PDA

View Full Version : Има ли начин да разбере човек дали липсва на някой?



glamouros
05-27-2011, 21:46
Е...? Въпроса ми е дали човек може да разбере дали и кога е желан, като вариянта да попита директно отпада? Всъщност как изобщо може да се разбере ( и може ли изобщо да се узнае със сигурност) дали само си въобразява, че е ненужен на някой във връзката например или е напълно свързано с контекста на отношенията? Как мислите? :)


Преместено.
Extremescream

NightGuardian
05-27-2011, 21:49
Не знам , но сте пуснали в грешен раздел темата :)

pressiana
05-27-2011, 21:53
Езика на тялото четеш ли го? Много неща казва.

glamouros
05-27-2011, 22:14
Езика на тялото четеш ли го? Много неща казва. - да











Както и да е

tanch3t093
05-27-2011, 23:07
Някъде бях чела, че ако сънуваш някой значи му липсваш - колко е вярно не знам ... Но и честно казано силно се съмнявам

Tempest
05-27-2011, 23:11
мм.. mind reading.. няма как, не може всичко да ни е ясно.. все пак използваме само 10% от мозъка си :)

fear4o
05-28-2011, 02:05
Пробвай да дадеш кратка почивка на вижданията ви(няколко дни) и остави партньора да те потърси пръв. Времето след което ще те потърси ще ти даде представа доколко те желае!

badsector
05-28-2011, 08:57
Някъде бях чела, че ако сънуваш някой значи му липсваш...
Често ми се случва да сънувам как изтребвам извънземни, или хищници. В действителност грам не ми липсват :D Майтапа настрана, това с тълкуването на сънищата е простотия :)

blackvelvet
05-28-2011, 09:04
мм.. mind reading.. няма как, не може всичко да ни е ясно.. все пак използваме само 10% от мозъка си :)

Де да бяха 10% :D

subdamov
05-28-2011, 13:46
Както казаха по горе - езика на тялото.

Другият вариaнт е да питаш с тактични въпроси приятели на въпросният човек.

А това за сънищата по нагоре - човек сънува някой,когато го обича и всичко свързано с него + липсата.

Изключваме страхът от нещо или от някой.

pressiana
05-28-2011, 17:19
Това с "търсенето" не действа много добре. В смисъл, ако момчето е супер срамежливо, няма да те погледне даже и ти можеш сума ти време да се чудиш дали те харесва. Можеш например да го наблюдаваш, когато говори с други момичета и и момчета и когато говори с теб, за да разбереш как се държи попринцип и да видиш дали с теб се държи като с някой по-специален. : )

felisiti19
05-31-2011, 16:49
Това с "търсенето" не действа много добре. В смисъл, ако момчето е супер срамежливо, няма да те погледне даже и ти можеш сума ти време да се чудиш дали те харесва. Можеш например да го наблюдаваш, когато говори с други момичета и и момчета и когато говори с теб, за да разбереш как се държи попринцип и да видиш дали с теб се държи като с някой по-специален. : )
съгласна съм :)

fckdeup
05-31-2011, 18:30
Някъде бях чела, че ако сънуваш някой значи му липсваш - колко е вярно не знам ... Но и честно казано силно се съмнявам

Случвало ми се е да сънувам приятелката си 3 нощи подред, най-вероятно на мен ми липсва и заспивам с мисълта за нея. Така аз си го обеснявам незнам :)

Sladyranna
05-31-2011, 22:15
Някъде бях чела, че ако сънуваш някой значи му липсваш - колко е вярно не знам ... Но и честно казано силно се съмнявам

Аз смятам че е напълно вярно и съм живо доказателство. :)

ccdesigns
05-31-2011, 22:29
Я кажете малко повече за този "език на тялото" :D

Sladyranna
05-31-2011, 23:11
^ като се видите с приятеля ти и те прегърне едно силно и хубаво, веднага ще се сетиш че си му липсвала. :-D Ако почне само да те гледа в очите да те докосва :-) Такива неща..
Аз мисля, че ако ти каже "няма те никаква да пишеш, да се обадиш" и т.н. означава че е забелязал липсата ти :)
На мен например ми се е случвало от вечерта до сутринта да не се чуем и той да ме упреква защо не съм се била сетила за него. Това показва че е мислил за теб