PDA

View Full Version : как да постъпя и какво да му кажа след толкова време ?!



silvit0
05-27-2011, 20:13
Здравейте....
И така пак момчета, но не и любовни мъки. ;д
Сега съм 8 клас на 14, и преди 4,5 години се преместихме в сегашия ни дом, който е в същтия квартал. Но въпреки това рядко се виждах с старите ми приятели, пак къщите ни са много далече и нямахме възможност да се виждаме често. Сега като пораснах се виждам с повечето от тях, излизаме си и всичко е идеално. Да обаче преди когато живях в старата си къща имаше едно много добро момче с което бяхме много близки. То идваше при баща си който живееше с втората си жена ( тъй като родители му бяха разведени) през всяка ваканция и дори събота и неделя. Събирахме се много деца и знаете " играехме си" Всичко беше много хубаво и бих дала всичко за да върна времето назад и да си припомня тези хубави мигове заедно. Последно се видяхме преди 3 години когато бях 5 клас, прибирах се от училище и той беше навън с братовчедка си. Първоначално не го познах и след това се сетих че е той, обърнах се и той се беше обърнал и ме гледаше. И аз се стъписах и нищо не казах за което сега съжалява. Питах братовчедка му ( с която не се познавам и трудно я намерих) къде е приет понеже е колкото мене и ми каза училището му и с какъв език е . И просто искам да ви питам ако отида сега тия дни като почнем училище понеже искам да е преди да свършим,защото после трябва да чакам цяла лятна ваканция ... И ако отида и го видя...какво да направя, какво да му кажа, ами ако дори не ме помни което се надявам да не е така... и направо незнам, а наистина искам да го видя незнам защо но ми липсва. Мина толкова време и сега като разбрах къде учи ... никога не съм го харесвала като нещо повече от приятел дори преди когато бях по малка .. но някакси .. искам да го вида и незнам защо ми липва страшно много. Извинете, че е толкова дълго и наистина съм много благодарна на всички които са го прочели, въпреки че са видели колко е дълго ;хх И моляви дайте ми съвет.

DiidolinaA
05-28-2011, 09:34
Ако ти е толкова близък и ти липсва, отиди! Нищо не губиш :) Като за начало му кажи " Здрасти" Те нещата после ще се наредят...и щом не сте се виждали толкова много време ще имате толкова много неща за разказване :) А относно притеснението ти дали те помни ... е щом те е загледал 10000% те помни! Давай смело, момиче! 8-)

SpirituallyAbused
05-28-2011, 10:24
Ако ти е толкова близък и ти липсва, отиди! Нищо не губиш :) Като за начало му кажи " Здрасти" Те нещата после ще се наредят...и щом не сте се виждали толкова много време ще имате толкова много неща за разказване :) А относно притеснението ти дали те помни ... е щом те е загледал 10000% те помни! Давай смело, момиче! 8-)

+++

Няма как да не те помни .. щом те е загледал! И 'незнам' се пише отделно .. >> НЕ ЗНАМ! :oops: 8-)