стана добра колкото момчетата, но си струва да опитам

awerw
05-30-2011, 07:12
Почни с волтове, като ги усвоиш започвай със салтата първо в зала ! Иначе има хора които се учат на пясъчник или трева и са ставали доста добри, но пак са момчета 8-)

art_is_love
06-21-2015, 19:09
Аз също се интересувам от този вид спорт. Това момче още ли се занимава с паркур? Ако се занимава, може ли да ми дадеш данните му,например фб?