PDA

View Full Version : вие ми се свят



thoronaro
05-27-2011, 21:10
От една седмица много сериозно започна да ми се вие свят.Първият път тъкмо си бях легнал и всичко пред мен започна да се върти беше ужасно.Вторият път бях пред компа и същото.Поне 10 минути не знаех на кой свят съм.Сега преди малко като бях под душа и усетих как коленете ми омекват,свлякох се и поне 10 минути нямах сили да се вдигна.Не знам какво ми става,никога преди това не ми се е случвало такова нещо.Ям нормално,спя нормално,много съм се стреснал.Още утре може би ще отида на лекар.Исках да попитам дали и на вас ви се е случвало?Надявам се да не е нещо сериозно :shock: .

thoronaro
05-27-2011, 21:24
Забравих да кажа,че и трите пъти имах чувството,че става земересения.Всякаш всичко около мен се върти.

kalpazanka
05-28-2011, 08:22
Невролог и ушен.

sunshinnne
05-28-2011, 14:45
И аз имам същия проблем но не чак толко .... силно така да се изкажа 8-)
при мен започна преди 2години, била съм на 13, бях на море и започна да ми се вие свят на площада. Xодих на лекар и ми казаха, че може да e от топлината и ме съветваха 1ден да пропусна плаж и да пия кола.
Миналата гадина ми причерня дории и аз бях в банята имах късметa, че мама беше в нас. Отидох да ми правят изследване на кръвта и се оказа, че съм с повишена кръвна захар :D смишно ми е защото все още не ми е ясно как беше възможно нормата билa 3,1 а аз бях 5,2 :-D не си мисли, че съм дебела или болна от диабет просто не знам как е станало .... та така и не разбрах от какво ми се вие свят :-x всеки ден ми се случва дории днес няколко пъти, бях с една фр навън и все едно ме бяха качили на въртележка :X